Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.12.2016 në 04.12.2016, +2 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Bianca Resort & Spa

Bianca Resort & Spa

Adresa: Beppler & Jacobson Montenegro” DOO Mediteranska br.2 P.O.BOX 44 85 310 Budva
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
Sugjerime Nga Amara Travel
176,00 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Kompleksi eshte i rrethuar nga 11Ha pyje me pisha dhe ka pamje te mahnitshme te Malit Bjelasica. Te gjitha dhomat dhe ambjentet publike kane pamje nga majat e mbuluara me bore dhe pyjet me pisha. Bianca resort & Spa eshte jashtezakonisht terheqes ne shume drejtime. Projekti arkitektonik i hotelt eshte i bazuar ne idene e shtepise malore te gjuetise. Me dekorin e saj unik Bianca Resort dominon qytetin e Kolashinit. 

Distancat

 • Largesia Nga qendra e Skive: 1 km
Loading Reviews...
Hotel Čile

Hotel Čile

Adresa: 81210 Kolašin Montenegro
92,40 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Cile eshte nje hotel me 3 yje ne Kolashin, Mal te Zi, nje qytet ne pjesen veriore te vendit. Ky hotel familjar ndodhet ne nje rruge te qete i vendosur ne qender te qytetit eshte vetem dy minuta ne kembe nga sheshi kryesor. Hoteli ka 15 dhoma, te gjitha te pajisura me dush/vaske, tharese, TV satelitor, ngrohje qendrore, etj. Restoranti a la carte i hotelit ofron kuzhine kombetare dhe evropiane. Pjatat e rekomanduara jane trofte e mbushur me dy lloje djatherash dhe kacamaku malazez. Restoranti ka fituar medaljen e arte ne Faestivalin e 4-rt nderkombetar te gastronomise ne Novi Sad. Hoteli ofron aktivitete te ndryshme si gjate sezonit te dimrit ashtu edhe gjate sezoneve te tjera. Stacioni i autobusit ndodhet 500m larg, ndersa stacioni i trenit 1,5 km larg. Podgorica ndodhet 70 km larg hotelit.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 500 m
 • Largesia Nga qendra e Skive: 8,5 km
Loading Reviews...
Four Points By Sheraton Kolasin

Four Points By Sheraton Kolasin

Adresa: Radoša Maškovića, Kolasin 81210, Montenegro
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
171,60 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Lipka ndodhet ne qytezen e Kolashines, 70 km larg nga Podgorica, ne rrugen Beograd – Podgorice. Hotel Lipka eshte hoteli me i ri ne rajon, nje parfaqesues i standarteve me te mira bashkohore persa i perket projektit dhe sherbimeve. Pista e skive ndodhet 9 km larg hotelit e cila ofron teleferik modern dhe nje sere sherbimesh si paisje per ski me qera, mesime skish per fillestaret etj. Ne sezonin e veres sportdashesit mund te shijojne aktivitetet e tyre te preferuara si rafting, paragliding, peshkim, shetitje me kal, ecje, jeep safari, vizita ne parket kombetare, ture te monumenteve historike dhe kulturore etj. 

Distancat

 • Largesia Nga qendra e Skive: 1 km
Loading Reviews...
Villa Bjelasica

Villa Bjelasica

Adresa: Biocinovici, 81210 Kolašin, Montenegro
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Apartamente & vila
119,60 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

E rrethuar nga mallet e Bjelasices, Sinjajevina dhe Komovi, Vila Bjelasica eshte e vendosur ne nje distance prej 3 km nga qendra e Kolashines. Me nje palester dhe nje sauna, ofron internet WiFi dhe parking falas si dhe dhoma me ballkone. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV kabllor dhe DVD player, secila me banjo private. Vila disponon nje kopesht dhe nje verande per te gjithe pushuesit e saj. Gjithashtu ka nje tavoline bilardoje. Savardak restoranti prej druri ne forme koni qe sherben kuzhine tradicionale ndodhet 100m larg. Parku kombetar Biogradska Gora dhe liqeni Biogradsko te konsideruara si 3 xhunglat e fundit ne Evrope jane ne nje distance prej 16 km secila. Manastiri Moraca i ndertuar ne shek e 13 eshte ne nje distance prej 25km. Stacioni i trenit te Kolashines eshte 3km larg dhe aeroporti i Podgorices 25km.

Distancat

 • Aeroporti: 70 km
 • Distance nga qendra: 3 km
 • Largesia Nga qendra e Skive: 2 km
Loading Reviews...
Apartments Jagoš Vukićević

Apartments Jagoš Vukićević

120,00 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Apartamentet Jagos Vukicevic jane te vendosura ne nje zone te qete 1,3km larg qendres se Kolashines, 25km larg liqenit Bukumirsko dhe ofrojne kopesht dhe barbecue. Te gjitha apartamentet perfshijne dhome gjumi, kuzhine dhome ndenje, banjo private dhe ballkon/verande. Paisjet perfshijne TV dhe DVD player, ne kuzhine ka nje bufe te vogel me frogorifer dhe sobe gatimi. Banjot jane te pajisura me dush tharese dhe shapka. Internet WiFi eshte i disponueshem ne te gjitha ambjentet. Ushqimoret ndodhen 200 m larg dhe restoranti me i afert eshte 500m larg apartamenteve. aeroporti i Podgorices ndodhet 57 km larg.


