Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Argenti

Argenti

Adresa: Rruga Pashko Selita 4020, Velipojë
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Pushime ne Plazh
238.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
E vendosur në Shkodër, vetëm 5-minuta në këmbë nga qendra e qytetit, Hotel Argenti ofron një restorant dhe një bar me tarracë, shesh lojërash për fëmijë dhe për biçikleta me qera. Free Wi-Fi dhe parkim falas gjithashtu.

Distancat

  • Distance nga deti: 90 m
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet