Expired: Barcelone- Nice 7 dite 358 Euro / Person Nisja

Vjeshte ne Barcelone 7 dite 359 Euro / Person Nisja 17 Nentor Dita e Pare: Nisja në orën 03:00 ne mengjes nga Tirana me autobus. Vazhdimi i udhetimit gjate rivieres se Malit te Zi,( Budva dhe Tivati) pa ndalesa ku me traget do te kalohet Gjiri i Kotorrit. Me pas kalohet ne Kroaci , vizite ne Split 2 […]

 Programe Kulturore
 

Expired: Festa e Pavarsise 80 Euro / Person 2 Nete

Festa e Pavarsise 27- 29 Nentor 80 Euro / Person 2 Nete Paketa Pershin Akomodim ne dhome dyshe 2 nete qendrim mengjes dhe darke e perfshire -Pije mirseardhje -Mengjes dhe darke bufe -Perdorim te pishines, saunes, banjos turke, Jacuzzi, qendres se fitnesit -Wi-fi falas ne gjithe resortin -Parking falas Taksa e qytetit 1.3€ per person /dite […]

 Paketa Individuale
 Programe Kulturore
 

Sofie 3 Dite 79 Euro / Person

  Sofie 3 Dite 99 Euro / Person Nisja 25 Shtator   Dita e Pare Nisja nga Tirana me autobuz ne drejtim te Maqedonise. Pushime gjate rruges per te konsumuar kafe dhe dreke. Mberritja ne Shkup. Nisja nga Shkupi ne drejtim te Bullgarise. Gjate rruges do te keni mundesi per pushime te ndryshme. Mberritja ne Sofje. […]

 Programe Kulturore