 • Vila nje kateshe 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenjeje

  Vetem fjetje
  120,00 €
 • Vila 2 kateshe 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenjeje

  Vetem fjetje
  130,00 €

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 15 km
 • Largesia Nga qendra e Skive: 8 km
Loading Reviews...
Apartments Lux

Apartments Lux

Adresa: Luka Peličica, 81210 Kolašin, Montenegro
79,20 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Re vendosura 500 m larg qendres se Kolashines, Apartamentet Lux ofrojne WiFi falas, kuzhine te pajisur plotesisht dhe TV DVD player ne te gjitha njesite. Cdo apartament ka nje divan ne dhomen e ndenjes, banjo me dush e produkte tualeti falas. Pushuesit mund te perdorin aksesoret per barbeque falas me kerkese paraprake. Restorante dhe dyqane te ndryshme jane 500 m larg. Qendra e skive ne malin Bjelasica me piste 30km, eshte rreth 9km larg nga Apartamentet Lux.  Jashte sezonit dimeror Apartamentet Lux jane nje mundesi e mire per hiking, shetitje me biciklete dhe kalerim. Rafting eshte gjithashtu ne dispozicion ne Lumin Tara. Parkimi ne Lux Apartments eshte falas. Stacioni i autobuzit eshte 700m larg Apartamenteve Lux, ndersa stacioni i trenit dhe kopesht botanik ndodhen ne nje distance prej 1km.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 700 m
 • Largesia Nga qendra e Skive: 2 km
Loading Reviews...
Apartments Radović

Apartments Radović

59,40 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Apartamentet Radovic ndodhen ne Kolashin shume afer Hotel Biankes. Apartamentet perbehen nga tre apartamente me 4 krevate nga te cilat dy jane studio dhe nje eshte dupleks (me dy kate). Studiot jane 30m2 dhe perfshijne nje mini-kuzhine me dhome ngrenie, dhome ndenje dhe dhoma e fjetjes, banjo me dush (me hidromasazh), TV, internet WiFi, dhe ngrohje qendrore. Apartamenti Duplex eshte 40m2 dhe perfshin dhome ndenje, dhoma gjumi me balkon, banjo me dush (me hidromasazh), TV, internet WiFi, dhe ngrohje qendrore. Apartamentet jane nje vend ideal per te qendruar me atmosfere te qete e te kendshme. Shume afer ndodhet nje zone sportive me fusha loje, si dhe nje park i madh me bredha dhe pisha. Aksesor per barbeque jane gjithashtu te disponueshem me kerkese paraprake. Apartamentet kane parking falas per te gjithe klientet e tyre. Gjithashtu ofrohen rafting ne lumin Tara, ecje ne malin e Bjelasices dhe liqenin Biogradso si dhe vizite ne Manastirin e Moraces, Eko-Katun dhe Kopshtin Botanik.


Distancat

 • Stacioni I autobusit: 20 m
 • Distance nga qendra: 250 m
 • Largesia Nga qendra e Skive: 1 km
Loading Reviews...
Lodge House Tara

Lodge House Tara

254,14 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Lodge house Tara e vendosur ne menyre ideale, ndodhet ne rrugen qe te con ne qendren e skive me vetem 6 km distance.  Me internet WiFi dhe parking falas ofron nje shtepi druri dhe kopesht te gjelber me nje tarrace dhe paisje zgarre. Shtepia eshte e perbere nga dy kate. Kati  i pare ka nje korridor, dhome ndenje te madhe, dhome ngrenie, kuzhine, banjo dhe nje verande verore. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi te medha te pajisura me krevate luksoz, peshqir si dhe vend per bagazhet dhe paisjet e skive. Cdo dhome eshte e pajisur me TV satelitor, DVD player, banjo me dush/vaske, rrobedeshamber, pantofla, tharese dhe produkte tualeti falas. Lodge House Tara ka nje oxhak te madh ne dhomen e ndenjes dhe nje kuzhine te pajisur plotesisht. Restoranti me i afert qe sherben kuzhine malazeze ndodhet 70m larg dhe nje ushqimore 800m larg, ndersa nje supermarket mund te arrihet ne 2.3 km. Aktivitete te shumta ofrohen per te gjithe entuziastet e sportit. Nder to mund te permendim rafting, jeep safari, ciklizem malor, ecje, foto safari etj. Shtepia ka tre vende parkingu te cilat jane falas per klientet e hotelit.


Distancat

 • Stacioni I autobusit: 5 m
Loading Reviews...
Private accommodation Lidija Rakočević

Private accommodation Lidija Rakočević

100,00 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Apartamentet Lidija Rakocevic ndodhen vetem 200 larg sheshit kryesor te Kolashines. Parku Kombetar Biogradsa Gora dhe liqeni Biograd jane ne nje distance prej 19 km. Qendra e Skive ndodhet 10 km larg apartamenteve. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV, ngrohje qendrore, internet WiFi , banjo private me dush/vaske tharese dhe produkte tualeti falas. Restorante dhe bare te ndryshme jane vetem pak hapa larg. Parking falas eshte ne dispozicion per te gjithe klientet e hotelit. Aktivitete te ndryshme mund te organizohen si gjate sezonit dimeror ashtu edhe gjate sezonit veror.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Largesia Nga qendra e Skive: 5 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet