Home page

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Rekomandimet e Javes

Sharm El Sheikh

Baron Palms Resort (Adults Only +18)

p.P. 815.20 €për 7 netë

Ture Nga Amara Travel

Ndani me miqte, familjen apo koleget e punes ekspencen e vecante te udhetimeve ne grup. Programet kulturore te organizuara nga Amara Travel dhe partneret e saje do ju largojne nga rutina dhe jeta e perditshme per te zbuluar destinacione plot histori, kultura te ndryshme, qyteterime shekullore dhe kuzhina tradicionale vendase.