Hotel
Rezervim
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Marbella Corfu Hotel

Marbella Corfu Hotel

Adresa: Corfu 490 84, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Destinacionet Kryesore
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
2,600.64 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne breg te detit , ne nje nga  zonat me te bukura te Korfuzit e Agios. Ky hotel ve ne dispozicion te pushuesve nje game te gjere aktivitetesh dhe defrimesh si sportet e ujit, baret e ndryshme, restorante me ushqim cilesor, qendrat e spa-ve dhe fitnesit per tu kujdesur per trupin tuaj. Ofron dhoma te rehatshme, bollshme dhe luksoze me pamje mahnitese , si dhe suita duke ofruar mundesi per nje pamje te veçante nga kopshtet e bukura perreth hotelit ose deti Jon. Hoteli disponon 384 dhoma me pamje nga deti te cilat ndahen ne:  dhoma dyshe me pamje nga deti dhe kopesht, dhomat  familjare  dhe me pamje nga deti dhe kopeshti.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 16 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Labranda Sandy Beach Resort

Labranda Sandy Beach Resort

Adresa: Ag Georgios (South), Kompítsion 490 80, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
1,410.48 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...
 
Aquis Sandy beach hotel shtrihet ne detin me rere St. George ne jug perendim te Korfuzit.  Hoteli ka nje pozicion mjaft te favorshem pasi ndodhet ne nje nga pjeset me te bukura te ishullit, afer monumenteve historike dhe arkeologjike. Hoteli pret cdo vit pret  qindra pushues duke ju ofruar nje cilesi te larte sherbimi dhe mikpritje. Aquis Sandy Beach  eshte nje hotel i bukur dhe luksoz dhe pjese e rrjetit te hoteleve Aquis qe ndodhen kudo neper Greqi dhe ishujt e saj. Hoteli ofron 640 dhoma ne total, restorantin kryesor dhe Olive Tree a la carte restrorant.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 0 m
 • Aeroporti: 31 km
 • Portet: 29 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 30 km
 • Largesia nga qendra Historike: 70 km
Loading Reviews...
Grecotel Costa Botanica (ex. Gelina Village)

Grecotel Costa Botanica (ex. Gelina Village)

Adresa: Acharavi, Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
2,620.24 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Nje parajse e pazbuluar  ne pjesen veriore te ishullit te Korfuzit deri disa vite me pare  e fshehur mes malit dhe mes pyllit te dendur dhe te gjelbert. Bregdeti ketu eshte i sheshte dhe me rere te bardhe qe ben nje kontrast mbreslenes me kaltersine e thelle te detit Jon. Midis kesaj parajse eshte ndertuar resorti i mrekullueshem GGrecotel Costa Botanica. 

Distancat

 • Aeroporti: 350 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 500 m
Loading Reviews...
Sunshine Corfu Hotel & SPA

Sunshine Corfu Hotel & SPA

Adresa: 49083 Nissaki Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Destinacionet Kryesore
Dy Femije Falas
1,217.16 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet ne koder, i rrethuar nga gjelberimi i ullinjve dhe pishave ofron qetesi , relaks dhe pamje te mrekullueshme te detit Jone , eshte perfekt per pushime. I pozicionuar ne plazh, ndodhet prane qytetit piktoresk te Nissakit dhe vetem gjysem ore nga qendra e Korfuzit.Hoteli ju ofron  pamje te mrekullueshme te ishullit ne sfond , ushqimin e  mire dhe cilesor, parqe me peme ulliri , limona dhe portokalle  perrreth, argetime te ndryshme per femijet tuaj dhe animacione me muzike  ne e netet e nxehta verore.Hoteli ve ne dispozicion te te ftuarve ne total 314 dhoma moderne dhe elegante.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 50 m
 • Aeroporti: 25 km
 • Portet: 25 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 25 km
Loading Reviews...
Messonghi Beach Resort

Messonghi Beach Resort

Adresa: Corfu 491 00,Korfuz,Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime Ekonomike
Sugjerime Nga Amara Travel
697.68 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Messonghi Beach resort eshte nje vend i shkelqyer per te kaluar pushimet tuaja te veres. Hoteli ndodhet ne breg te detit midis fshatrave piktorest te  Moraitika dhe Messonghi .  Qendra e Korfuzit eshte disa kilometra larg hotelit. Me nje  larmi te gjere  programesh argetuese sic jane: animacionet e ndryshme, sportet e ujit dhe pozites se saj te shkelqyer eshte  vendi ideal per pushime te bukura per te gjithe. Hoteli e sherben mengjesin ne bufet te hapur, dreken ne menu  a la carte, darken ne restorantin kryesor me  bufe dhe menu te pasur. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 870 te arreduara me stil  dhe pajisje te thjeshta.

