Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Orizontes Hotel And Villas

Orizontes Hotel And Villas

Adresa: Pyrgos, Santorini, 84700, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
1,121.12 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Orizontes Hotel & Villas eshte I vendosur ne menyre ideale ndermjet qyetit te Firas dhe fshatit Pyrgos duke ofruar pamje mahnitese te Ishullit te Santorinit, Calederes dhe Vullkanit te famshem, Oias, Firas, Akrotirit dhe ujerave te kristalta te detit Egje. Hoteli eshte ndertuar ne majen e nje kodre te rrethuar nga vreshta dhe kombinon arkitekturen tradicionale cikladike me dekorin e brendshem modern.

 • Dhome dyshe Executive me pamje nga kopeshti

  Akomodim me mengjes
  1,121.12 €

Distancat

 • Aeroporti: 5,8 km
 • Portet: 4,6 km
 • Distance nga qendra: 200 m
Loading Reviews...
Fanari Villas Hotel

Fanari Villas Hotel

Adresa: Oia, Oía, 84702, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
3,953.88 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Fanari Villas &Suites eshte nje hotel luksoz qe ndodhet ne Oia, Santorini me nje pamje piktoreske te Kalderes dhe detit egje. Hoteli perbehet nga 16 suita luksoze, perfshire Suita Junior, Suita Superior, dhe Suita Muaj mjalti duke ofruar keshtu nje shkalle te larte akomodimi ne Santorini. 

Distancat

 • Distance nga deti: 1 km
 • Distance nga qendra: 500 m
Loading Reviews...
Kirini Santorini Hotel (ex. Kirini Suites & Spa)

Kirini Santorini Hotel (ex. Kirini Suites & Spa)

Adresa: Oia - Oia - Santorini
4,120.20 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Me arkitekturën e saj tradicionale, me pamje nga ujërat blu të detit Egje dhe ishullit Vullkan e rinovuar kohët e fundit Kirini Suites & Spa përmban pajisje shtesë luksoze, të tilla si Spa, pishinë me jo vetëm shazllone me pamje nga deti, dysheme druri, shtretër me gëzof dhe pajisje dushi luksoze. Nga verandë e çdo suite mund te shikoni pamjet nga deti, secila dhome ka ajer te kondicionuar, TV satelitor, telefon me dalje direkte, kuti depozitimit të sigurisë, minibar, tharëse flokësh, rrobdeshamer , banjë luksoze. Kirini është e vendosur në Oia, vetëm 15 min më këmbë ngë shëtitorja panoramike. Ajo është 30 minuta me makinë nga Aeroporti Ndërkombëtar Santorini dhe Porti Athinios.

Distancat

  Loading Reviews...
  KATIKIES HOTEL(Adults only)

  KATIKIES HOTEL(Adults only)

  Adresa: Katikies Hotel Oia (Ia), Santorini 84702 Cyclades Islands, Greece
  2,517.48 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...
   Vetem 10 minuta më këmbë nga plazhi, në shkëmbinjtë e Oia, 92 m mbi ujërat blu të Egjeut, Katikies Hotel ofron një restorant tavanë, pishina e saj Infinity ofron pamje gjithëpërfshirëse të Caldera. Secila nga dhomat eshte e  bardhë ka një tarracë private me pamje të paharrueshme në det. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajer të kondicionuar, TV satelitor , CD player,  një minibar, si dhe një bodrum vere mini. Akses ne  internet Wi-Fi pa pagese. Mysafiret e  Katikies Hotel ju ofrohen transferta falas në plazh, 3 km nga hoteli. Katikies Hotel është 18 km nga aeroporti Santorini dhe portit Athinios. Kjo është pjesë e preferuar e Oia mysafirëve tanë ", në bazë të shqyrtimeve të pavarura.
  • Suite junior Me pamje nga kopeshti

   Akomodim me mengjes
   2,517.48 €
  • Suite Senior Jetted Tub Garden View

   Akomodim me mengjes
   2,766.96 €

  Distancat

   Loading Reviews...
   Chromata

   Chromata

   Adresa: Chromata Up-Style Hotel Imerovigli 84700, Santorini Cyclades Islands, Greece
   Pushime Verore
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime Luksoze
   Wellness & Spa
   3,643.92 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Distancat

    Loading Reviews...
    Sunrocks Hotel

    Sunrocks Hotel

    Adresa: Sun Rocks Hotel Fira - Firostefani, 84700, Santorini Cyclades Islands, Greece
    3,114.72 €
    Cmimi total per 7 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    Distancat

     Loading Reviews...
     Suites Of The Gods

     Suites Of The Gods

     Adresa: Caldera Megalochori Santorini Greece 84700
     2,095.66 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...
     Ky hotel luksoz Boutique ofron objektet ekskluzive spa me mëngjes, internet falas dhe parking. Pamje absolutisht mahnitëse të Caldera dhe ishujve  nga dhomat e hotelit. Çdo komplet është dekoruar individualisht dhe projektuar me shume shije për rehati dhe kenaqesi. Mëngjesi sherbehet në dhomë,  tarracë , ose në restorant deri në 10:30. Hoteli ka gjithashtu një bar dhe restorant me pamje nga Caldera – Suitat kane Spa plotësisht relaksuese si dhe hapësirë  për të shijuar trajtimet e shëndetit dhe bukurisë. Më pas, mysafirët mund të gëzojnë relaksim të mëtejshëm në saunë, ose në banjë me avull turke.

     Distancat

      Loading Reviews...

      Lloji I sherbimit

      Filtro sipas cmimit

      Sipas yjeve

      Zgjidh numrin minimal të yjeve:

      Lloji I Akomodimit

      Facilitetet