Oferta Speciale

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

zgjidhdest

Greqi
Atje ku cdokush sheh të bashkëjetojnë në mënyrë harmonike dhe emocionuese, elementi tradicional me atë kozmopolitan, elementi mesjetar me atë bashkëkohor kjo eshte Greqia dhe ishujt e saj Kerko Hotele…
 

Turqi
Nje nga destinacionet me te preferuara ne te gjithe boten per pushimet verore eshte bregdeti Turk. Ajo cka ofrojne resortet turistike ne kete destinacion eshte rehatia, luksi dhe sherbimi i pakrahasuar me asnje destinacion tjeter. Kerko Hotele…
 

Kroaci
I cilesuar si nje nga perlat e mesdheut vendi i me shume se 1000 ishujve me bregdetin e mrekullueshme dalmat, Kroacia ofron per te gjithe pushuesit e saj nje turizem elitar duke nderthurur me se miri bukurine natyrore dhe historine e saj shekullore. Kerko Hotele…
 

Oferta speciale për

Village Mare Hotel

Village Mare Hotel

Metamorfosi - Halkidiki - Greece
për 7 netë
p.P. 424.90 €
Theophano Imperial Palace Hotel

Theophano Imperial Palace Hotel

Theophano Imperial Palace Hotel Kassandra, 630 77 Halkidiki, Greece
për 7 netë
p.P. 525.43 €
Thalassies Nouveau  Hotel

Thalassies Nouveau Hotel

Limenaria, Λιμενάρια Θάσου, Limenaria (Thassos) 640 02
për 7 netë
p.P. 385.56 €
Sunrise Park Resort & Spa

Sunrise Park Resort & Spa

Kizilagac Turizm Merkezi Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
për 7 netë
p.P. 760.72 €
Starlight Convention Center Thalasso & Spa

Starlight Convention Center Thalasso & Spa

Kizilagac Turizm Merkezi Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
për 7 netë
p.P. 852.91 €
Sani Asterias Suites

Sani Asterias Suites

Sani, Greece
për 7 netë
p.P. 2,714.81 €

Sugjerimet e Amara Travel për

Miracle Resort Hotel

Miracle Resort Hotel

Güzeloba Mah.Yaşar Sobutay Bulvarı No:34, Lara
për 7 netë
p.P. 979.81 €
Ammon Zeus Hotel

Ammon Zeus Hotel

Greece, Halkidiki, Kassandra - Kallithea, Kallithea, 63077
për 7 netë
p.P. 496.72 €
Cornelia De Luxe Resort

Cornelia De Luxe Resort

Ileri Basi Mevkii Antalya,07500,Bele
për 7 netë
p.P. 1,295.57 €