Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Fafa Premium Resort

Fafa Premium Resort

Adresa: Mali i Robit, Golem ,Durres
🔥SUPER OFERTË🔥
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
938.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Fafa Resort ndodhet në qarkun e Durrësit, në zonën e Malit të Robit, Kavaje, një nga qytetet më të njohura në bregdetin e Adriatikut. Fafa Premium Resort ka 2 restorante (Restoranti kryesor All Inclusive ku kuzhina shqiptare dhe ajo ndërkombëtare evropiane kombinohen së bashku dhe restorant a la Carte), bar pishinë, bar plazhi, dy pishina të hapura për të rritur dhe fëmijë, plazh privat me rërë të pajisur me çadra dhe shezlonge, sallë konferencash, mini klub për fëmijë, kënd lojrash, WiFi falas dhe parkim.

Distancat

 • Aeroporti: 30 km
 • Portet: 15 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Bonita Classic Hotel & Spa

Bonita Classic Hotel & Spa

Adresa: Rruga Dytesore Plepa-Kavaje, Durres, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Sugjerimet e javes
Pushime ne Plazh
644.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
I ndodhur në një pozicion perfekt me pamje nga deti i bukur, blu i thellë Adriatik dhe plazhi i pastër i Durrësit në gjirin e patkuave të qytetit të Durrësit, Bonita Classic Hotel & Spa ofron një vend vërtet të mrekullueshëm për pushime verore relaksuese.
Këtu do të gjeni kushte të reja të rehatshme dhome, recepsion 24 orë, një plazh të këndshëm me çadra dhe shezlonge falas, një pishinë të madhe të hapur (200 m²) e rrethuar me pisha, një bar, një restorant me kuzhinë ndërkombëtare, parkim privat falas dhe Wi-Fi falas, i disponueshëm në dhoma dhe në çdo zonë tjetër publike të hotelit. Hoteli ka qendrën e vet dhe SPA me pishina të brendshme, sauna, xhakuzi, dhoma masazhi dhe palestër (shërbimet spa ofrohen me pagesë shtesë). Ka sallë konferencash për ngjarje biznesi. Çdo fundjavë në hotel organizohen mbrëmje muzikore me pjesëmarrjen e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare.
Të 188 dhomat e hotelit janë të pajisura me të gjitha komoditetet moderne, duke përfshirë ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë, mini-bar dhe WiFi të shpejtë. Në banjo private me dush do të gjeni tualetin falas, traversa banjo, peshqir dhe tharëse flokësh.
Gjatë sezonit të ulët hoteli ofron akomodim në mëngjes, me gjysmë bordi (mëngjes + darkë) ose bazë gjithëpërfshirëse, në sezonin e lartë (korrik-gusht) disponohet vetëm qëndrimi me paketën gjithë përfshirëse. Ai përfshin akomodim në dhomë, mëngjes, drekë, snack, darkë bufe, pije të pakufizuara lokale nga ora 10:00 deri në 22:00. Të gjithë mysafirët e hotelit, pavarësisht nga lloji i paketës së vakteve, mund të përdorin një plazh privat dhe pishinë të jashtme, peshqirë plazhi/pishinë (të ofruara me depozitë), një parking dhe WiFi falas. Stafi i trajnuar mirë dhe miqësor është i gatshëm të përmbushë çdo kërkesë dhe të sigurojë që mysafirët të kenë një qëndrim të paharrueshëm në Hotel Bonita Classic.

Distancat

 • Aeroporti: 38 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 10 km
Loading Reviews...
Supreme Resort

Supreme Resort

Adresa: Rruga Besa, Qerret, Golem 2504
🔥SUPER OFERTË🔥
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Sugjerime Nga Amara Travel
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
1,008.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I vendosur në zemër të Shqipërisë, hoteli ynë ju ofron mundësine e vërtetë të zhyten në përvojën mesdhetare. Ndërtuar në buzë të plazhit, xhevahiri i ri i Adriatikut hapi portat e tij, duke vendosur standarde të larta të mikpritjes. Hotel Supreme & SPA ju garantojne mikpritjen perfekte dhe sherbimet me cilesi te larte per nje pushim luksoz te paharrueshme.

Supreme Hotel eshte pjese e nje kompanie qe operon gjate ne treg, e cila ka zgjedhur nje staf profesionist ne drejtimin e kesaj strukture. Si te tille ne kemi ne thellesi aftesine “know-how” dhe njohuri te kushteve kulturore, ekonomike dhe ligjore per te zhvilluar dhe drejtuar hotele ose struktura turistike.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 100 m
 • Aeroporti: 50 km
 • Portet: 24 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 22 km
Loading Reviews...
Wave Beachfront Apartments

Wave Beachfront Apartments

Adresa: Rruga Venecia Shetitorja e Plazhit, Durres, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
Apartamente dhe vila
Cmime Ekslusive
385.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Apartamentet Wave Beachfront janë të vendosura në plazhin e Durrësit, 5 km nga qendra e qytetit dhe ofrojnë akomodim të rehatshëm në apartamente me një dhomë gjumi, një dhomë ndenjeje me kuzhinë të pajisur plotësisht, një banjo dhe 2 ballkone. Ka apartamente ose me pamje nga deti ose anash detit. Të gjithë mysafirët e Wave Beachfront Apartments mund të përdorin parkimin publik, Wi-Fi falas dhe plazhin privat përballë ndërtesës së apartamenteve. Për çdo apartament ofrohen 1 çadër dhe 2 shezlongë falas.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Amphitheatre of Durrës: 5 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 32 km
Loading Reviews...
Golden City Hotel

Golden City Hotel

Adresa: Rrruga Him Kolli No 45/4, 1001 , Tirane
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
476.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Golden City Hotel eshte I vendosur ne zemer te Tiranes, vetem 300 metra nga sheshi Skenderbeu dhe te gjitha vendet e medha. Ky hotel i dekoruar me shije permban nje bar ne lobi, Wi-Fi dhe parkim falas per te gjithe mysafiret. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, nje TV me ekran te sheshte me kanale kabllore dhe nje mini-bar. Banjo private ka nje dush dhe produkte tualeti falas. Mengjesi sherbehet çdo dite ne dhomen e ngrenies se hotelit. Mysafiret mund te gjejne restorante te shumta vetem disa hapa nga qyteti i Arte. Lagjia e famshme Bllokut ofron jeteen e nates dhe aktiveitete kulturore live mund te arrihen ne 1 km. Brenda nje distance te shkurter ne kembe, mysafiret mund te gjejne qendra te shumta te biznesit, zyra qeveritare, ambasada dhe zonat argetuese. Stacioni hekurudhor mund te gjendet 1 km larg, ndersa Stacioni kryesor i autobusave eshte 900 metra larg. Aeroporti i Tiranes mund te arrihet ne 10 km.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 9 km
 • Aeroporti: 10 km
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Hotel Airport Tirana

Hotel Airport Tirana

Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
826.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Airport Tirana eshte nje hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetem pak metra larg Aeroportit “Nene Tereza”, i cili dhuron nje atmosfere madheshtore permes ambienteve shlodhes e moderne. Hotel Airport Tirana eshte nje hotel familjar. Te pesedhjete dhomat elegante te hotelit do t`Ju ofrojne hapesira te gjera, komode e njekohesisht te rafinuara. Restoranti sherben mengjesin, dreken, darken, si dhe te gjitha llojet e gatimeve tradicionale shqiptare dhe te huaja. Te gjitha pjatat jane te pergatitura me produkte te fresketa e cilesore dhe te servirura plot stil. Qendra Fitness ofron shume programe dhe sherbime per te inkurajuar nje pjesemarrje  te shendetshme ne nje sere aktivitetesh. Qellimi per Qendren Fitness eshte qe te ofroje nje mundesi per pjesemarresit per te permiresuar ose ruajtur shendetin dhe vitalitetin e tyre permes nje shumellojshmerie te aktiviteteve dhe programeve. E vendosur ne katin e 1, kjo eshte nje zone me diell dhe ne menyre qe perdoruesit te shijojne ujin dhe kohen e lire ne pishinen e bukur.

Distancat

 • Distance nga qendra: 17 km
Loading Reviews...
Xheko Imperial

Xheko Imperial

Adresa: Rr ”Ibrahim Rugova”, Nr.56/H2, 1019, Tirane, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Udhëtim historik dhe kulturor
910.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Xheko Imperial Hotel, ngjitet në gamën me të lartë. Me një kombinim të rafinuar të luksit dhe traditës, Xheko Imperial Hotel i ofron klientelës së saj një konfort të veçantë. 29 dhoma nga të cilat 15 janë dhoma Deluxe dhe Imperiale që e bëjnë Xheko Imperial Hotel unik. Xheko Imperial Hotel ju ofron një bar elegant, një restorant të mrekullueshëm, një sherbim të shkëlqyer, e gjitha kjo e shoqëruar me një luks imperial. Shijoni një përvojë fantastike të kuzhinës në tarracën panoramike të xheko imperial 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 500 m
 • Aeroporti: 29 km
Loading Reviews...
Mondial

Mondial

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë 1023
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Udhëtim historik dhe kulturor
560.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Pasi nje jave te gjate  pune  eshte e rendesishme te kaloni nje fundjave relaksuese  dhe ne ju ftojme cdo te shtune ne restorant Paulo te shijoni nje darke nen tingujt e muzikes live. Mirsevini ne Hotel Mondial nje nga hotelet me prestigjioze me kater yje. Me arkitekturen e tij unike Hotel Mondial i projektuar në mënyrë origjinale , me paisje bashkohore  ku kombinohet në mënyrë perfekte eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi neoklasik duke krijuar nje atmosferë ekskluzive kosmopolitane. I vendosur ne zemer te Tiranes, Hotel Mondial eshte i pozicionuar fare prane shëtitores kryesore bizneseve dhe qendrave komerciale.

Distancat

 • Aeroporti: 11 km
 • Distance nga qendra: 900 m
Loading Reviews...
Kruja Hotel

Kruja Hotel

Adresa: Mine Peza Str., Tirana, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Udhëtim historik dhe kulturor
Hoteli ne qytet
364.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel "Kruja" u themelua ne vitin 1920 nga Ismail Kruja. Ne vitin 1991 u restaurua dhe filloi perseri aktivitetin si hotel. Ne vitin 1996 u ngrit nga themelet ne te njejtin vend hoteli ekzistues sot. Hotel Kruja ndodhet ne qender te Tiranes 300 m nga sheshi "Skenderbej". 

Distancat

 • Aeroporti: 18 km
 • Distance nga qendra: 450 m
Loading Reviews...
Brilant Antik

Brilant Antik

Adresa: Rruga "Jeronim de Rada", Nr. 79, 1001 Tirana, ALBANIA
Cifte dhe te rinjte
476.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Ne zemer te qytetit, me nje stil unik dhe te mahnitshem, i vendosur vetem hapa larg Kuvendit te Shqiperise, Hotel Brilant Antik ka fituar ne nje kohe te shkurter reputacionin e "shtepise larg nga shtepia" ne Tirane. Nga detajet krijuara me kujdes dhe fantazi ne dekorin e hotelit dhomave, Brilant Antik ofron nje mjedis te veçante. I ndodhur shume afer me qendrat kryesore qeveritare, te biznesit dhe tregtare, si dhe nga zonat me te kendshme, akomodimi ne Hotel Brilant Antik eshte mjaft i pershtatshem dhe praktik. 

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 300 m
 • Aeroporti: 2,4 km
 • Distance nga qendra: 300 m
 • Largesia nga qendra Historike: 1 km
Loading Reviews...
Best Western Premier Ark Hotel

Best Western Premier Ark Hotel

Adresa: ”Mother Teresa”Airport Rd Rinas Tirana 1053, Albania
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
623.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel eshte zgjedhja ideale per te gjithe ju qe mendoni te udhetoni per qellime biznesi apo per te pushuar. Klientet qe qendrojne tek ne mbeten te impresionuar pozitivisht nga stili unik, sherbimii personalizuar dhe profesional qe ofrohet, si edhe nga vendodhja strategjike qe hoteli ka. Arkitektura e vecante, arrin te nderthure mjaft mire modernen me luksozen, sherbimi me standarte te larta e ben hotelin tone te ri qe te renditet mes hoteleve me te mira ne Tirane, Shqiperi. Hoteli eshte mundesuar nga Shijaku Sh.p.k dhe eshte Hoteli i pare “PREMIER” ne Shqiperi nga marka e njohur boterore Best Western International.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 30 m
 • Aeroporti: 100 m
 • Distance nga qendra: 1,4 km
Loading Reviews...
Iliria Boutique Hotel Tirana

Iliria Boutique Hotel Tirana

Adresa: Elbasan Street, 00355/1010 Tirana, Albania
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
532.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I ndërtuar në një zonë të rrahur dhe elegante të Tiranës, ngjitur me bukurinë e Parkut Kombëtar, ky hotel synon ta bëjë qëndrimin tuaj të këndshëm që në çastin e mbërritjes në të. Duke qënë shumë pranë Ambasadave ai eshte një vend thuajse i perkryer per të gjithë ata që vinë per të punuar ne njërin nga këto institucione. Hotel Iliria, i ndërtuar në vitin 1996, ka bere një rikonstruksion të përgjithshëm në vitin 2007.

Distancat

 • Distance nga qendra: 2 km
Loading Reviews...
Te Stela Resort

Te Stela Resort

Adresa: Autostrada Tirane - Durres, km 7, Tirana 1000
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
Aktivitete - Sporte
553.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Stela i projektuar ne menyre origjinale, me paisje bashkohore ku kombinohet ne menyre perfekte eleganca dhe thjeshtesia, duke krijuar nje atmosfere ekskluzive kosmopolitane. Ne zemer te Tiranes, i pozicionuar fare prane sheshit Skenderbej dhe vendodhjes kryesore te bizneseve dhe qendrave komerciale, Hotel Stela eshte ideal per komoditetin tuaj.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 11,5 km
 • Portet: 34,3 km
 • Distance nga qendra: 8,9 km
 • Largesia nga qendra Historike: 8,9 km
Loading Reviews...
Arvi

Arvi

Adresa: Lagja 1, Rruga Taulantia, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Cifte dhe te rinjte
Udhëtim historik dhe kulturor
Hoteli ne qytet
504.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel ARVI, me 9 kate, ndodhet në një nga zonat më të bukura të Durrësit, me një pamje panoramike nga secila dhomë.

Me një restorant elegant, Wi-Fi dhe parkim falas, Hotel Arvi ofron pamje panoramike nga të gjitha dhomat e tij me ajër të kondicionuar. Hoteli është në distancë në këmbë nga institucionet administrative, të biznesit dhe kulturore të qytetit.


Hoteli është afër Portit të Durrësit, përgjatë trotuarit Taulantia.

Dhomat janë të gjitha të ndriçuara mirë falë dritareve të tyre të mëdha. TV satelitor dhe një minibar janë pajisje standarde, dhe secila dhomë ka gjithashtu një banjo private të pajisur me tharëse flokësh.

Distancat

 • Distance nga deti: 100 m
 • Distance nga qendra: 900 m
 • Amphitheatre of Durrës: 300 m
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 25 km
Loading Reviews...
Bel Conti

Bel Conti

Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
493.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Vetëm disa hapa larg plazhit privet me rërë, Hotel Bel Conti në Durrës ofron dhoma të arreduara me një ballkon. Brendësitë moderne të hotelit strehojnë një restorant elegant dhe një bar. Free Wi-Fi në vende publike dhe parkim falas private janë dhënë.
Të gjitha dhomat një TV dhe një minibar. Gjithashtu tualetet janë te kompletuara dhe me tharëse flokësh.Të gjitha dhomat kanë një TV  me kanale kabllore.
Recepsioni i  hotel Bel Conti operon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë me mundësi për mëngjes në dhomë. Shërbimet e pastrimit kimik dhe hekurosjes, si dhe shkëmbimi valutor, janë në dispozicion në hotel.
Vizitorët mund të marrin me qira jet ski 500 m nga hoteli.Distancat

 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 12 km
 • Amphitheatre of Durrës: 9 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 25 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet