Rahoni Cronwell Park Hotel 5* Halkidiki, Greqi 25% Zbritje

Expired: Rahoni Cronwell Park Hotel 5* Halkidiki, Greqi 575 euro/person 14-21 korrik

I vendosur në Halkidiki, Rahoni Cronwell Park Hotel 5 * në Nea Skioni është një nga vendet turistike me te bukura te zones. Rahoni Cronwell Park Hotel 5 * ofron pishinë me nje zone per fëmijë, Qender spa me pishinë të bukur me jacuzzi, sallë konferencash, plazh privat me bar, restorant të këndshëm, bar panoramik […]

 Oferta
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Porto Carras - Meliton Beach 5* Halkidiki, Greqi 20% Zbritje

Expired: Porto Carras – Meliton Beach 5* Halkidiki, Greqi 10% Zbritje 958 eur/person 14-21 korrik

Ky hotel eshte i lokalizuar ne nje peisazh te mrekullueshem te gjelber ne Sithonia, ”Mes Tre Gishtave“ qe formojne gadishullin Halkidiki. E vendosur si nje perle ne 1,7 hektare, eshte nje parajse natyrore, me gjelberimin e pyjeve, me ujrat e kristalta te detit dhe reren e arte. Me nje arkitekture te vecante, ne formen e […]

 Oferta
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Viti i Ri ne Stamboll

Viene – Budapest 4 Dite 399 Eur / Person

Viene – Budapest 4 Dite 399 Eur / Person

 Programe Kulturore
 

Expired: Barcelone- Nice 7 dite 358 Euro / Person Nisja

Vjeshte ne Barcelone 7 dite 359 Euro / Person Nisja 17 Nentor Dita e Pare: Nisja në orën 03:00 ne mengjes nga Tirana me autobus. Vazhdimi i udhetimit gjate rivieres se Malit te Zi,( Budva dhe Tivati) pa ndalesa ku me traget do te kalohet Gjiri i Kotorrit. Me pas kalohet ne Kroaci , vizite ne Split 2 […]

 Programe Kulturore
 
Rezervoni Bileta Sportive dhe Muzikore Online

Tashme rezervoni Online Eventet Sportive & Muzikore me Amara Travel

Tashme rezervoni Online Eventet Sportive & Muzikore me Amara Travel

 Artikuj
 Evente
 Evente Muzikore
 Evente Sportive
 

Ofertat me te fundit per Pushime ne Dubrovnik & Riviera, Kroaci

Ofertat me te fundit per Pushime ne Dubrovnik & Riviera, Kroaci

 Paketa Individuale
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore