Rahoni Cronwell Park Hotel 5* Halkidiki, Greqi 25% Zbritje

Expired: Rahoni Cronwell Park Hotel 5* Halkidiki, Greqi 575 euro/person 14-21 korrik

I vendosur në Halkidiki, Rahoni Cronwell Park Hotel 5 * në Nea Skioni është një nga vendet turistike me te bukura te zones. Rahoni Cronwell Park Hotel 5 * ofron pishinë me nje zone per fëmijë, Qender spa me pishinë të bukur me jacuzzi, sallë konferencash, plazh privat me bar, restorant të këndshëm, bar panoramik […]

 Oferta
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Porto Carras - Meliton Beach 5* Halkidiki, Greqi 20% Zbritje

Expired: Porto Carras – Meliton Beach 5* Halkidiki, Greqi 10% Zbritje 958 eur/person 14-21 korrik

Ky hotel eshte i lokalizuar ne nje peisazh te mrekullueshem te gjelber ne Sithonia, ”Mes Tre Gishtave“ qe formojne gadishullin Halkidiki. E vendosur si nje perle ne 1,7 hektare, eshte nje parajse natyrore, me gjelberimin e pyjeve, me ujrat e kristalta te detit dhe reren e arte. Me nje arkitekture te vecante, ne formen e […]

 Oferta
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore