Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Fafa Premium Resort

Fafa Premium Resort

Adresa: Mali i Robit, Golem ,Durres
🔥SUPER OFERTË🔥
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
938.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Fafa Resort ndodhet në qarkun e Durrësit, në zonën e Malit të Robit, Kavaje, një nga qytetet më të njohura në bregdetin e Adriatikut. Fafa Premium Resort ka 2 restorante (Restoranti kryesor All Inclusive ku kuzhina shqiptare dhe ajo ndërkombëtare evropiane kombinohen së bashku dhe restorant a la Carte), bar pishinë, bar plazhi, dy pishina të hapura për të rritur dhe fëmijë, plazh privat me rërë të pajisur me çadra dhe shezlonge, sallë konferencash, mini klub për fëmijë, kënd lojrash, WiFi falas dhe parkim.

Distancat

 • Aeroporti: 30 km
 • Portet: 15 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Bonita Classic Hotel & Spa

Bonita Classic Hotel & Spa

Adresa: Rruga Dytesore Plepa-Kavaje, Durres, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Sugjerimet e javes
Pushime ne Plazh
644.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
I ndodhur në një pozicion perfekt me pamje nga deti i bukur, blu i thellë Adriatik dhe plazhi i pastër i Durrësit në gjirin e patkuave të qytetit të Durrësit, Bonita Classic Hotel & Spa ofron një vend vërtet të mrekullueshëm për pushime verore relaksuese.
Këtu do të gjeni kushte të reja të rehatshme dhome, recepsion 24 orë, një plazh të këndshëm me çadra dhe shezlonge falas, një pishinë të madhe të hapur (200 m²) e rrethuar me pisha, një bar, një restorant me kuzhinë ndërkombëtare, parkim privat falas dhe Wi-Fi falas, i disponueshëm në dhoma dhe në çdo zonë tjetër publike të hotelit. Hoteli ka qendrën e vet dhe SPA me pishina të brendshme, sauna, xhakuzi, dhoma masazhi dhe palestër (shërbimet spa ofrohen me pagesë shtesë). Ka sallë konferencash për ngjarje biznesi. Çdo fundjavë në hotel organizohen mbrëmje muzikore me pjesëmarrjen e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare.
Të 188 dhomat e hotelit janë të pajisura me të gjitha komoditetet moderne, duke përfshirë ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë, mini-bar dhe WiFi të shpejtë. Në banjo private me dush do të gjeni tualetin falas, traversa banjo, peshqir dhe tharëse flokësh.
Gjatë sezonit të ulët hoteli ofron akomodim në mëngjes, me gjysmë bordi (mëngjes + darkë) ose bazë gjithëpërfshirëse, në sezonin e lartë (korrik-gusht) disponohet vetëm qëndrimi me paketën gjithë përfshirëse. Ai përfshin akomodim në dhomë, mëngjes, drekë, snack, darkë bufe, pije të pakufizuara lokale nga ora 10:00 deri në 22:00. Të gjithë mysafirët e hotelit, pavarësisht nga lloji i paketës së vakteve, mund të përdorin një plazh privat dhe pishinë të jashtme, peshqirë plazhi/pishinë (të ofruara me depozitë), një parking dhe WiFi falas. Stafi i trajnuar mirë dhe miqësor është i gatshëm të përmbushë çdo kërkesë dhe të sigurojë që mysafirët të kenë një qëndrim të paharrueshëm në Hotel Bonita Classic.

Distancat

 • Aeroporti: 38 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 10 km
Loading Reviews...
Supreme Resort

Supreme Resort

Adresa: Rruga Besa, Qerret, Golem 2504
🔥SUPER OFERTË🔥
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Sugjerime Nga Amara Travel
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
1,008.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I vendosur në zemër të Shqipërisë, hoteli ynë ju ofron mundësine e vërtetë të zhyten në përvojën mesdhetare. Ndërtuar në buzë të plazhit, xhevahiri i ri i Adriatikut hapi portat e tij, duke vendosur standarde të larta të mikpritjes. Hotel Supreme & SPA ju garantojne mikpritjen perfekte dhe sherbimet me cilesi te larte per nje pushim luksoz te paharrueshme.

