Antalia

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Informacion i rëndësishëm në lidhje me vlefshmërinë e pasaportës për udhëtimin në Turqi.
Kliko këtu për më shumë info.

Perse te rezervoni Antalia’n me Amara Travel?

 Jemi profesioniste dhe ju asistojme qe nga momenti i perzgjedhjes se hoteleve deri ne perfundimin e pushimeve tuaja.
 Ju sigurojme fluturim charteri direkt pothuajse ne te gjitha datat e sezonit veror nga Tirana ne Antalia.
Cmimet me te mira ne treg.
Te gjitha hotelet online me cmime te perditesuara dhe me informacion te sakte per secilin hotel.
Mundesi rezervimi dhe menaxhimi te rezervimit tuaj online si dhe gjenerim automatik te dokumetave te udhetimit (Voucher + bileta)

Oferta speciale për Antalia

Royal Adam & Eve (adults only + 16)

Royal Adam & Eve (adults only + 16)

Iskele Mevkii Antalya, 07500,Belek
për 7 netë
p.P. 1,257.63 €
Maxholiday Stone Palace Resort

Maxholiday Stone Palace Resort

Erhan Demir Bulvarı Üçtepeler Mah. Barbaros Hayrettinpaşa Cad. No:12 Çolaklı / ANTALYA , 07600 Side, Turkey
për 7 netë
p.P. 669.23 €
Akka Antedon Deluxe Hotel

Akka Antedon Deluxe Hotel

Beldibi Mevkii, 07985 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 1,310.02 €
Pemar Beach Resort

Pemar Beach Resort

Manavgat, 07600 Antalya Province, Turkey
për 7 netë
p.P. 642.00 €
Delphin Deluxe Resort

Delphin Deluxe Resort

Alara Tourism Center Karaburun Okurcalar, 07417 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 903.12 €
Galeri Resort Hotel

Galeri Resort Hotel

Alara Turi̇zm Mevkii Okurcalar, 07415 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 628.28 €

Sugjerimet e Amara Travel për Antalia

Akka Antedon Deluxe Hotel

Akka Antedon Deluxe Hotel

Beldibi Mevkii, 07985 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 1,310.02 €
Amara Club Marine Nature

Amara Club Marine Nature

Ciftecesmeler Mah Ataturk Cad. Beldibi, 07985 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 818.06 €
Crystal Flora Beach Resort

Crystal Flora Beach Resort

Cifte Cesmeler Mevkii. Ataturk Cad. No 139. Beldibi 2, 07990 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 740.50 €