Muaj Mjalti

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Paketa per Muaj Mjalti

Keni enderruar per pushimet ideale me njeriun e zemres apo partnerin e jetes???

Momente te paharrueshme vetem per ju te dy. Pushime relaksuese pas lodhjes dhe rremujes se dites tuaj me te rendesishme. Amara Travel ju sugjeron hotelet ne destinacionet me te mira te cilat do ju perkedhelin endrrat. Organizime speciale, darka romantike per ciftet nuk do te mungojne per gjate gjithe qendrimit tuaj ne keto hotele.

Oferta speciale për Muaj Mjalti

Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Adults Only

Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Adults Only

Agios Gordios, P.O Box 8246, Greece
për 7 netë
p.P. 1,119.34 €
Mayor Mon Repos Palace Hotel

Mayor Mon Repos Palace Hotel

Dimokratias Av. & Iasonos Sosipatrou, Anemomylos - 49100, Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 740.34 €
Blue Eye

Blue Eye

Street “Rilindja”, Ksamil, Albania
për 7 netë
p.P. 199.50 €
Marbella Corfu Hotel

Marbella Corfu Hotel

Corfu 490 84, Greece
për 7 netë
p.P. 1,300.32 €
Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

Donje Celo bb | Kolocep Island, Dubrovnik 20221,Dubrovnik And Riviera,Croatia
për 7 netë
p.P. 731.50 €
Hilton Imperial Dubrovnik

Hilton Imperial Dubrovnik

Marijana Blazica 2, Pile, 20000 Dubrovnik, Croatia
për 7 netë
p.P. 2,063.60 €

Sugjerimet e Amara Travel për Muaj Mjalti

Marbella Corfu Hotel

Marbella Corfu Hotel

Corfu 490 84, Greece
për 7 netë
p.P. 1,300.32 €
Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

Donje Celo bb | Kolocep Island, Dubrovnik 20221,Dubrovnik And Riviera,Croatia
për 7 netë
p.P. 731.50 €
Hilton Imperial Dubrovnik

Hilton Imperial Dubrovnik

Marijana Blazica 2, Pile, 20000 Dubrovnik, Croatia
për 7 netë
p.P. 2,063.60 €