Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel)

MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel)

Adresa: Corfu 490 84, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Destinacionet Kryesore
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
Dy Femije Falas
2,927.54 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne breg te detit , ne nje nga  zonat me te bukura te Korfuzit e Agios. Ky hotel ve ne dispozicion te pushuesve nje game te gjere aktivitetesh dhe defrimesh si sportet e ujit, baret e ndryshme, restorante me ushqim cilesor, qendrat e spa-ve dhe fitnesit per tu kujdesur per trupin tuaj. Ofron dhoma te rehatshme, bollshme dhe luksoze me pamje mahnitese , si dhe suita duke ofruar mundesi per nje pamje te veçante nga kopshtet e bukura perreth hotelit ose deti Jon. Hoteli disponon 384 dhoma me pamje nga deti te cilat ndahen ne:  dhoma dyshe me pamje nga deti dhe kopesht, dhomat  familjare  dhe me pamje nga deti dhe kopeshti.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 16 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Labranda Sandy Beach Resort

Labranda Sandy Beach Resort

Adresa: Ag Georgios (South), Kompítsion 490 80, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
2,333.98 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
 
Aquis Sandy beach hotel shtrihet ne detin me rere St. George ne jug perendim te Korfuzit.  Hoteli ka nje pozicion mjaft te favorshem pasi ndodhet ne nje nga pjeset me te bukura te ishullit, afer monumenteve historike dhe arkeologjike. Hoteli pret cdo vit pret  qindra pushues duke ju ofruar nje cilesi te larte sherbimi dhe mikpritje. Aquis Sandy Beach  eshte nje hotel i bukur dhe luksoz dhe pjese e rrjetit te hoteleve Aquis qe ndodhen kudo neper Greqi dhe ishujt e saj. Hoteli ofron 640 dhoma ne total, restorantin kryesor dhe Olive Tree a la carte restrorant.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 0 m
 • Aeroporti: 31 km
 • Portet: 29 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 30 km
 • Largesia nga qendra Historike: 70 km
Loading Reviews...
Grecotel Costa Botanica (ex. Gelina Village)

Grecotel Costa Botanica (ex. Gelina Village)

Adresa: Acharavi, Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
2,668.82 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Nje parajse e pazbuluar  ne pjesen veriore te ishullit te Korfuzit deri disa vite me pare  e fshehur mes malit dhe mes pyllit te dendur dhe te gjelbert. Bregdeti ketu eshte i sheshte dhe me rere te bardhe qe ben nje kontrast mbreslenes me kaltersine e thelle te detit Jon. Midis kesaj parajse eshte ndertuar resorti i mrekullueshem GGrecotel Costa Botanica. 

Distancat

 • Aeroporti: 350 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 500 m
Loading Reviews...
Sunshine Corfu Hotel & SPA

Sunshine Corfu Hotel & SPA

Adresa: 49083 Nissaki Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Destinacionet Kryesore
Dy Femije Falas
1,217.16 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet ne koder, i rrethuar nga gjelberimi i ullinjve dhe pishave ofron qetesi , relaks dhe pamje te mrekullueshme te detit Jone , eshte perfekt per pushime. I pozicionuar ne plazh, ndodhet prane qytetit piktoresk te Nissakit dhe vetem gjysem ore nga qendra e Korfuzit.Hoteli ju ofron  pamje te mrekullueshme te ishullit ne sfond , ushqimin e  mire dhe cilesor, parqe me peme ulliri , limona dhe portokalle  perrreth, argetime te ndryshme per femijet tuaj dhe animacione me muzike  ne e netet e nxehta verore.Hoteli ve ne dispozicion te te ftuarve ne total 314 dhoma moderne dhe elegante.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 50 m
 • Aeroporti: 25 km
 • Portet: 25 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 25 km
Loading Reviews...
Messonghi Beach Resort

Messonghi Beach Resort

Adresa: Corfu 491 00,Korfuz,Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime Ekonomike
Sugjerime Nga Amara Travel
844.80 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Messonghi Beach resort eshte nje vend i shkelqyer per te kaluar pushimet tuaja te veres. Hoteli ndodhet ne breg te detit midis fshatrave piktorest te  Moraitika dhe Messonghi .  Qendra e Korfuzit eshte disa kilometra larg hotelit. Me nje  larmi te gjere  programesh argetuese sic jane: animacionet e ndryshme, sportet e ujit dhe pozites se saj te shkelqyer eshte  vendi ideal per pushime te bukura per te gjithe. Hoteli e sherben mengjesin ne bufet te hapur, dreken ne menu  a la carte, darken ne restorantin kryesor me  bufe dhe menu te pasur. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 870 te arreduara me stil  dhe pajisje te thjeshta.

