Pushime Ekonomike

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime Ekonomike

Pushimet janë koha për një ribashkim ku keni knaqësi te kaloni kohe me familjen tuaj larg monotonise rutines dhe puneve te perditshme . Amara travel ju mundeson te organizoni pushimet tuaja sipas cdo lloj deshire dhe kerkese qe ju keni duke ju pershtatur me se miri buxhetit qe ju dispononi duke ju ofruar hotele dhe dhe paketa turistike ne cdo periudhe pergjate gjithe vitit me cmimet ekonomike dhe me konkurueset ne treg.

Oferta speciale për Pushime Ekonomike

Dulluku Apartments

Dulluku Apartments

Rruga Riviera, 9706 Ksamil, Albania
për 7 netë
p.P. 183.63 €
Hotel Rondos

Hotel Rondos

Potami , 9425 Himare, Albania
për 7 netë
p.P. 162.72 €
Akrathos Beach Hotel

Akrathos Beach Hotel

Ouranoupolis, Greece
për 7 netë
p.P. 700.81 €
Drita Hotel Resort & SPA

Drita Hotel Resort & SPA

Shell Benzinliği Yanı D-400 Karayolu Kargıcak, 07400 Kargicak, Turkey
për 7 netë
p.P. 614.80 €
Hotel Theoxenia

Hotel Theoxenia

630 75 Ouranoupolis, Chalkidiki - Greece
për 7 netë
p.P. 427.14 €
Sunrise Hotel Ammouliani

Sunrise Hotel Ammouliani

Hotel Sunrise 63075, Ammouliani Halkidiki Greece
për 7 netë
p.P. 287.08 €

Sugjerimet e Amara Travel për Pushime Ekonomike

Hotel Dryades

Hotel Dryades

Kassandria,SIVIRI,Halkidiki,Greece
për 7 netë
p.P. 285.74 €
Messonghi Beach Resort

Messonghi Beach Resort

Corfu 491 00,Korfuz,Greece
për 7 netë
p.P. 400.68 €
Delfinia Hotel

Delfinia Hotel

Moraitika Corfu 49100, GREECE
për 7 netë
p.P. 906.07 €