Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Regina Blu

Regina Blu

Adresa: Radhime, 9401 Radhimë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
420.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Regina ndodhet në një nga plazhet më të bukura në botë, përgjatë bregut jugor të Shqipërisë. Hoteli ka një ndërtesë moderne me të gjitha funksionalitetet e nevojshme për ta bërë qëndrimin tuaj një përvojë të kënaqshme e mbresëlënëse. 

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 13 km
Loading Reviews...
Nika

Nika

Adresa: Rruga Dhimiter Konomi, Uji i Ftohte, 9400 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
224.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Nika eshte i vendosur ne zemet te Ujit te Ftohte ne Vlore, rreth 150 m larg nga plazhet me rere dhe shkembinj te Vlores. Hoteli ofron parkim  dhe internet WiFi falas ne te gjitha ambjentet, i dekoruar me ngjyre dominuese te bardhe. 

Distancat

 • Portet: 3 km
 • Distance nga deti: 100 m
 • Distance nga qendra: 3,6 km
Loading Reviews...
Partner

Partner

Adresa: Pelivan Leskaj Street, 9400 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
406.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Partner eshte vetem 200 metra nga qendra e qytetit, Xhamia Muradie dhe detit. Ofron ambiente te brendesheme elegante dhe shumengjyrshe, Wi-Fi dhe parkim private falas. Ajer te kondicionuar, TV satelitor me ekrane te sheshte dhe minibar jane objektet standarde ne te gjitha dhomat dhe suitat ne Hotel Partner.

Distancat

 • Distance nga deti: 1 km
 • Distance nga qendra: 200 m
Loading Reviews...
New York

New York

Adresa: Uji i Ftoht, 9400 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
294.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel New York 4* ndodhet në pjesën më të bukur të gjirit të Vlorës, i njohur si Uji i Ftohtë, vetëm 2 km larg qendrës së qytetit. Hoteli ofron një pishinë të jashtme sezonale për fëmijë dhe të rritur, një bar, një restorant, një piceri, një shesh lojërash për fëmijë dhe një tarracë kopshti, një parking dhe një plazh privat me guralecë. Pa pagesë Wi-Fi është në dispozicion në të gjithë pronën.

Të 85 dhomat ku nuk pihet duhan në hotelin e Nju Jorkut kanë një ballkon me pamje nga deti ose mali i Shushicës. Ato kanë ajër të kondicionuar, TV satelitor LCD, minibar, telefon për t'u lidhur me recepsionin, kasafortë, tharëse flokësh, gardërobë, tavolinë dhe banjo private me dush.

Guests mund të fillojë ditën e tyre me një shuplakë mëngjes çdo mëngjes. Përveç kësaj, hoteli ofron akomodim me gjysmë pansion ose suplement të plotë (dreka dhe darka shërbehen me porcione).

Hotel New York është një 3-minuta në këmbë nga stacioni i autobusit lokal dhe parkim falas private ndodhet në vend. Aeroporti i Tiranës është afërsisht 2 orë me makinë nga Vlora.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 2 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 160 km
Loading Reviews...
Liro

Liro

Adresa: Aleksandër Moisiu Street, 9405 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Pushime ne Plazh
Vetëm të rriturit
462.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Liro eshte I vendosur ne nje nga zonat turistike me te bukura te shqiperise. Pamja e mrekullueshme e detit e bejne kete hotel nje nga me te frekuentuarit. Hotel Liro ka 24 dhoma me pamje spektakolare te detit Jon. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV, ajer te kondicionuar, banjo me dush. 

Distancat

 • Aeroporti: 150 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 6 km
Loading Reviews...
Bologna

Bologna

Adresa: Ismail Qemali Street, 9400 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
357.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Bologna eshte hoteli i pare privat ne Vlore, i hapur ne 1994 dhe i restauruarne vitin 2012. Hoteli ndodhet vetëm 250 metra larg detit dhe ofron 37 dhoma moderne me pamje nga deti. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV kabllor, banjo me dush dhe tharese flokesh dhe nje zone ndenje me tavoline dhe karrike.

Distancat

 • Distance nga deti: 200 m
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Coral Hotel & Resort

Coral Hotel & Resort

Adresa: Rr. Vlore - Rradhime (Jonufer) , 9405 Radhimë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Rezervime Te Hershme
Pushime ne Plazh
322.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Coral hotel eshte i vendosur ne Vlore afer plazhit te tij privat me guraleca ku mund te luhen shume sporte ujore. Hoteli ofron dhoma te mobiluara ne menyre komode dhe bashkekohore te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, mini-bar, banjo me dush bide dhe tharese flokesh dhe pamje nga deti.

Distancat

 • Aeroporti: 155 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 8 km
Loading Reviews...
Vlora International

Vlora International

Adresa: Skele Vlore, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
385.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Vlora International i vendosur ne qendren e qytetit, 50 m nga deti eshte vendi ideal per te shijuar pamjet fantastike e gjirit te Vlores. Hotel Vlora International ofron komoditet dhe kenaqesi per turistet, gjithashtu dhe per vizitoret e biznesit qe zgjedhin Vloren per te permbushur kerkesat e tyre. 

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 2 km
Loading Reviews...
Palace

Palace

Adresa: Rr. Gjergj Arianiti, Vlore
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Pushime ne Plazh
399.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Distance nga deti: 750 m
 • Distance nga qendra: 0 m
Loading Reviews...
Regina City

Regina City

Adresa: Rruga Uji Stotlari, nn, 9405 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Pushime ne Plazh
490.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Aeroporti: 149 km
 • Distance nga deti: 600 m
 • Largesia nga qendra Historike: 3,7 km
Loading Reviews...
Le Palazzine

Le Palazzine

Adresa: Rr. Dhimiter Konomi, 9401 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime Ekzotike
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Destinacionet Kryesore
Pushime ne Plazh
322.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Distance nga deti: 100 m
Loading Reviews...
Semajo

Semajo

Adresa: Uji Ftohte 7 Pallatet, Vlorë 9403
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
Pushime ne Plazh
287.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Kraal

Kraal

Adresa: Rruga Gavril Dara, 9401 Vlorë
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Muaj Mjalti
Pushime ne Plazh
294.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Maritim Resort Marina Bay

Maritim Resort Marina Bay

Adresa: Vlore, Albania, "Uje I Ftohte", street "Aleksander Moisiu"
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Muaj Mjalti
Pushime ne Plazh
546.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Marina Bay Luxury Resort and Spa është një kompleks 20,000 m², i kompletuar me shërbime dhe akomodim rezidencial në Vlorë. Një resort ekskluziv buzë plazhit me arkitekturë të bukur, mikpritje të ngrohtë, kuzhinë të shkëlqyer dhe pamje mahnitëse të detit që do të bëjnë një udhëtim të mrekullueshëm.

Distancat

 • Distance nga deti: 100 m
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 154 km
Loading Reviews...
Mazarine

Mazarine

Adresa: Rruga Sali Vranishti, 9404 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Muaj Mjalti
Pushime ne Plazh
Aktivitete - Sporte
462.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Distance nga deti: 50 m
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 159 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet