Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Nais Beach

Nais Beach

Adresa: Lagja 1, Bulevardi Epidamni, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
322.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Nais hotel eshte i vendosur ne qender te Durresit, vetem disa hapa larg Amfiteatrit.Secila dhomë ,137shtë e pajisur ajer te kondicionuar, TV kabllor, minibar dhe banjo private me dush dhe aksesor tualeti falas. Sherbime te tjera perfshijne bar, snack bar, recepsion 24 ore, salle banketi/takimesh, pastrim kimik, kembim parash, ashensor, kasaforte, interne WiFi falas, dhe parking falas.Restorante dhe bar-kafe gjenden ne nje distance shume te shkurter nga hoteli. Shume plazhe te njohur si Kallm dhe Poitezi ndoshen ne nje distance prej 10 minutash me makine. Aeroporti i tiranes eshte 33 km larg dhe plazhi me i afert eshte 500 m larg.


Distancat

 • Distance nga deti: 500 m
 • Distance nga qendra: 700 m
Loading Reviews...
Arvi

Arvi

Adresa: Lagja 1, Rruga Taulantia, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime ne Plazh
490.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel ARVI, me 9 kate, ndodhet në një nga zonat më të bukura të Durrësit, me një pamje panoramike nga secila dhomë.

Me një restorant elegant, Wi-Fi dhe parkim falas, Hotel Arvi ofron pamje panoramike nga të gjitha dhomat e tij me ajër të kondicionuar. Hoteli është në distancë në këmbë nga institucionet administrative, të biznesit dhe kulturore të qytetit.


Hoteli është afër Portit të Durrësit, përgjatë trotuarit Taulantia.

Dhomat janë të gjitha të ndriçuara mirë falë dritareve të tyre të mëdha. TV satelitor dhe një minibar janë pajisje standarde, dhe secila dhomë ka gjithashtu një banjo private të pajisur me tharëse flokësh.

Distancat

 • Distance nga deti: 100 m
Loading Reviews...
Bel Conti

Bel Conti

Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
266.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Vetëm disa hapa larg plazhit privet me rërë, Hotel Bel Conti në Durrës ofron dhoma të arreduara me një ballkon. Brendësitë moderne të hotelit strehojnë një restorant elegant dhe një bar. Free Wi-Fi në vende publike dhe parkim falas private janë dhënë.
Të gjitha dhomat një TV dhe një minibar. Gjithashtu tualetet janë te kompletuara dhe me tharëse flokësh.Të gjitha dhomat kanë një TV  me kanale kabllore.
Recepsioni i  hotel Bel Conti operon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë me mundësi për mëngjes në dhomë. Shërbimet e pastrimit kimik dhe hekurosjes, si dhe shkëmbimi valutor, janë në dispozicion në hotel.
Vizitorët mund të marrin me qira jet ski 500 m nga hoteli.Distancat

 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 12 km
 • Amphitheatre of Durrës: 9 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 25 km
Loading Reviews...
Iliria Internacional

Iliria Internacional

Adresa: Lagja 13, Plazhi Iliria, Durrës, Shqipëri
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
420.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Iliria Internacional eshte i vendosur 7 km larg nga qendra e Durresit, ne qendren me te frekuentuar te bregdetit te tij. Stacioni i linjes urbane ndodhet 50 m larg hotelit, ndersa Aeropoti i Tiranes 32 km larg. Hoteli ka plazhin e tij privat te pajisur me cadra dielli dhe sheslonge.

Distancat

 • Aeroporti: 30 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 5 km
Loading Reviews...
Klajdi Resort & SPA

Klajdi Resort & SPA

Adresa: Mali i Robit, Golem, 2001 Golem, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Destinacionet Kryesore
Sugjerime Nga Amara Travel
Sugjerimet e javes
Rezervime Te Hershme
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
532.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Klajdi eshte i vendosur prane Detit Adriatik, ne mes te pyllit me pisha dhe rere te imet. Hoteli ka nje kapacitet prej 40 dhomash, duke pertfshire edhe suita. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, TV satelitor, internet WiFi, banjo me dush dhe tharese flokesh etj.

Distancat

 • Aeroporti: 44 km
 • Distance nga deti: 20 m
 • Distance nga qendra: 900 m
Loading Reviews...
Leonardo

Leonardo

Adresa: Kavaja's Rock, 2008 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
476.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Leonardo ndodhet 9 km nga qendra e Durrësit ,perpara hotelit ndodhet plazhi i tij privat. Hoteli disponon 107 dhoma, prej te cilave 93 dhoma dopio, treshe dhe teke si dhe 14 suita. Të gjitha dhomat dhe suita jane te paisura me ajer te kondicjonuar, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, internet WiFi, ballkon  dhe një kasaforte.

Distancat

 • Aeroporti: 35 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 9 km
Loading Reviews...
Aragosta

Aragosta

Adresa: Lagjia 1, rruga Taulantia, Currila, Durres, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
322.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Aragosta eshte klasifikuar me 4 yje dhe ndodhet ne pjesen me atraktive te qytetit te vjeter te Durresit. Nje pozicion ne harmoni me aromen e detit dhe gjelbrimin e kodres ku ndodhet edhe Pallati i Mbretit Zog I. 

Dhomat e hotelit jane te dizenjuara me stil modern, me kombinime dhomeash te pershtatshme si per qendrime me qellim biznesi ashtu dhe per pushime familjare. 

Qetesia nepermjet izolimit akustik si dhe temperatura konstante e ambientit ju sigurojne nje qendrim teper komod. Mengjesi eshte nje eksperience e vecante ne Hotel Aragosta. Veranda buze detit e ben ate te mrekullueshem.

Hoteli eshte ne nje pozicion strategjik ne qytetin e vjeter te Durresit dhe ka 300m afer nga Muzeu Arkeologjik, 100m nga Universiteti Aleksander Mojsiu, 700m nga Amfiteatri Romak i Durresit dhe 800m nga Torra Veneciane, Bashkia Durresit, Xhamia, Qendra e qytetit si dhe Porti Detar.


Distancat

 • Aeroporti: 40 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Vila Belvedere

Vila Belvedere

Adresa: Shkembi i Kavajes, 4000 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Pushime ne Plazh
336.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Vila Belvedere ka filluar aktivitetin perpara 12 viteve si nje biznes familjar, ju ofron nje sherbim mjaft komod, funksional, dhe rehatues per te gjithe.  Per te gjithe te apasionuarit pas hipizmit ju ofrohet shetitje me kuaj gjate bregut te detit. Jo shume larg ndodhet qyteti I lashte I Durresit/ Durrahu, mbremjet mund ti kaloni ne pjesen e barit prane pishines me muzike live. 


Distancat

 • Aeroporti: 35 km
 • Distance nga deti: 150 m
Loading Reviews...
Espana Apart-hotel

Espana Apart-hotel

Adresa: Shkembi i Kavajes Golem - Durres
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Pushime ne Plazh
266.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I vendosur direkt në një plazh me rërë, Hotel Espana ndodhet në Durrës, 9 km nga qendra e qytetit. Vizitorët mund të provojnë ushqim deti në restorantin dhe të pushojnë në një tarracë në kopshtin e pronës. Shezllong ofrohen në plazh.

Dhomat në Espana Aparthotel shfaqin të gjitha WiFi falas, një tastierë për lojëra, kanale kabllovike dhe ajer te kondicionuar. Disa dhoma kanë një ballkon dhe të gjitha dhomat ofrojnë pamje nga deti, malet ose kopshti

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 9 km
 • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 9 km
Loading Reviews...
Sandy Beach Resort

Sandy Beach Resort

Adresa: Sandy Beach Resort 4* Golem, 2025, Albania Street: Bulevardi i Pishave, Golem Town: Kavaja (alternative town: Durres)
🔥SUPER OFERTË🔥
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime Ekzotike
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Destinacionet Kryesore
Sugjerime Nga Amara Travel
Sugjerimet e javes
Rezervime Te Hershme
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
Guarantee
560.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
2 Kitarrat Hotel Boutique & Spa

2 Kitarrat Hotel Boutique & Spa

Adresa: Lagjia nr. 1, Rruga Taulantia, 4000 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime ne Plazh
504.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I ndodhur 100 m nga plazhi më i afërt dhe 500 m nga qendra e Durrësit, Hotel Boutique & Spa 2 Kitarrat ofron një qendër spa dhe Wellness, si dhe një bar dhe një restorant.Wi-Fi falas është në dispozicion në të gjithë pronën.

