Expired: Krishtlindjet ne Hotel Bistra 4* Mavrove

Krishtlindjet & Viti i Ri ne Hotel Bistra 4* Mavrove   Krishlindjet ne Hotel Bistra Mavrove 3 nete qendrim 130 euro/person (24-27 Dhjetor) Akomodim fjetje dhe mengjes Nata gala 24 dhjetor e Perfshire)   Viti i Ri ne Hotel Bistra 4* Mavrove  3 nete qendrim 180 euro/person (31 Dhjetor- 3 Janar) Akomodim fjetje dhe mengjes Nata […]

 Paketa Familjare
 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Paketa per Krishtlindje
 Paketa per Ski
 Paketa per Vitin e Ri
 Pushime Dimerore
 

Expired: Barcelone- Nice 7 dite 358 Euro / Person Nisja

Vjeshte ne Barcelone 7 dite 359 Euro / Person Nisja 17 Nentor Dita e Pare: Nisja në orën 03:00 ne mengjes nga Tirana me autobus. Vazhdimi i udhetimit gjate rivieres se Malit te Zi,( Budva dhe Tivati) pa ndalesa ku me traget do te kalohet Gjiri i Kotorrit. Me pas kalohet ne Kroaci , vizite ne Split 2 […]

 Programe Kulturore
 

Expired: Festa e Pavarsise 80 Euro / Person 2 Nete

Festa e Pavarsise 27- 29 Nentor 80 Euro / Person 2 Nete Paketa Pershin Akomodim ne dhome dyshe 2 nete qendrim mengjes dhe darke e perfshire -Pije mirseardhje -Mengjes dhe darke bufe -Perdorim te pishines, saunes, banjos turke, Jacuzzi, qendres se fitnesit -Wi-fi falas ne gjithe resortin -Parking falas Taksa e qytetit 1.3€ per person /dite […]

 Paketa Individuale
 Programe Kulturore