Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Thalassies Nouveau Hotel

Thalassies Nouveau Hotel

Adresa: Limenaria, Λιμενάρια Θάσου, Limenaria (Thassos) 640 02
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Oferta Speciale
771.12 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Perball hotel Thalassies eshte ndertuar Thalassies Nouveau vetem 20 m larg detiti  cili operon qe ne vitin 2009. Ai ka 26 dhoma te arreduara ne menyre estetike, me pamje nga deti. Dhomat jane te ndara ne  12 dhoma dyshe, 5 dhoma treshe si dhe 9 dhoma familjare te cilat kane dhome gjumi per femije. Ngjitur me hotelin ju do te gjeni nje pishine per te rritur, pishine per femije,qender fitnessi , sauna , hidromasazhe, dhome lojerash si dhe shume aktivitete  te tjera te pershtatura per te gjitha moshat. Taverna eshte vendi ku sherben vaktet kryesore ne nje cilesi te larte dhe ushqime nga guzhina mesdhetare dhe ajo greke. Bar dhe Pool bar ofron nje variete  pijesh freskuese, vendase, kokteile shumengjyrshe te cilat do te jene ne dispozicionin tuaj nga oret e para te mengjesit deri naten vone.

 

Distancat

 • Aeroporti: 25 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Potos Hotel

Potos Hotel

Adresa: potos thassos 640 02
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Oferta Speciale
362.44 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Potos hotel ndodhet ne fshatin turistik te Thassosit, hoteli eshte i vendosur vetem 100 m larg qendres se fshatit dhe vetem pak metra larg detit. Hoteli eshte i ndare ne 2 ndertesa te cilat  jane rinovuar ne 2012 .Hoteli ofron gjithashtu argetime te tjera si pishine, bare, restorante , muzike live. Restoranti kryesor ndodhet ne pjesen kryesore te hoteli ku ju mund te shijoni vaktet kryesore si mengjesin, dreken dhe darken. Aty ju do te gjeni nje shumellojshmeri ushqimesh vendase , guzhinen tradicionale  greke si dhe disa ushqime  nga kuzhina nderkombetare . Nuk do te mungoje ne menu dhe produktet e   detit te gatuara ne menyre tradicionale . 

Distancat

 • Aeroporti: 45 km
 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 100 m
Loading Reviews...
Ilio Mare Resort Hotel

Ilio Mare Resort Hotel

Adresa: Ormos Prinou
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
642.60 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Ilio mare  eshte nje hotel luksoz , vetem pak metra larg detit  hoteli ofron  dhoma te arreduara ne menyre komode, me nje cilesi te larte komforte dhe te gjitha me pamje  nga deti Egje . Hoteli eshte i pershatshem per famijare, cifte apo grupe shoqerore. Ne hotel ju do te gjeni gjithashtu pishine per te rritur , pishine per femije, sallon bukurie,fushe tenisi, qender fitnesi, sporte te ndryshme si ciklizem, volley beach, shetitje me varke, shetitje ne ishull. Hoteli ofron gjithashtu mundesi per realizimin e konferencave te ndryshme si dhe per  martesa.Piloxeni eshte restoranti kryesor i cili ofron nje shumellojshmeri ushqimesh si nga kuzhina greke , mesdhetare dhe nga kuzhina nderkombetare. 

Distancat

 • Portet: 1 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Makryammos Bungalows

Makryammos Bungalows

Adresa: Makryammos Μακρύαμμος, Thassos/Makedonien 640 04
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
1,360.80 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli eshte ndertuar ne nje siperfaqe 30000 m2 duke zene nje pjese shume te rendesishme te plazhit Mykrammos dhe ndodhet vetem 2 km larg nga fshati turistik I Thassosit. Hoteli eshte i ndertuar me elemente te arkitektures tradicionale vendase dhe me pamje nga deti Egje. Ne dispozicionin tuaj do te gjeni pishine, plazh privat, aktivitete sportive si tenis, basketboll, minimarket, miniclub per femije si dhe lejohen kafshet. Po ashtu hoteli ofron nje plazh privat  per pushuesit e tij. Dioskuri eshte restoranti kryesor i cili sherben ushqime cilesore , kyesisht kuzhinen greke si dhe frutat e detit. 

Distancat

 • Portet: 1,5 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Royal Paradise Beach Resort

Royal Paradise Beach Resort

Adresa: Potos, 640 02
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
665.08 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Royal Paradise eshte nje resort i ri i ndertuar vitet e fundit me nje cilesi te larte sherbimi dhe i dekoruar ne menyre te pershatshme per te gjitha moshat. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 77 dhoma dhe suita te gjitha te arreduara ne menyre moderne dhe luksoze. Pushuesit mund te shijojne dhe argetime te tjera ne resort si qender saune, spaje, trajtime per trupin, trajtime per lekuren,si dhe nje sere aktivitetesh te tjera sportive si zhytje,hipizem, ngjitje ne mal, sportet e ujit, jeep safari etj. Bouffet restaurant  Paradise sherben mengjesin ne nje bufe te pasur ne nje stil amerikan.Elea a la carte restaurant sherben vaktet e ndermjetme me nje shumellojshmeri gatimesh nga kuzhina e pasur greke  e kombinuar me ate mesdhetare. 


Distancat

 • Aeroporti: 27 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Alexandra Beach Spa Resort

Alexandra Beach Spa Resort

Adresa: P.O. Box 4, Potos 640 02
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
1,016.12 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne ishullin e Thassosit , prane fshatit Potos me pamje te  detit Egje. Ne hotel do te gjeni dy pishina,qender fitnesi dhe spaje ,animacione per femije dhe te rritur, miniclub,sportet e ujit,si dhe sportet e tjera si volejball plazhi, baskeboll, tenis, minigolf, bilardo etj. Gjithasshtu do te keni mundesi te shijoni dhe trajtime per trupin, lekuren, banjo me avull,banjo qetesuese, Jacuzzi, manikyr dhe pedikyr si dhe palester.Restoranti kryesor i cili  ofron mengjesin ose darken ,Ketu ju do te gjeni nje variete ushqimesh te sherbyera ne bufe te hapur , po ashtu do te gjeni ushqime te ndryshme  si mesdhetare por dhe nga kuzhina greke ,ofrohet gjithashtu dhe menu dietike. 

Distancat

 • Portet: 2 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Blue Dream Palace

Blue Dream Palace

Adresa: Thassos, Limenaria 640 02
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
683.44 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli eshte ndertuar ne  pjesen lindore te ishullit te Thassosit dhe prane plazhit te Limenarias. Hoteli ofron sherbim te larte  dhe cilesi per te gjithe pushuesit. Hoteli ofron pishine  per te rritur , pishine per femije, dhoma lojerash, aktivitete sportive si tenis, vollejboll plazhi, hamam, sauna , Jacuzzi, si dhe trajtime per lekuren, trupin dhe shume sherbime te tjera. Thalasso  eshte restoranti kryesor qe ndodhet ne godinen kryesore te hotelit ne te cilin ju do te gjeni ushqime nga kuzhina  mesdhetare, greke  dhe nderkombetare , por dhe  gatimet e produkteve te detit ne menyre tradicionale.

Distancat

 • Aeroporti: 20 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Astir Notos Hotel

Astir Notos Hotel

Adresa: Potos Thasos 64002
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
601.72 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Astir hotel ndodhet ne fshtatin turistik te Potosit , I ndertuar  ne vitin 2008 dhe I kompletuar hoteli ofron mundesi argetimi per te gjithe pushuesit e tij. Hoteli ndodhet 250 m larg nga deti dhe ve ne dispozicionin tuaj 29 dhoma  te cilat kane nje dekor te ndryshem nga njera tjetra . Dhomat jane te ndara ne dhoma dyshe, treshe etj. Hoteli ofron sherbime te ndryshme dhe mundesi argetimi percdo grupmoshe , aty ju do te gjeni pishine per te rritur , pishine per femije , kendlojerash, palester, sauna , Jacuzzi si dhe trajtime per lekuren  dhe trupin tuaj. Baret dhe restorantet: Hoteli operon me sherbimin half board , mengjesin dhe darken do ta gjeni ne restorantin kryesor te  hotelit duke shijuar nje variete te guzhines greke, mesdhetare dhe asaj europiane.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 27 km
 • Distance nga deti: 250 m
Loading Reviews...
Alea Hotel And Suites

Alea Hotel And Suites

Adresa: Skala Prinou, Prinos, Limenas Thassos 640 10
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
756.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Alea hotel &suite eshte nje hotel I ri i ndertuar ne nje siperfaqe prej 35000 m2 dhe i perbere nga dy ndertesa kryesore, hoteli ndodhet vetem pak metra larg nga  ujerat e detit Egje. Ne dispozicionin tuaj do te gjeni pishine te brendshme, pishine te jashtme, qender spa, sauna, hamam, banjo me avull, Jacuzzi, aktivitete sportive per te rritur dhe femije si tenis, vollejboll plazhi, tenis, polo ne uje etj. Hoteli ofron me sherbimin ultra all inclusive. Restoranti kryesor  eshte Aegean restaurant  i cili eshte vendosur ne tarracen e hotelit dhe ofron nje shumellojshmeri gatimesh si nga kuzhina greke dhe ajo nderkombetare. 

Distancat

 • Aeroporti: 30 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Captains Beach Luxury Aptms

Captains Beach Luxury Aptms

391.58 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Hoteli eshte vetem 1 min në këmbë nga plazhi. Në portin  e lashtë të Limenas, në plazhin me rërë, Apartamentet kapiteni ofrojne strehim vetë-catered sherbim, W-Fi falas, TV LCD ,banjo private, ajer te kondisionuar. Kuzhinat përfshijnë frigorifer dhe vend gatim për përgatitjen e ngrënies. Ne restorant ofrohen pije, ushqim deti dhe enët lokale, ndërsa jeni duke shijuar  pamjen e mrekullueshme nga deti. Qendra e qytetit Thasos është 200 m larg. Stacioni autobusit eshte vetëm një 15-minuta në këmbë nga Apartamentet kapitenit. Parking publik falas është e mundur në një vend aty pranë.

Distancat

  Loading Reviews...

  Lloji I sherbimit

  Filtro sipas cmimit

  Sipas yjeve

  Zgjidh numrin minimal të yjeve:

  Lloji I Akomodimit

  Facilitetet