Familjet / Femijet

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime per Familje / Femijet

Hotele te konceptuara ne sherbim te kerkesave te familjeve me femije, te seleksionuara me profesionalizem nga stafi yne. Hotele me hapesira te posacme dhe programacion te dedikuar vetem per femijet dhe te rinjte do ju mundesojne pushime relaksuese.

Perse Amara Travel sugjeron posacerisht per familjaret dhe femijet?

  Eshte e veshtire qe te kenaqesh familjen apo femijet ne cdo hotel apo destinacion.
 Jo te gjitha hotelet dhe resortet ofrojne menu, program dhe ambjente per femijet tuaj
Ne kemi markat me te mira te hoteleve per familjaret dhe femijet e grupmoshave te ndryshme
Profesionistet tane jane teper te informuar dhe nuk gabojne kurre ne perzgjedhje dhe sugjerime.
Oferta pa fund do gjeni online ne katogorine e pushimeve familjare, pasi ne e dime mire se si kenaqen femijet dhe prinderit.

Oferta speciale për Familjet / Femijet

Wave Beachfront Apartments

Wave Beachfront Apartments

Rruga Venecia Shetitorja e Plazhit, Durres, 2001 Durrës, Albania
për 7 netë
p.P. 168.00 €
MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel)

MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel)

Corfu 490 84, Greece
për 7 netë
p.P. 1,067.22 €
Labranda  Sandy Beach Resort

Labranda Sandy Beach Resort

Ag Georgios (South), Kompítsion 490 80, Greece
për 7 netë
p.P. 697.90 €
Grecotel Costa Botanica (ex. Gelina Village)

Grecotel Costa Botanica (ex. Gelina Village)

Acharavi, Corfu, Greece
për 7 netë
p.P. 833.14 €
Rixos Libertas

Rixos Libertas

Liechtensteinov Put 3, 20000, Dubrovnik,Dubrovnik And Riviera,Croatia
për 7 netë
p.P. 308.00 €
Ikos Dassia

Ikos Dassia

Dassia - Main Street, Dassia, 49100, Greece
për 7 netë
p.P. 952.56 €

Sugjerimet e Amara Travel për Familjet / Femijet

Labranda  Sandy Beach Resort

Labranda Sandy Beach Resort

Ag Georgios (South), Kompítsion 490 80, Greece
për 7 netë
p.P. 697.90 €
Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia

Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia

P.O. BOX 27, GR-49100 Dassia, Corfu island
për 7 netë
p.P. 736.12 €
MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel)

MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel)

Corfu 490 84, Greece
për 7 netë
p.P. 1,067.22 €