Distancat

 • Aeroporti: 20 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Potamaki Beach Hotel

Potamaki Beach Hotel

Adresa: PΟΤΑΜΑΚΙ S.A. ΑNDRIOTIS SOTIRIS BENITSES, CORFU, GREECE P.O. 49084
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
452.76 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Potamaki eshte nje hotel me 3 yje i arreduar me  shije dhe i thjeshte, i cili ka nje vendodhje fantastike  ne  qender te fshatit turistik Benitses ne anen e detit. Hoteli eshte 5-Katesh dhe shume i kendeshem me siperfaqe te madhe parkimi, pishina te medha dhe me sistem ngohje qendror dhe ftohje. Hoteli ve ne  dispozicion ne total 170 dhoma moderne dhe te arreduara me gusto. Ketu mund te kaloni momente te verteta relaksi duke pire pijen tuaj ne barin e pishines, ne barin breg te detit, ne tarracen e hotelit pergjate perendimit te diellit.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 10 m
 • Aeroporti: 11 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Alkionis Hotel

Alkionis Hotel

Adresa: Moraitica, 49084, Corfu Island, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
500.50 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Alkionis ndodhet ne Moraitica , nje  fshat  piktoresk dhe nje  nder me te vjetrit ne  Korfuzit. Eshte i ndertuar me  arkitekturen  karakteristike tradicionale te Korfuzit duke  kombinuar elegancen me komfortin. Moraitica ka nje jete nate mjaft aktive ,preferohet shume nga te rinjte dhe familjaret, eshte nje zone me shume gjelberim, ka gjalleri dhe ofron restorante dhe taverna te shumta. Vija bregdetare e  ketij fshati  eshte rreth 2 km  e gjate. Hoteli disponon ne total   62 dhoma  te cilat jane me  arreduar me mjaft shije dhe stile.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 0 m
 • Aeroporti: 18 km
 • Portet: 10 km
 • Distance nga deti: 250 m
 • Distance nga qendra: 18 km
 • Largesia nga qendra Historike: 8 km
Loading Reviews...
Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)

Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)

Adresa: Karousades,49081,Korfuz,Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Dy Femije Falas
1,691.90 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne gjirine e qete te  Rodas, ne veri lindje te Korfuzit.Bregdeti ketu eshte i sheshte dhe me rere te bardhe duke bere kontrastin me kaltersine e thelle te detit Jon. Resorti ka  nje siperfaqe prej 101.000 m2, eshte i gjelberuar rrethuar me parqe, lule shumengjyreshe, palma, peme ulliri. Mundesi te pafundme aktivitetesh dhe zgjedhjesh ofrohen ne kete resort, duke u defryer me muziken live, duke luajtur sportin tuaj te preferuar, duke bere shetitje me varke etj. Hoteli ve ne dispozicon te pushuesve 499 dhoma luksoze dhe me hapesire te medha. Mitsis Roda eshte nje hotel All inclusive dhe ofron te gjitha llojet e gatimeve.

Distancat

 • Aeroporti: 36 km
 • Portet: 36 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Ikos Dassia

Ikos Dassia

Adresa: Dassia - Main Street, Dassia, 49100, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
Sugjerime Nga Amara Travel
3,373.28 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Nje hotel i mrekullueshem , ndodhet ne nje nga zonat me piktoreske te ishullit, te rrethuar me kopeshte te mrekullueshme , i cili ju ofron pamje mahnitese te detit Jon dhe pushime te paharruara per te gjithe pushuesit. Pozicioni gjeografik eshte i favorshem pasi ndodhet afer qendres se Korfuzit ,aeroportit, monumenteve historike dhe kulturore. Hoteli ndodhet disa metra larg detit dhe ve ne dispozicion te pushuesve  251 dhoma ne ndertesen kryesore totalisht te rinovuara duke nderthurur stilin klasik me ate modern. Hotel Dassia sherben ushqimin me te mire te zones  dhe pjatat me te njohura nderkombetare. Ketu sherbehet guzhina Greke ,Italiane , franceze etj.
 

 

 

 • Dhome dyshe Promo me pamje nga kopeshti

  Ultra all inclusive
  3,373.28 €
  Ikos Dassia
 • Dhome dyshe Promo me pamje nga deti

  Ultra all inclusive
  3,905.50 €
  Ikos Dassia
 • Dhome dyshe Superior Sea View

  Ultra all inclusive
  4,566.28 €
 • Dhome dyshe Superior land view

  Ultra all inclusive
  3,529.00 €
 • Dhome familjare Me pamje nga toka

  Ultra all inclusive
  9,634.38 €

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 50 m
 • Aeroporti: 12 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Belvedere Hotel

Belvedere Hotel

Adresa: Kerkyraikes Diakopes S.A. - BELVEDERE Hotel, Agios Ioannis Peristeron, Tsaki Stroggyli, 49100 Benitses, Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
618.66 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Belvedere eshte nje hotel i thjeshte,i kendeshme i cili ndodhet   ne zonen  Sh. Ioanis Peristeron , ne jug te fshatit te famshem te Benitses , i cili  eshte i famshme per jeten e nates, restorantet, tavernat e medha me muzike greke. Pamja e mrekullueshm e e detit Jon do ju shoqeroj kudo qe te ndodheni ketu ne ishullin e bukur te Korfuzit. Hoteli eshte ndertuar në vitin 1986 dhe është rikonstruktuar në vitin 2011. 