Supreme Hotel eshte pjese e nje kompanie qe operon gjate ne treg, e cila ka zgjedhur nje staf profesionist ne drejtimin e kesaj strukture. Si te tille ne kemi ne thellesi aftesine “know-how” dhe njohuri te kushteve kulturore, ekonomike dhe ligjore per te zhvilluar dhe drejtuar hotele ose struktura turistike.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 100 m
 • Aeroporti: 50 km
 • Portet: 24 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 22 km
Loading Reviews...
Wave Beachfront Apartments

Wave Beachfront Apartments

Adresa: Rruga Venecia Shetitorja e Plazhit, Durres, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
Apartamente dhe vila
Cmime Ekslusive
385.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Apartamentet Wave Beachfront janë të vendosura në plazhin e Durrësit, 5 km nga qendra e qytetit dhe ofrojnë akomodim të rehatshëm në apartamente me një dhomë gjumi, një dhomë ndenjeje me kuzhinë të pajisur plotësisht, një banjo dhe 2 ballkone. Ka apartamente ose me pamje nga deti ose anash detit. Të gjithë mysafirët e Wave Beachfront Apartments mund të përdorin parkimin publik, Wi-Fi falas dhe plazhin privat përballë ndërtesës së apartamenteve. Për çdo apartament ofrohen 1 çadër dhe 2 shezlongë falas.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Amphitheatre of Durrës: 5 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 32 km
Loading Reviews...
Golden City Hotel

Golden City Hotel

Adresa: Rrruga Him Kolli No 45/4, 1001 , Tirane
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
476.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Golden City Hotel eshte I vendosur ne zemer te Tiranes, vetem 300 metra nga sheshi Skenderbeu dhe te gjitha vendet e medha. Ky hotel i dekoruar me shije permban nje bar ne lobi, Wi-Fi dhe parkim falas per te gjithe mysafiret. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, nje TV me ekran te sheshte me kanale kabllore dhe nje mini-bar. Banjo private ka nje dush dhe produkte tualeti falas. Mengjesi sherbehet çdo dite ne dhomen e ngrenies se hotelit. Mysafiret mund te gjejne restorante te shumta vetem disa hapa nga qyteti i Arte. Lagjia e famshme Bllokut ofron jeteen e nates dhe aktiveitete kulturore live mund te arrihen ne 1 km. Brenda nje distance te shkurter ne kembe, mysafiret mund te gjejne qendra te shumta te biznesit, zyra qeveritare, ambasada dhe zonat argetuese. Stacioni hekurudhor mund te gjendet 1 km larg, ndersa Stacioni kryesor i autobusave eshte 900 metra larg. Aeroporti i Tiranes mund te arrihet ne 10 km.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 9 km
 • Aeroporti: 10 km
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Hotel Airport Tirana

Hotel Airport Tirana

Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
826.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Airport Tirana eshte nje hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetem pak metra larg Aeroportit “Nene Tereza”, i cili dhuron nje atmosfere madheshtore permes ambienteve shlodhes e moderne. Hotel Airport Tirana eshte nje hotel familjar. Te pesedhjete dhomat elegante te hotelit do t`Ju ofrojne hapesira te gjera, komode e njekohesisht te rafinuara. Restoranti sherben mengjesin, dreken, darken, si dhe te gjitha llojet e gatimeve tradicionale shqiptare dhe te huaja. Te gjitha pjatat jane te pergatitura me produkte te fresketa e cilesore dhe te servirura plot stil. Qendra Fitness ofron shume programe dhe sherbime per te inkurajuar nje pjesemarrje  te shendetshme ne nje sere aktivitetesh. Qellimi per Qendren Fitness eshte qe te ofroje nje mundesi per pjesemarresit per te permiresuar ose ruajtur shendetin dhe vitalitetin e tyre permes nje shumellojshmerie te aktiviteteve dhe programeve. E vendosur ne katin e 1, kjo eshte nje zone me diell dhe ne menyre qe perdoruesit te shijojne ujin dhe kohen e lire ne pishinen e bukur.

Distancat

 • Distance nga qendra: 17 km
Loading Reviews...
Kruja Hotel

Kruja Hotel

Adresa: Mine Peza Str., Tirana, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Udhëtim historik dhe kulturor
Hoteli ne qytet
364.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel "Kruja" u themelua ne vitin 1920 nga Ismail Kruja. Ne vitin 1991 u restaurua dhe filloi perseri aktivitetin si hotel. Ne vitin 1996 u ngrit nga themelet ne te njejtin vend hoteli ekzistues sot. Hotel Kruja ndodhet ne qender te Tiranes 300 m nga sheshi "Skenderbej". 

Distancat

 • Aeroporti: 18 km
 • Distance nga qendra: 450 m
Loading Reviews...
Te Stela Resort

Te Stela Resort

Adresa: Autostrada Tirane - Durres, km 7, Tirana 1000
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
Aktivitete - Sporte
553.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Stela i projektuar ne menyre origjinale, me paisje bashkohore ku kombinohet ne menyre perfekte eleganca dhe thjeshtesia, duke krijuar nje atmosfere ekskluzive kosmopolitane. Ne zemer te Tiranes, i pozicionuar fare prane sheshit Skenderbej dhe vendodhjes kryesore te bizneseve dhe qendrave komerciale, Hotel Stela eshte ideal per komoditetin tuaj.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 11,5 km
 • Portet: 34,3 km
 • Distance nga qendra: 8,9 km
 • Largesia nga qendra Historike: 8,9 km
Loading Reviews...
Bel Conti

Bel Conti

Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
493.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Vetëm disa hapa larg plazhit privet me rërë, Hotel Bel Conti në Durrës ofron dhoma të arreduara me një ballkon. Brendësitë moderne të hotelit strehojnë një restorant elegant dhe një bar. Free Wi-Fi në vende publike dhe parkim falas private janë dhënë.
Të gjitha dhomat një TV dhe një minibar. Gjithashtu tualetet janë te kompletuara dhe me tharëse flokësh.Të gjitha dhomat kanë një TV  me kanale kabllore.
Recepsioni i  hotel Bel Conti operon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë me mundësi për mëngjes në dhomë. Shërbimet e pastrimit kimik dhe hekurosjes, si dhe shkëmbimi valutor, janë në dispozicion në hotel.
Vizitorët mund të marrin me qira jet ski 500 m nga hoteli.Distancat

 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 12 km
 • Amphitheatre of Durrës: 9 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 25 km
Loading Reviews...
Iliria Internacional

Iliria Internacional

Adresa: Lagja 13, Plazhi Iliria, Durrës, Shqipëri
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
511.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I ndodhur 7 km nga qendra e Durresit, ne zonen me te frekuentuar te plazhit te Durresit, hotel Ilira International 4* fton mysafiret e tij per pushime komode dhe relaksuese. Hoteli ka një plazh privat me rërë me shezllone dielli dhe cadra. Restoranti në vend me tarracë shërbejnë specialitete italiane dhe kuzhinë ndërkombëtare. Pa pagesë Wi-Fi dhe parkimi janë dhënë. Pak metra nga hoteli ndodhet një disko me një unazë kërcimi, ku luhet muzikë live. Autobusët lokalë ndalojnë 50 metra nga Hotel Iliria International, ndërsa Aeroporti i Tiranës është 32 km larg.
Hoteli ofron 24 dhoma komode, të gjitha me ballkon. Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner, mini bar, telefon, televizor, dush.
Mëngjesi kontinental është i përfshirë në çmimin e dhomës. Janë të disponueshme suplemente Half board (darka) dhe Full board (dreke dhe darke).

Distancat

 • Aeroporti: 30 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 5 km
Loading Reviews...
Albanian Star

Albanian Star

Adresa: Rr. Kompleksit, (SH4) Plepa-Golem | 2504 Golem – ALBANIA, Rruga Kompleksit SH4, Golem 2504
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
574.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Albanian Star Hotel I pozicionuar direkt në breg të detit, 13 km larg nga qendra e qytetit, me të gjitha avantazhet e arkitekturës, Albanian Star Hotel ju ofron një përvojë unike për të ndjerë qetësinë e një parajse në nivelin e detit. Përveç pozicionit të tij në vijën e parë detare, reputacioni i hotelit është rritur kryesisht falë shërbimit profesional të personalizuar.
Hoteli ofron një shërbim me cilësi të 4 yjeve. Ka 133 dhoma dhe suita që do ta bëjnë vizitën tuaj të paharrueshme. Të gjitha dhomat ofrojnë dy shtretër me madhësi të plotë ose një krevat me madhësi të madhe. Të gjithë ata kanë një ballkon dhe ato me pamje nga deti garantojnë një nga perëndimet e diellit më të mira mbi det.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 150 m
 • Portet: 5 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 5 km
 • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 5 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 35 km
Loading Reviews...
Aragosta

Aragosta

Adresa: Lagjia 1, rruga Taulantia, Currila, Durres, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
Hoteli ne qytet
476.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Aragosta eshte klasifikuar me 4 yje dhe ndodhet ne pjesen me atraktive te qytetit te vjeter te Durresit. Nje pozicion ne harmoni me aromen e detit dhe gjelbrimin e kodres ku ndodhet edhe Pallati i Mbretit Zog I. 

Dhomat e hotelit jane te dizenjuara me stil modern, me kombinime dhomeash te pershtatshme si per qendrime me qellim biznesi ashtu dhe per pushime familjare. 

Qetesia nepermjet izolimit akustik si dhe temperatura konstante e ambientit ju sigurojne nje qendrim teper komod. Mengjesi eshte nje eksperience e vecante ne Hotel Aragosta. Veranda buze detit e ben ate te mrekullueshem.

Hoteli eshte ne nje pozicion strategjik ne qytetin e vjeter te Durresit dhe ka 300m afer nga Muzeu Arkeologjik, 100m nga Universiteti Aleksander Mojsiu, 700m nga Amfiteatri Romak i Durresit dhe 800m nga Torra Veneciane, Bashkia Durresit, Xhamia, Qendra e qytetit si dhe Porti Detar.


Distancat

 • Aeroporti: 40 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Regina Blu

Regina Blu

Adresa: Radhime, 9401 Radhimë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Pushime ne Plazh
700.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Nga pozicioni i saj në kodër me pamje nga deti i shkëlqyeshëm Jon, Regina ka plazhin e vet privat përgjatë Gjirit të Vlorës, vetëm pak metra larg. Mysafirët mund të pushojnë ose në ballkonet e tyre panoramike, ose në tarracën e madhe të diellit, pranë pishinës së hapur me shezllone dhe cadra dielli.
Secila nga dhomat me ajër të kondicionuar në Hotel Regina është e pajisur me një TV satelitor dhe një minibar. Banjat en-suite kanë një dush modern.
Restoranti në vend shërben gatime shqiptare dhe italiane të shoqëruara me verëra cilësore. Ekziston edhe një bar koktej dhe një dyqan dhuratash.
Në sezonin e lartë hoteli ofron akomodim me paketë All inclusive që përfshin mëngjes, drekë, darkë, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, akses në plazhin privat dhe pishinë, përdorim të cadrave dhe shezlongëve, parkim falas dhe WiFi.

Distancat

 • Distance nga deti: 10 m
 • Distance nga qendra: 13 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 160 km
Loading Reviews...
Nika

Nika

Adresa: Rruga Dhimiter Konomi, Uji i Ftohte, 9400 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
280.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Vetem 100 metra nga plazhi më i afërt, Hotel Nika 3*  (Uji i Ftohte, Vlore) ofron akomodim komod në dhoma me ajër të kondicionuar për 2-3 persona. Hoteli ka një bar-restorant, një tarracë të madhe të përbashkët dhe një shesh lojrash për fëmijë. Wi-Fi është i disponueshëm në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Të gjitha dhomat kanë një kondicioner, një TV LCD, një mini-frigorifer, një gardërobë dhe një tavolinë shkrimi, një banjo private me dush, një tharëse flokësh dhe tualetin falas.

Dyqani ushqimor më i afërt është 150 metra larg hotelit. Një stacion autobusi është 100 metra larg. Një port traget është në një distancë prej 3 km. Kalaja Kianna është 8 km nga Hotel Nika.

Distancat

 • Portet: 3 km
 • Distance nga deti: 100 m
 • Distance nga qendra: 3,6 km
Loading Reviews...
New York

New York

Adresa: Uji i Ftoht, 9400 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
560.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel New York 4* ndodhet në pjesën më të bukur të gjirit të Vlorës, i njohur si Uji i Ftohtë, vetëm 2 km larg qendrës së qytetit. Hoteli ofron një pishinë të jashtme sezonale për fëmijë dhe të rritur, një bar, një restorant, një piceri, një shesh lojërash për fëmijë dhe një tarracë kopshti, një parking dhe një plazh privat me guralecë. Pa pagesë Wi-Fi është në dispozicion në të gjithë pronën.

Të 85 dhomat ku nuk pihet duhan në hotelin e Nju Jorkut kanë një ballkon me pamje nga deti ose mali i Shushicës. Ato kanë ajër të kondicionuar, TV satelitor LCD, minibar, telefon për t'u lidhur me recepsionin, kasafortë, tharëse flokësh, gardërobë, tavolinë dhe banjo private me dush.

Guests mund të fillojë ditën e tyre me një shuplakë mëngjes çdo mëngjes. Përveç kësaj, hoteli ofron akomodim me gjysmë pansion ose suplement të plotë (dreka dhe darka shërbehen me porcione).

Hotel New York është një 3-minuta në këmbë nga stacioni i autobusit lokal dhe parkim falas private ndodhet në vend. Aeroporti i Tiranës është afërsisht 2 orë me makinë nga Vlora.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 2 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 160 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet