Pushime Ekzotike

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

zgjidhdest

Maldives
Pushime Ekzotike ne Ishujt Maldives, aty ku fantasia dhe realiteti shkrihen ne nje lexo me shume…
 

Dubai
Vizito Dubain, qyteti i mrekullive arkitekturore me qiellgervishteset me mbreslenese te planetit
 

Seycheles

Seychells, destinacion i perkryer per pushime tropikale ne ishuj endrrash lexo me shume…
 

Mauritius
Mauritius, ishulli vullkanik qe do t’ju mahnise me plazhet e tij perrallore te njohura ne te gjithe boten

Oferta speciale për Pushime Ekzotike

Adaaran Prestige Water Villas

Adaaran Prestige Water Villas

Adaaran Resorts 7th Floor, STO Aifaanu Building Boduthakurufaanu Magu, Male Republic of Maldives
për 7 netë
p.P. 3,341.10 €
Adaaran Select Hudhuranfushi

Adaaran Select Hudhuranfushi

North Male Atoll, Republic Of Maldives, North Male Atoll 20334, Maldives
për 7 netë
p.P. 1,452.99 €
Adaaran Select Meedhupparu

Adaaran Select Meedhupparu

Raa Atoll, 05160 Meedhoo
për 7 netë
p.P. 1,282.05 €
Angaga Island Resort And Spa 4

Angaga Island Resort And Spa 4

Angaga Island Resort & Spa ,South Ari Atoll
për 7 netë
p.P. 2,719.50 €
Bandos Island Resort & Spa

Bandos Island Resort & Spa

Bandos Island, 08480 Bandos
për 7 netë
p.P. 1,204.35 €
Biyadhoo Island Resort

Biyadhoo Island Resort

Biyadhoo Island Resort, South Male Atoll 02145
për 7 netë
p.P. 1,095.57 €

Sugjerimet e Amara Travel për Pushime Ekzotike

Adaaran Prestige Water Villas

Adaaran Prestige Water Villas

Adaaran Resorts 7th Floor, STO Aifaanu Building Boduthakurufaanu Magu, Male Republic of Maldives
për 7 netë
p.P. 3,341.10 €
Bandos Island Resort & Spa

Bandos Island Resort & Spa

Bandos Island, 08480 Bandos
për 7 netë
p.P. 1,204.35 €
Biyadhoo Island Resort

Biyadhoo Island Resort

Biyadhoo Island Resort, South Male Atoll 02145
për 7 netë
p.P. 1,095.57 €