Distancat

 • Aeroporti: 15 km
 • Portet: 16,6 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 16 km
 • Largesia nga qendra Historike: 55 km
Loading Reviews...
Ipsos Beach Hotel

Ipsos Beach Hotel

Adresa: corfu 490 83, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
454.30 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Ipsos Beach Hotel ndodhet midis kopshteve me limona, ullinj dhe ortokalleve, ne jug lindje te Korfuzit. Fshati Ipsos eshte oaz i vogel  kenaqesie per te kaluar pushime te paharruara duke formuar kontraste ngjyrash me detin e tij blu te thelle , bimesine e tij  te denduar me peme  ulliri, palma ,rrushi etj. Ipsos eshte nje fshat i vogel me bukuri natyrore i vendosur ne pjesen  veriore  te qendres se Korfuzit  i rrethuar me kopeshtet e tij me  portokalle, limona  dhe ullinje. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 63 dhoma moderne dhe elegante ( 48 dhoma dyshe dhe 9 apartamente). Ne hotel ndodhet restoranti  i njohur per recetat e tij, ku te ftuarit mund te  shijojne vaktet e tyre.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 15 km
 • Portet: 13 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Ariti Grand Hotel

Ariti Grand Hotel

Adresa: Nafsikas 41, Kanoni Corfu Corfu 49100 Greece
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
762.30 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Ariti grand hotel eshte nje hotel  i bukur dhe luksoz. Ketu mund te kaloni pushime te paharruara ne ditet e nxehta te veres. Korfuzi eshte nje ishull qe mund te vizitohet gjate gjithe vitit pasi ka te nderthururur  ne menyre fantastike historine, natyren, luksin, akomodimet, motin etj. Bregdeti i Ariti  Grand Hotel eshte  shkembore  ne pjesen e Koniaonit. Ndodhet 4 km nga qendra e Korfuzit. Hoteli ka nje ndertese luksoze  prej 6 kateshe dhe disponon  156 dhoma qe jane me pamje nga deti dhe  kopeshti.Ketu do te gjeni nje game te gjere argetimesh dhe aktivitetesh.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 10 m
 • Aeroporti: 7,4 km
 • Portet: 5 km
 • Distance nga deti: 100 m
 • Distance nga qendra: 4 km
 • Largesia nga qendra Historike: 45 km
Loading Reviews...
Mareblue Beach

Mareblue Beach

Adresa: St.Spyridon, Corfu Island 491 00, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Destinacionet Kryesore
Sugjerime Nga Amara Travel
Dy Femije Falas
1,347.50 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Mareblue Beach hotel eshte i lokalizuar ne zonen e bukur te Agios Spyridonas. Ngjitur me hotelin ndodhet liqeni Antinioti, me ujrat e tij te embla. Shtrihet ne nje siperfaqe prej 50.000 m2 dhe ka 350 dhoma ne total dodhet ne pjesen verilindore te ishullit te Korfuzit me nje  distance rreth 38 km nga qendra e Korfuzit, ndodhet ne breg te detit. Hoteli ofron mundesi te pafundme argetimi dhe defrimi, duke luajtuar sportin tend te preferuar, duke u kujdesur per trupin, duke shijuar ushqimet dhe pijet ne baret dhe restorantet qe hoteli ve ne dispozicion per te gjithe te ftuarit. 

 

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 1,5 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Delfinia Hotel

Delfinia Hotel

Adresa: Moraitika Corfu 49100, GREECE
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Sugjerime Nga Amara Travel
1,078.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Delfina hotel eshte nje kompleks ideal i shtrire pergjate kopshteve paqesore dhe egzotike ne buze te detit. Do te ndjeni kenaqesi te vertet dhe pushime te paharruara prane ketij resorti fantastik me 4 yje. Hoteli eshte i perbere nga 3 ndertesa dhe ka ne total 185 dhoma. Baret dhe Restorantet: Feakes Taverne, ketu sherbehet mengjesi dhe darka per te gjithe te ftuarit duke nderthurur stilin tradiacional Grek me ushqimet e mrekullueshme bio dhe te fresketa. Taverna Nausica  sherben pjatat me te mira greke. Bari ne pishine,Sherbehen Kafe, Kapucino pije te ftohta dhe te ngrohta, alkolike dhe joalkolike si dhe nje menu te pasur kokteilesh.

 


Distancat

 • Stacioni I autobusit: 100 m
 • Aeroporti: 18 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Aeolos Beach Resort

Aeolos Beach Resort

Adresa: Aeolos Beach Resort, 49100 Perama – Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
1,746.36 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

 

Aeolos Beach Resort ndodhet zonen Perama. E vendosur ne juglindje te ishullit vetem shume afer qendres se Korfuzit dhe afer fshatit Benitse dhe pallati Achillion . Kompleksi shtrihet ne nje siperfaqe rreth 72 000 m2 dhe eshte i rrethuar nga kopeshtet e bukura me plot gjelberim. Hoteli ofron nje standart te larte sherbimi dhe me arredim modern e bashkohore.  Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 240 dhoma bungalow ,78 dhoma famijare dhe 15 dhoma deluxe. Ky hotel ofron nje game te gjere zgjedhjesh ne ushqim.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 50 m
 • Aeroporti: 8 km
 • Portet: 12 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 10 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet