Pushime Dimerore

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

zgjidhdest

Kolasin
Kolasin ski ne malin Bjelasica 950 m mbi nivelin e detit, 215 km larg nga Tirana lexo me shume…
 

Bansko
Bansko mund te shijoni sportet dimerore , shoqerur me jeten e gjalle te nates, rreze malit Pirin. lexo me shume…
 

Mavrovo
Mavrove shijoni bukurite natyrore te liqenit, parkun kombetar dhe argetohuni ne pisten e skive lexo me shume…
 

Perse te Rezervoni Pushime Dimerore me Amara Travel?

Destinacionet e skive me te kerkuara ne Ballkan dhe me tej
Jo vetem hotele, por edhe vila apo apartamente i gjeni online me cmime reale .
Profesioniste te vertete ju asistojne pergjate perzgjedhjes se hoteleve.
Cmimet me konkuruese ne treg dhe ofertat me te mira ne cdo kohe

Oferta speciale për Pushime Dimerore

Bianca Resort & Spa

Bianca Resort & Spa

Beppler & Jacobson Montenegro” DOO Mediteranska br.2 P.O.BOX 44 85 310 Budva
për 7 netë
p.P. 421.74 €
Hotel Radika

Hotel Radika

Leunovo, 1256 Mavrovo
për 7 netë
p.P. 381.12 €
Kempinski Hotel Grand Arena

Kempinski Hotel Grand Arena

Pirin Street 96, 2770 Bansko, Bulgaria
për 7 netë
p.P. 721.09 €
Premier Luxury Mountain Resort

Premier Luxury Mountain Resort

Karamanitsa 11, Gramadeto Area, 2770 Bansko
për 7 netë
p.P. 688.28 €
Villa Bjelasica

Villa Bjelasica

Biocinovici, 81210 Kolašin, Montenegro
për 7 netë
p.P. 207.90 €
Hotel Alpina

Hotel Alpina

MAVROVO
për 7 netë
p.P. 269.50 €

Sugjerimet e Amara Travel për Pushime Dimerore

Bianca Resort & Spa

Bianca Resort & Spa

Beppler & Jacobson Montenegro” DOO Mediteranska br.2 P.O.BOX 44 85 310 Budva
për 7 netë
p.P. 421.74 €
Villa Bjelasica

Villa Bjelasica

Biocinovici, 81210 Kolašin, Montenegro
për 7 netë
p.P. 207.90 €
Hotel Radika

Hotel Radika

Leunovo, 1256 Mavrovo
për 7 netë
p.P. 381.12 €