Ne Korfuz per Krishlindje

Fundjave Ne Korfuz 3 Dite 69 Eur / Person

Fundjave Ne Korfuz 3 Dite 69 Eur / Person Fundjave Ne Korfuz 3 Dite Itinerari Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 01.00 dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel. Dita e Dytë: All Inclusive në Hotel. Pasdite, Vizitë […]

 Oferta
 Programe Kulturore
 
napoli aerial view

Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 258 Eur/person

Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 258 Eur/person Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, Itinerari Dita e Pare: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari. Dita e Dyte: Mberritja në Bari në orën 08.00. Nisja për në Napoli me autobus. Sistemi në Hotel. Pasdite, shëtitje panoramike në monumentet kryesore të qytetit, ku vizitohen: Duomo, Pallati […]

 Oferta
 Programe Kulturore
 

Stockholm-Oslo-Goteborg- Malmo- Kopenhagen 545 Eur/Person

Stockholm-Oslo-Goteborg- Malmo- Kopenhagen 545 Eur/Person

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Eiffel Tower Paris

Paris-Bruksel 399 Eur/ Person

Paris-Bruksel Itinerari Dita e Pare: Transfertë me autobus për në Aeroportine Podgoricës. Udhëtimi me avion direkt Podgoricë – Bruksel. Nisja në orën 16.05. Mbrritja në Bruksell në 18.35. Transferimi për në Bruksel. Shëtitje panoramike në Monumentet Kryesore të Qytetit. Transferimi me autobus për në Paris. Sistemimi në Hotel në Paris. Dita e Dyte: Mëngjesi në […]

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Krishlindje Ne Selanik

Selanik 3 Dite 79 Euro / Person

Selanik 3 Dite 79 Euro / Person

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Program Kulturor Ne Rome

Program Kulturor Ne Rome 3 Dite 345 Euro / Person

Program Kulturor Ne Rome 3 Dite 345 Euro / Person

 Programe Kulturore
 
Krishlindje ne Amsterdam

Amsterdam 4 Dite 398 Euro / Person

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Krishlindje Itali-France-Spanje

Expired: Vizite ne Barcelone 4 Dite 398 Euro / Person

Dita e Pare: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup – Barcelonë. Nisja nga Shkupi në orën 18.20, Mbrritja në Barcelonë në orën 21.10. Transferimi në Hotel në Barcelonë. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e Dyte: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë me guidë në dispozicion në monumentet kryesore të […]

 Oferta
 Programe Kulturore
 
Paketa Romantike Splendid Conference & Spa Resort 5* 2888 € / 2 adult / 2 nete

Expired: Viti i Ri ne Splendit Conference & Spa Resort 5* 320 Eur/ Person

Viti i Ri ne Splendit Conference & Spa Resort 5* 320 Eur/ Person

 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Pushime Dimerore
 

Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi 5 Dite 295 Euro / Person Nisja 11 Shtator

  Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi 5 Dite 295 Euro / Person Nisja 11 Shtator Dita e Pare Nisja do te behet me traget nga Durresi ne oren 23.00 drejt Barit. Dita e Dyte  Mberritja ne Bari ne oren 08.00. Nisja per ne Napoli me autobus. Sistemi në Hotel. Pasdite do te vizitohen  monumentet kryesore të qytetit si […]

 Programe Kulturore
 

Akka Antedon 5* – Kemer, Zbritje 25%

 Paketa Per Cifte
 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 

Orange County De Luxe 5* – Kemer, Oferte Speciale

 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 

Mardan Palace 5*L – Lara, Zbritje 35%

 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 

Delphin Botanik Platinum 5* – Alanya, Zbritje 20%

 Paketa Familjare
 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 

Alva Donna Exclusive & SPA 5* – Belek, Zbritje 10%

 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 

Silence Beach Resort 5* – Side, Zbritje 30%

 Paketa Individuale
 Paketa Per Cifte
 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 

Ofertat Speciale Nisje 31 Gusht

Kontakt Adresa: Rruga e Durresit, Pall 102, Tirane, Albania Phone: +355 04 2400 212 Orari i Punes: 08:00 – 20:30 (Hen – Sht) 09:00 -18:00 (Die) Vat No: L01602029M Per Rezervime: reservations@amaratravel.al Cel: +355 67 6023143 Per Informacion: info@amaratravel.al / amara.travel@gmail.com Cel: +355 67 6023142

 Paketa Individuale
 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
Oktoberfest

Expired: Oktoberfest 19 Shtator – 4 Tetor Duke Filluar nga 449 Euro

Oktoberfest 19 Shtator – 4 Tetor Duke Filluar nga 449 Euro E njohur ne gjithe boten si festa e birres, nje feste tradicionale Bavareze ,ku cdo vit marin pjese 6 milion njerez nga e gjithe bota , duke e shnderruar nga nje feste vendase gjermane ne nje feste nderkombetare. Eshte festuar per here te pare […]

 Evente
 Paketa Individuale
 
Rezervoni Bileta Sportive dhe Muzikore Online

Tashme rezervoni Online Eventet Sportive & Muzikore me Amara Travel

Tashme rezervoni Online Eventet Sportive & Muzikore me Amara Travel

 Artikuj
 Evente
 Evente Muzikore
 Evente Sportive
 

Kirman Club Sidera 5* Alania, Turqi -10% Zbritje 648€/pp/7 Dite 22 – 28 Gusht

Kirman Club Sidera 5* Alania, Turqi Ultra All Inclusive 22 – 28 Gusht -10% per rezervimederi 14 Gusht

 Paketa Individuale
 Pushime me Charter
 Pushime ne Plazh
 Pushime Verore
 
1 2 3