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe me TV kabllor të sheshtë, një minibar dhe një tavolinë pune. Banjo private janë të pajisura me një dush dhe gjithashtu vijnë me tualetin dhe peshqirët falas duke përfshirë dhe tharësen e flokëve. Disa dhoma kanë një ballkon ose tarracë.


 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 26 km
 • Distance nga deti: 100 m
 • Distance nga qendra: 500 m
 • Largesia nga qendra Historike: 500 m
Loading Reviews...
Brilliant Hotel & Spa

Brilliant Hotel & Spa

Adresa: Rruga e Fshatrave Turistike, 2501 Golem, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Muaj Mjalti
Pushime ne Plazh
490.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Brilliant Hotel & SPA ndodhet në plazhin e Qerret, i vendosur midis Durrësit dhe qytetit të Kavajës. 

Një staf profesionist dhe punëtor që punon, pa u lodhur për t'ju dhënë shërbimin maksimal duke siguruar që përvoja juaj të jetë 100% pozitive dhe gjithashtu e motivuar nga parimi karakteristik i një "Mikpritjeje" Shqiptare. Hoteli përbëhet nga 174 dhoma, përfshirë 22 Suita, 6 Suita Deluxe dhe 146 Dhoma Standarde

Ekzistojnë gjithashtu 3 restorante dhe piceri, 2 Beach-Bar, 1 Roof Top Bar i vendosur në katin e 8-të i cili do të hapet së shpejti, 3 pishina (dy për të rritur dhe një për fëmijë), shesh lojërash dhe klub për fëmijë, salla gjigande e konferencave dhe SPA qender me kushte moderne dhe pishine te mbyllur. Një zonë tjetër tërheqëse është plazhi privat me shezllone dhe çadra të rehatshme.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Vila Koral

Vila Koral

Adresa: Rruga Pavaresia, 2001 Durres
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
315.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Adriatik

Adriatik

Adresa: Rruga Pavaresia, Durres, SHQIPERI
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Destinacionet Kryesore
Pushime ne Plazh
553.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Rinovuar plotësisht në 2017, Hotel Adriatik ndodhet vetëm disa hapa nga plazhi dhe 5 km nga qendra e Durrësit, ofron qendër spa, një bar dhe një restorant me një tarracë të gjerë, një pishinë të hapur dhe të brendshme dhe ambiente të ndryshme sportive . Gjithashtu ofron Wi-Fi dhe parkim falas.

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe ofrojnë një tavolinë, një TV, një telefon dhe një minibar.

Restoranti shërben specialitete tradicionale shqiptare dhe ushqime italiane. Një dyqan ushqimesh gjendet 50 m nga hoteli. Autobusët lokalë ndalojnë 50 m larg.

Trajtime të ndryshme të fytyrës dhe trupit ofrohen në Spa-në e hotelit.

Ka në dispozicion plazh privat me cadra dhe shezlong në dispozicion për të gjithë vizitorët. Këndi i lojërave për fëmijë dhe një palestër janë falas, ndërsa fushat e tenisit, objektet spa dhe sauna janë në dispozicion me një kosto shtesë.


Distancat

 • Portet: 2,8 km
 • Distance nga deti: 40 m
Loading Reviews...
Eter

Eter

Adresa: Blvd. Pishave, Mali Robit - Golem, 2504 Golem, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Muaj Mjalti
Pushime ne Plazh
563.50 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Distancat

 • Portet: 9,5 km
 • Distance nga deti: 40 m
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet