Luksoze / Spa

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Pushime Lusoze / Spa

Pushimet tuaja Luksoze & Spa ne hotele me 5 yje do ju garantojne rikthimin tuaj ne jeten e perditshme te relaksuar dhe plot energji. Balanconi mendjen dhe trupin, shijoni masazhet relaksuese, trajtimet e bukurise dhe gjithcka tjeter qe ju mundeson te kaloni pushime te nje standarti te larte, te rrethuar nga luksi dhe bukuria qe i karakterizon.
Ne i vleresojme pushimet tuaja, kjo eshte aresyeja pse tregohemi shume te kujdeshem ne ne perzgjedhjen e hoteleve te cilet do te permbushin pritshmerite tuaja.

Perse Pushime Luksoze me Amara Travel??

 Jemi profesioniste ne perzgjedhjen e hoteleve.
 Ju asistojme qe nga momenti i rezervimit deri ne perfundimin e pushimeve tuaja.
Konfirmojme disponibilitet per cilindo hotel edhe gjate periudhave te fluksit, kur kjo eshte e pamundur nga agjensite e tjera.
Modifikojme rezervimin tuaj apo bejme upgrade per dhomat e klienteve.
Cmimet me te mira ne treg.

Oferta speciale për Luksoze / Spa

Granada Luxury Resort & Spa

Granada Luxury Resort & Spa

Alara Tourism Center, 07200 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 816.56 €
Delphin Botanik Platinum Hotel

Delphin Botanik Platinum Hotel

Alara Tourism Center /Alanya, 07415 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 938.80 €
Delphin Deluxe Resort

Delphin Deluxe Resort

Alara Tourism Center Karaburun Okurcalar, 07417 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 938.80 €
Starlight Convention Center Thalasso & Spa

Starlight Convention Center Thalasso & Spa

Kizilagac Turizm Merkezi Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
për 7 netë
p.P. 852.91 €
Hotel Colosseo & SPA Shkoder

Hotel Colosseo & SPA Shkoder

Rruga Kolë Idromeno, Shkodër
për 7 netë
p.P. 257.04 €
Alva Donna World Palace

Alva Donna World Palace

Kiriş Beldesi, Sahil Cad. No: 5 Kemer 07980, Antalya,Turkey
për 7 netë
p.P. 1,056.87 €

Sugjerimet e Amara Travel për Luksoze / Spa

Supreme Resort  & Spa

Supreme Resort & Spa

Rruga Besa, Qerret, Golem 2504
për 7 netë
p.P. 413.00 €
Delphin Botanik Platinum Hotel

Delphin Botanik Platinum Hotel

Alara Tourism Center /Alanya, 07415 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 938.80 €
Delphin Deluxe Resort

Delphin Deluxe Resort

Alara Tourism Center Karaburun Okurcalar, 07417 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 938.80 €