Cifte / Pushime Rinore

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Zgjidhni opsionet tona dhe ju do te gjeni ate qe deshironi…

Ne sigurojme rinine apo ciftet se do gjejne resorte me programe intensive dhe argetim pafund per ta.
Sugjerimet tona ju ndihmojne te gjeni destinacione qe ndoshta nuk i keni menduar apo thjeshte i keni nenvleresuar.
Hotele dhe resorte per grupe rinore apo cifte te cilet duan te qendrojne larg qetesise familjare apo zhurmes se femijeve.
Oferta pa fund do te gjeni online ne kete katogori pasi ne e dime mire cfare kerkon nje cift apo grup rinor.

Oferta speciale për Cifte / Pushime Rinore

Wave Beachfront Apartments

Wave Beachfront Apartments

Rruga Venecia Shetitorja e Plazhit, Durres, 2001 Durrës, Albania
për 7 netë
p.P. 168.00 €
Dioni Boutique Hotel

Dioni Boutique Hotel

I. Kalou & Th. Papageorgiou Sq. – 481 00 Preveza
për 7 netë
p.P. 222.25 €
Hotel Garni Fineso

Hotel Garni Fineso

Ul. 3 Jula bb, Budva Montenegro
për 7 netë
p.P. 206.57 €
Tirana International

Tirana International

Tirana city center (Skenderbeg Square), 1001 Tiranë, Albania
për 7 netë
p.P. 343.00 €
Palace

Palace

Rr. Gjergj Arianiti, Vlore
për 7 netë
p.P. 199.50 €
Porto Eda

Porto Eda

Rr. Skenderbaj, Te Limanit Sarandë, 9702 Sarandë, Albania
për 7 netë
p.P. 157.50 €

Sugjerimet e Amara Travel për Cifte / Pushime Rinore

Sun Gardens Dubrovnik

Sun Gardens Dubrovnik

Na Moru 1, 20234 Orašac, Dubrovnik Croatia
për 7 netë
p.P. 413.35 €
Rixos Libertas

Rixos Libertas

Liechtensteinov Put 3, 20000, Dubrovnik,Dubrovnik And Riviera,Croatia
për 7 netë
p.P. 231.00 €
Importanne Hotel Ariston

Importanne Hotel Ariston

Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20000 Dubrovnik, Croatia
për 7 netë
p.P. 288.75 €