Expired: Krishtlindjet ne Hotel Bistra 4* Mavrove

Krishtlindjet & Viti i Ri ne Hotel Bistra 4* Mavrove   Krishlindjet ne Hotel Bistra Mavrove 3 nete qendrim 130 euro/person (24-27 Dhjetor) Akomodim fjetje dhe mengjes Nata gala 24 dhjetor e Perfshire)   Viti i Ri ne Hotel Bistra 4* Mavrove  3 nete qendrim 180 euro/person (31 Dhjetor- 3 Janar) Akomodim fjetje dhe mengjes Nata […]

 Paketa Familjare
 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Paketa per Krishtlindje
 Paketa per Ski
 Paketa per Vitin e Ri
 Pushime Dimerore
 

Expired: Festa e Pavarsise 80 Euro / Person 2 Nete

Festa e Pavarsise 27- 29 Nentor 80 Euro / Person 2 Nete Paketa Pershin Akomodim ne dhome dyshe 2 nete qendrim mengjes dhe darke e perfshire -Pije mirseardhje -Mengjes dhe darke bufe -Perdorim te pishines, saunes, banjos turke, Jacuzzi, qendres se fitnesit -Wi-fi falas ne gjithe resortin -Parking falas Taksa e qytetit 1.3€ per person /dite […]

 Paketa Individuale
 Programe Kulturore
 

Ofertat me te fundit per Pushime ne Dubrovnik & Riviera, Kroaci

Ofertat me te fundit per Pushime ne Dubrovnik & Riviera, Kroaci

 Paketa Individuale
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore