Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Parga Beach Resort

Parga Beach Resort

Adresa: Chrisogiali -Valtos 48 060 Parga
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
1,223.18 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Parga beach hotel ndodhet ne prane detit, 5 min larg nga qendra e qytetit te Parges si dhe nje ore larg nga aeroporti i Aktionit. Hoteli ofron 80 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si  dhe te pershatura per te rinj, cifte dhe familjare. Gjithahstu ne hotel ju do te gjeni pishine te jashtme, kopesht, kendlojerash per femije, tarrace si dhe do te keni mundesi te zhvilloni aktivitete te ndryshme sportive si dhe sportet e ujit si canoing, shetitje me varke etj. 

Distancat

 • Aeroporti: 64 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Kanali Beach Hotel

Kanali Beach Hotel

Adresa: Kanali 48100, Preveza Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
396.90 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Kanali Beach hotel ndodhet ne pjesen me te bukur te Prevezes me pmje te mrekullueshme te detit Jon si dhe ofron mundesine te vizitoni plazhet me te bukura te ishullit. Hotelo ofron 28 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. 

Distancat

 • Aeroporti: 20 km
 • Distance nga deti: 200 m
Loading Reviews...
Dioni Boutique Hotel

Dioni Boutique Hotel

Adresa: I. Kalou & Th. Papageorgiou Sq. – 481 00 Preveza
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
556.36 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Boutique Hotel dioni  gjendet në qendrën historike të Prevezës, brenda tregut. Hoteli ka fasadë mahnitëse neoklasike dhe elegante, e cila është rinovuar tërësisht. Zona e pritjes është e zbukuruar me estetikë të lartë  dhe objelte artistike per te tërhequr vëmendjen e vizitorëve. Në tarrace, ku shërbehet mëngjesi, ju mund të shijoni pervec ushqimit, pamje të shkëlqyer të Prevezës dhe detit. Çdo dhomë është luksoze dhe unike, duke ofruar shërbime dhe pajisje me cilësi të lartë, të dizenjuara për të kënaqur mysafiret, ata qe udhëtojnë për biznes ose pushime. Për mysafirët tanë ne kemi largpamësi për çdo detaj, të tilla si dyshekët ortopedik mat Coco, përdorim falas të biçikletës, telefon në banjo dhe sherbime të tjera.


Distancat

 • Aeroporti: 3 km
 • Distance nga qendra: 0 m
Loading Reviews...
Korali House

Korali House

Adresa: Vrachos, Preveza, Paralia Vrachou, 48062, Greece
Apartamente & vila
331.16 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Hoteli është 1 min në këmbë nga plazhi. Vetëm 30 m nga plazhi me rërë i Vrachos Loutsas, Korali House përmban një bar. Ajo ofron akomodim me vetesherbim  Wi-Fi pa pagese dhe ballkone me pamje nga deti Jon, mali, nje  aneks kuzhine me pamje nga kopshti per gatim, frigorifer ajer të kondicionuar.i. Shërbimi në dhomë është gjithashtu e mundur. Shazllonet dhe cadart jane pa pagese ne plazhi.Loutsa është brenda 500 m. Stafi eshte 24 ne sherbim si dhe mund të ofrojë informacion mbi qytetin skenik te Pargas 30 km larg.

Distancat

  Loading Reviews...

  Lloji I sherbimit

  Filtro sipas cmimit

  Sipas yjeve

  Zgjidh numrin minimal të yjeve:

  Lloji I Akomodimit

  Facilitetet