Shiko Vleresimet

Company : Amara Travel
Website :
Aggregate Review : All Reviews
- 5 out of 5, 21 votes, 21 reviews
Arbion Ahmetaj  July 15, 2016  Tirane
Author Picture

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

E shkelqyer
___________________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar

Justinian Deluxe hotel
___________________________________________________________
A Ishte perzgjedhja e hotelit e duhura dhe optimalia per ju?

Po
___________________________________________________________
Nese ne te ardhmen do te drejtoheshit perseri tek Amara Travel per pushimet tuaja te radhes, cfare deshironit te gjeni ndryshe ne agjensine tone?

Per momentin nuk ka nevoj per ndryshime
___________________________________________________________
Komente – Sugjerime - Verejtje

Jeni me te miret
___________________________________________________________

Author Picture

Tirane  2016-07-15

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

E shkelqyer
___________________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar

Justinian Deluxe hotel
___________________________________________________________
A Ishte perzgjedhja e hotelit e duhura dhe optimalia per ju?

...more
Arda Sweidan  September 21, 2015  Tirana
Author Picture

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

Komunikim i shkelqyer, te gatshme ne cdo moment per ndihme ndaj klientit. Une personalisht kam 2 vite qe biletat, pushimet i pres tek Amara Travel, arsyeja eshte nga shkathtesia, korrektesia dhe saktesia qe ata kane.
_____________________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar:

Pasa Beach Hotel 4* Marmaris, Turkey
_____________________________________________________________
A Ishte perzgjedhja e hotelit e duhura dhe optimalia per ju?

Absolutisht qe po, ishte shume me shume nga cfare prisja.
_____________________________________________________________
Nese ne te ardhmen do te drejtoheshit perseri tek Amara Travel per pushimet tuaja te radhes, cfare deshironit te gjeni ndryshe ne agjensine tone?

Pa dyshim qe do vazhdoj ti pres udhetimet e mia po prape aty, sepse jam shume e kenaqur nga gadishmeria qe ata kane.
_____________________________________________________________
Komente – Sugjerime - Verejtje

J'ua sugjeroj te gjitheve te shkojne te presin udhetimet e tyre atje si bileta, hotele plus dhe ofertat qe ata kane qe jane te shumellojshme. Gjithmone do gjeni cmime te arsyeshme aty plus dhe nje staf te mrekullueshem qe jane ne gadishmeri per ju ne cdo kohe.

Author Picture

Tirana  2015-09-21

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

Komunikim i shkelqyer, te gatshme ne cdo moment per ndihme ndaj klientit. Une personalisht kam 2 vite qe biletat, pushimet i pres tek Amara Travel, arsyeja eshte nga shkathtesia,

...more
Arjeta Ismaili  September 18, 2015  Tirana
Author Picture

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

Staf profesional dhe te komunikueshem qe te ofronin besim dhe perkushtim me punen e tyre te palodhur nga kerkesat tona.
_____________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar

Carya Golf & Spa Resort 5*, Belek
_____________________________________________________
A Ishte perzgjedhja e hotelit e duhura dhe optimalia per ju?

Hoteli ishte i mrekullueshem nje nder me te miret ne rivieren turke.
_____________________________________________________
Nese ne te ardhmen do te drejtoheshit perseri tek Amara Travel per pushimet tuaja te radhes, cfare deshironit te gjeni ndryshe ne agjensine tone?

Thjeshte asgje. Ju uroj shume suksese ne punen tuaj.
____________________________________________________
Komente – Sugjerime - Verejtje

Do ritakohemi se shpejti ne pushimet e rradhes.

Author Picture

Tirana  2015-09-18

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

Staf profesional dhe te komunikueshem qe te ofronin besim dhe perkushtim me punen e tyre te palodhur nga kerkesat tona.
_____________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar

Carya Golf &

...more
Lorena Solis  September 15, 2015  Tirana
Author Picture

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

Me ndihmuan duke me dhene informacionin e duhur pasi ishim me femije te vogel, jane te sjellshem dhe te gatshem per ndihme
______________________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar:

Athos Palace 4* Halkidiki, Greqi
______________________________________________________________
A Ishte perzgjedhja e hotelit e duhura dhe optimalia per ju?

po kaluam shum mire, u kenaqem
______________________________________________________________
Nese ne te ardhmen do te drejtoheshit perseri tek Amara Travel per pushimet tuaja te radhes, cfare deshironit te gjeni ndryshe ne agjensine tone?

Nuk besoj se ka nevoje per ndryshime , jane staf i mrekullueshem

Author Picture

Tirana  2015-09-15

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

Me ndihmuan duke me dhene informacionin e duhur pasi ishim me femije te vogel, jane te sjellshem dhe te gatshem per ndihme
______________________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar:

Athos Palace 4* Halkidiki,

...more
Estela Ziu  September 15, 2015  Tirana
Author Picture

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

Shume te mire
_____________________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar:

Primasol Louis Ionian Sun 4* Korfuz, Greqi
_____________________________________________________________
A Ishte perzgjedhja e hotelit e duhura dhe optimalia per ju?

Patjeter qe po
_____________________________________________________________
Komente – Sugjerime - Verejtje

Hoteli ishte shume i mire, stafi mjaft i perkushtuar, i komunikueshem dhe i gatshem ndaj cdo kerkese, ushqimi i bollshem dhe i shumellojshem, plazhi shume i bukur, zbavitja e darkes e kendshme.

Author Picture

Tirana  2015-09-15

Si e vleresoni komunikimin dhe asistencen e agjenteve tane?

Shume te mire
_____________________________________________________________
Emri i Hotelit ne te cilin keni qendruar:

Primasol Louis Ionian Sun 4* Korfuz, Greqi
_____________________________________________________________
A Ishte perzgjedhja e hotelit e duhura dhe optimalia per ju?

...more