Antalia

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Informacion i rëndësishëm në lidhje me vlefshmërinë e pasaportës për udhëtimin në Turqi.
Kliko këtu për më shumë info.

Perse te rezervoni Antalia’n me Amara Travel?

 Jemi profesioniste dhe ju asistojme qe nga momenti i perzgjedhjes se hoteleve deri ne perfundimin e pushimeve tuaja.
 Ju sigurojme fluturim charteri direkt pothuajse ne te gjitha datat e sezonit veror nga Tirana ne Antalia.
Cmimet me te mira ne treg.
Te gjitha hotelet online me cmime te perditesuara dhe me informacion te sakte per secilin hotel.
Mundesi rezervimi dhe menaxhimi te rezervimit tuaj online si dhe gjenerim automatik te dokumetave te udhetimit (Voucher + bileta)

Oferta speciale për Antalia

Xanthe Resort & Sport Complex

Xanthe Resort & Sport Complex

http://www.emirhanhotels.com/web/index_en.html
për 7 netë
p.P. 835,55 €
Waterplanet Hotel & Aquapark

Waterplanet Hotel & Aquapark

Okurcalar Belediye Arkasi, Karaburun Mevkii, Alanya, Antalya, 07415 Okurcalar, Turkey
për 7 netë
p.P. 644,31 €
Voyage Sorgun

Voyage Sorgun

Manavgat Sorgun Yöresi, Titreyengöl Mevkii / Antalya/ Turkey
për 7 netë
p.P. 1.055,28 €

Villa Side Residence

Ilica Beldesi Cumhuriyet Bulvari No:44 Kumkoy Antalya, 07330 Side, Turkey
për 7 netë
p.P. 669,23 €
Vikingen Infinity Resort&Spa

Vikingen Infinity Resort&Spa

D-400 Karayolu Uzeri Turkler Kasabasi, 07410 Avsallar, Turkey
për 7 netë
p.P. 657,61 €
Turquoise Hotel & Spa

Turquoise Hotel & Spa

Sorgun Mah., Acısu Mevkii Sok. No:4, 07600 Manavgat/Antalya, Turkey
për 7 netë
p.P. 813,85 €

Sugjerimet e Amara Travel për Antalia

Akka Antedon Deluxe Hotel

Akka Antedon Deluxe Hotel

Beldibi Mevkii, 07985 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 1.310,02 €
Amara Club Marine Nature

Amara Club Marine Nature

Ciftecesmeler Mah Ataturk Cad. Beldibi, 07985 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 818,06 €
Crystal Flora Beach Resort

Crystal Flora Beach Resort

Cifte Cesmeler Mevkii. Ataturk Cad. No 139. Beldibi 2, 07990 Beldibi, Turkey
për 7 netë
p.P. 740,50 €