Sherbimet Tona

Rezervime hotelesh ne te gjithe boten kjo arrihet ne saje te bashkepunimeve dhe kontratave rigoroze qe kemi lidhur me bashkepuntoret me te fuqishem sot per sot ne tregun boteror . Per cdo rezervim ofrohet korrektesi dhe cmime konkurruese krahasasuar me tregun .Cilesi dalluese dhe mese e pervecme kjo e agjensis sone. 

 

Transferta, makina me qera ne te gjithe boten, sigurojme transferta nga me teper se 500 aeroporte te botes per ne hotelin apo destinacionin tuaj. Ky sherbim eshte i pakufizuar dhe pret vetem urdherin tuaj per te percaktuat nje transferte ne grup, individual, Vip apo urban. 

 

Guida profesionale ne disa gjuhe te botes te shkrire ne programe te ndryshme kulturore apo historike, ju kthejne pas ne histori ose ju cojne shume para ne teknologji dhe komoditet. 

 

Pushime dhe udhetime me krociera ne saj te bashkepunimeve te sukseshme me bashkepuntoret tane si Costa Crociera dhe Msc Cruiser qe jane te mirenjohura ne zonen e mesdheut dhe me gjere .Keto sherbime ofrohen kryesisht nga portet e medha te rajonit kryesisht nga Greqia, Italia, Kroacia, Europa e veriut etj. Ofrohet asistence maksimale per cdo pyetje dhe deshire tuajen lidhur me itineraret apo standartin e cdo
krocere . 

 

Pushime dimerore Mos mendoni se pushimet perfekte jane vetem buze detit ne temperatura te larta. Ne ju garantojme nje pushim perfekt ne resorte te majave me te larta te rajonit, buze pistave pafund te skive dhe brenda vatrave te nxehta zjarri me nete te gjata plot nostalgji. Keni mundesine te zgjidhni akomodim tradicional ose pse jo, dhe modern ne majat e Banskos, Comos, Kolashinit, Mavroves etj. 

 

Paketa turistike verore, pushime ne plazh, Turqi, Greqi, Sharm, Spanje, Egjipt, Maldive, Mal te zi, Dubai,Kuba, seychelles etj. Ne shumicen e ketyre vendeve ne u ofrojme dhe fluturimin charter ose transporti rrugore duke ju siguruar dhe transferta apo guida ne dispozicionin tuaj per gjate gjithe periudhes se pushimeve. I zoterojme keto paketa turistike me nje informacion shume te detajuar dhe te vezhguar ne detaje nga stafi yne qe eshte pjesmarres cdo vit ne infoturet qe organizohen per tu njohur me te rejat me te fundit. Keto destinacione jane mjaft te bukura dhe te favorshme per sa i perket anes proceduariale per vizat. 

 

Bileta avioni ne te gjithe boten me cmime konkurruese Eshte nje nder sherbimet paresore qe agjensia jone e ofron me shume profesionalizem duke bere trajnime per cdo te re qe mund te dali se fundmi ne treg. Jemi gjate gjithe kohes vigjilent per sa i perket informacioneve te ndryshme te linjave ajrore dhe te perditesuar me cdo ndryshim apo te re ne sistemet e ndryshme te prerjes se biletave. 

 

Evente sportive dhe evenimente te ndryshme kulturore, Eshte nje risi e fundit e sfidave te Amara Travel per te gjithe te apasionuarit e futbollit dhe te evenimenteve te ndryshme kulturore. Do te keni mundesine te ndiqni live ndjeshje me emocione te forta dhe ndeshjet me te rendesishme te futbollit me cmime mjaft konkurruese. 

 

Ture individuale Jane ture qe kryesisht organizohen ne varesi te deshires dhe kerkeses qe kane klientet. Ne kete rast klientit i behet nje nderthurje me profesionalizem i turizmit ,ticketingut ,transfertave,informacioneve plotesuese etj. Respektojme dhe ndjekim me rigorozitet te gjitha deshirat dhe kerkesat tuaja.