Distancat

 • Aeroporti: 20 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Potamaki Beach Hotel

Potamaki Beach Hotel

Adresa: PΟΤΑΜΑΚΙ S.A. ΑNDRIOTIS SOTIRIS BENITSES, CORFU, GREECE P.O. 49084
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
294.07 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hotel Potamaki eshte nje hotel me 3 yje i arreduar me  shije dhe i thjeshte, i cili ka nje vendodhje fantastike  ne  qender te fshatit turistik Benitses ne anen e detit. Hoteli eshte 5-Katesh dhe shume i kendeshem me siperfaqe te madhe parkimi, pishina te medha dhe me sistem ngohje qendror dhe ftohje. Hoteli ve ne  dispozicion ne total 170 dhoma moderne dhe te arreduara me gusto. Ketu mund te kaloni momente te verteta relaksi duke pire pijen tuaj ne barin e pishines, ne barin breg te detit, ne tarracen e hotelit pergjate perendimit te diellit.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 10 m
 • Aeroporti: 11 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Alkionis Hotel

Alkionis Hotel

Adresa: Moraitica, 49084, Corfu Island, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
483.84 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hotel Alkionis ndodhet ne Moraitica , nje  fshat  piktoresk dhe nje  nder me te vjetrit ne  Korfuzit. Eshte i ndertuar me  arkitekturen  karakteristike tradicionale te Korfuzit duke  kombinuar elegancen me komfortin. Moraitica ka nje jete nate mjaft aktive ,preferohet shume nga te rinjte dhe familjaret, eshte nje zone me shume gjelberim, ka gjalleri dhe ofron restorante dhe taverna te shumta. Vija bregdetare e  ketij fshati  eshte rreth 2 km  e gjate. Hoteli disponon ne total   62 dhoma  te cilat jane me  arreduar me mjaft shije dhe stile.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 0 m
 • Aeroporti: 18 km
 • Portet: 10 km
 • Distance nga deti: 250 m
 • Distance nga qendra: 18 km
 • Largesia nga qendra Historike: 8 km
Loading Reviews...
Golden Alexandros Hotel

Golden Alexandros Hotel

Adresa: Alexandros Hotel Perama- Αchillion
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
529.20 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hotel Aleksandros ofron nje pamje te mrekullueshme te pallatit Achilleion (pallati mbreteror turistik i princeshes Hungareze Sissy). Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2007. Eshte vend idel per te kaluar pushime te paharruara ne bregdetin e mrekullueshem jonian dhe per te zbuluar dhe vizituar bukurite e fshehta te ishullit. Ndertesa e ketij hoteli eshte 4 Kateshe dhe 95 dhoma te rehatshme, komode dhe elegante. Te ftuarit mund kalojne momente qetesie prane pishines  per rritur dhe femije, te cilet mund te perfitojne pije freskuese, te ngrohta, alkolike dhe joalkolike nga bari i kesaj pishine. Gjithashtu mund te argetohen duke bere shetitje me varke, zhytje, sporte ujore etj.


Distancat

 • Stacioni I autobusit: 30 m
 • Aeroporti: 5 km
 • Portet: 7 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 6 km
 • Largesia nga qendra Historike: 300 m
Loading Reviews...
Rixos Libertas

Rixos Libertas

Adresa: Liechtensteinov Put 3, 20000, Dubrovnik,Dubrovnik And Riviera,Croatia
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Sugjerime Nga Amara Travel
1,232.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

 Rixos Libertas  eshte nje hotel I cili lidh bukurine natyrore dhe ate historike te gadishullit te Lapadit dhe Dubrovnikut. Hoteli ndodhet 2 min larg nga qendra e qytetit , 5 min nga qyteti I vjeter dhe 22 min larg nga aeroporti. 

Distancat

  Loading Reviews...
  Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)

  Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)

  Adresa: Karousades,49081,Korfuz,Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Sugjerime Nga Amara Travel
  Dy Femije Falas
  1,534.68 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Hoteli ndodhet ne gjirine e qete te  Rodas, ne veri lindje te Korfuzit.Bregdeti ketu eshte i sheshte dhe me rere te bardhe duke bere kontrastin me kaltersine e thelle te detit Jon. Resorti ka  nje siperfaqe prej 101.000 m2, eshte i gjelberuar rrethuar me parqe, lule shumengjyreshe, palma, peme ulliri. Mundesi te pafundme aktivitetesh dhe zgjedhjesh ofrohen ne kete resort, duke u defryer me muziken live, duke luajtur sportin tuaj te preferuar, duke bere shetitje me varke etj. Hoteli ve ne dispozicon te pushuesve 499 dhoma luksoze dhe me hapesire te medha. Mitsis Roda eshte nje hotel All inclusive dhe ofron te gjitha llojet e gatimeve.

  Distancat

  • Aeroporti: 36 km
  • Portet: 36 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Ikos Dassia

  Ikos Dassia

  Adresa: Dassia - Main Street, Dassia, 49100, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Wellness & Spa
  Sugjerime Nga Amara Travel
  3,373.28 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Nje hotel i mrekullueshem , ndodhet ne nje nga zonat me piktoreske te ishullit, te rrethuar me kopeshte te mrekullueshme , i cili ju ofron pamje mahnitese te detit Jon dhe pushime te paharruara per te gjithe pushuesit. Pozicioni gjeografik eshte i favorshem pasi ndodhet afer qendres se Korfuzit ,aeroportit, monumenteve historike dhe kulturore. Hoteli ndodhet disa metra larg detit dhe ve ne dispozicion te pushuesve  251 dhoma ne ndertesen kryesore totalisht te rinovuara duke nderthurur stilin klasik me ate modern. Hotel Dassia sherben ushqimin me te mire te zones  dhe pjatat me te njohura nderkombetare. Ketu sherbehet guzhina Greke ,Italiane , franceze etj.
   

   

   

  • Dhome dyshe Promo me pamje nga kopeshti

   Ultra all inclusive
   3,373.28 €
   Ikos Dassia
  • Dhome dyshe Promo me pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   3,905.50 €
   Ikos Dassia
  • Dhome dyshe Superior Sea View

   Ultra all inclusive
   4,566.28 €
  • Dhome dyshe Superior land view

   Ultra all inclusive
   3,529.00 €
  • Dhome familjare Me pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   9,634.38 €

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 50 m
  • Aeroporti: 12 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

  Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

  Adresa: Donje Celo bb | Kolocep Island, Dubrovnik 20221,Dubrovnik And Riviera,Croatia
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Muaj Mjalti
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1,093.40 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  I vendosur ne ishullin Kolocep rreth 30 min larg me varke nga Dubrovniku ne nje mjedis te qete dhe te mrekullueshem natyror. Resorti eshte rinovuar ne vitin 2013 dhe ofron 144 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne  dhe komode. Hoteli eshte i pershtashem vetem per te rritur.

  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1,093.40 €

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Belvedere Hotel

  Belvedere Hotel

  Adresa: Kerkyraikes Diakopes S.A. - BELVEDERE Hotel, Agios Ioannis Peristeron, Tsaki Stroggyli, 49100 Benitses, Corfu, Greece
  Pushime Verore
  Pushime Ekonomike
  619.92 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Hotel Belvedere eshte nje hotel i thjeshte,i kendeshme i cili ndodhet   ne zonen  Sh. Ioanis Peristeron , ne jug te fshatit te famshem te Benitses , i cili  eshte i famshme per jeten e nates, restorantet, tavernat e medha me muzike greke. Pamja e mrekullueshm e e detit Jon do ju shoqeroj kudo qe te ndodheni ketu ne ishullin e bukur te Korfuzit. Hoteli eshte ndertuar në vitin 1986 dhe është rikonstruktuar në vitin 2011. 

  Distancat

  • Aeroporti: 15 km
  • Portet: 16,6 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 16 km
  • Largesia nga qendra Historike: 55 km
  Loading Reviews...
  Ipsos Beach Hotel

  Ipsos Beach Hotel

  Adresa: corfu 490 83, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  430.92 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Ipsos Beach Hotel ndodhet midis kopshteve me limona, ullinj dhe ortokalleve, ne jug lindje te Korfuzit. Fshati Ipsos eshte oaz i vogel  kenaqesie per te kaluar pushime te paharruara duke formuar kontraste ngjyrash me detin e tij blu te thelle , bimesine e tij  te denduar me peme  ulliri, palma ,rrushi etj. Ipsos eshte nje fshat i vogel me bukuri natyrore i vendosur ne pjesen  veriore  te qendres se Korfuzit  i rrethuar me kopeshtet e tij me  portokalle, limona  dhe ullinje. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 63 dhoma moderne dhe elegante ( 48 dhoma dyshe dhe 9 apartamente). Ne hotel ndodhet restoranti  i njohur per recetat e tij, ku te ftuarit mund te  shijojne vaktet e tyre.

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 200 m
  • Aeroporti: 15 km
  • Portet: 13 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Ariti Grand Hotel

  Ariti Grand Hotel

  Adresa: Nafsikas 41, Kanoni Corfu Corfu 49100 Greece
  Pushime Verore
  Pushime Dimerore
  Cifte dhe te rinjte
  Sugjerime Nga Amara Travel
  698.60 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Ariti grand hotel eshte nje hotel  i bukur dhe luksoz. Ketu mund te kaloni pushime te paharruara ne ditet e nxehta te veres. Korfuzi eshte nje ishull qe mund te vizitohet gjate gjithe vitit pasi ka te nderthururur  ne menyre fantastike historine, natyren, luksin, akomodimet, motin etj. Bregdeti i Ariti  Grand Hotel eshte  shkembore  ne pjesen e Koniaonit. Ndodhet 4 km nga qendra e Korfuzit. Hoteli ka nje ndertese luksoze  prej 6 kateshe dhe disponon  156 dhoma qe jane me pamje nga deti dhe  kopeshti.Ketu do te gjeni nje game te gjere argetimesh dhe aktivitetesh.

   

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 10 m
  • Aeroporti: 7,4 km
  • Portet: 5 km
  • Distance nga deti: 100 m
  • Distance nga qendra: 4 km
  • Largesia nga qendra Historike: 45 km
  Loading Reviews...

  Lloji I sherbimit

  Filtro sipas cmimit

  Sipas yjeve

  Zgjidh numrin minimal të yjeve:

  Lloji I Akomodimit

  Facilitetet