Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Cavo Tagoo Hotel

Cavo Tagoo Hotel

Adresa: Tagoo, Mýkonos City, 84600, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
6,751.08 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli eshte nje hotel unik me 5 yje i gdhendur ne shkemb ne Chora te Mikonos me pamje spektakolare te detit Egje. I vendosur ne zemer te Mykonos hoteli ka arkitekture tradicionale dhe mobilim luksoz dhe modern. 

Distancat

 • Aeroporti: 2,9 km
 • Distance nga deti: 400 m
Loading Reviews...
Grecotel Mykonos Blu Exclusive Resort

Grecotel Mykonos Blu Exclusive Resort

Adresa: Main Street, Psarou, 84600, Grecia
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
2,396.52 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Grecotel Mikonos Blu Resort ndodhet ne plazhin e bukur te Psarou ne Ishullin Mikonos. Qyteti i Mikonos ndodhet 5 minuta larg ne kembe dhe aeroporti i Mikonos ndodhet 5km larg. Hoteli ka arkitekture tradicionale te ishullit me muret e bardha dhe format kubike nderkohe qe dekori dhe mobilimi i dhomave dhe ambjenteve te tjera eshte luksoz dhe modern. Hoteli disponon 103 njesi akomodimi te perbera nga bungalo, apartamente, suita dhe dhoma.

Distancat

  Loading Reviews...
  Harmony Boutique Hotel

  Harmony Boutique Hotel

  Adresa: Main Street to Palaio Limani, Città di Mykonos, 84600, Grecia
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Muaj Mjalti
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1,353.24 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hoteli eshte I vendosur ne portin e vjeter te Mykonos dhe prane dyqaneve, restoranteve dhe klubeve te nates. Arkitektura e hotelit eshte tradicionale dhe tipike e ishullit nderkohe qe ambjentet dhe dhomat e tij jane te mobiluara dhe dekoruara me stil modern. 

  Distancat

   Loading Reviews...
   Myconian Kyma Hotels & Thalassa Spa

   Myconian Kyma Hotels & Thalassa Spa

   Adresa: Mykonos Town, Mikonos 846 00, Greec
   Pushime Verore
   Cifte dhe te rinjte
   Wellness & Spa
   Muaj Mjalti
   Sugjerime Nga Amara Travel
   1,270.08 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Nje hotel luksoz butik I vendosur pak minuta larg qendres se Mykonos dhe afer disa prej plazheve me te mire te ishullit si Platis Gialos, Paradise, Super Paradise, Psarou dhe Ornos. Hoteli ka nje fushe tenisi dhe ofron gjithashtu shume aktivitete dhe sherbime te ndryshme si eskursione ne ishull, sporte te shumta ujore, degustim vererash te ndryshme etj.

   Distancat

    Loading Reviews...
    San Marco Hotel

    San Marco Hotel

    Adresa: Main Street, Agios Stefanos, 84600, Greece
    Pushime Verore
    Cifte dhe te rinjte
    Sugjerime Nga Amara Travel
    1,459.08 €
    Cmimi total per 7 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    San Marco Luxury Hotel & Villas eshte nje hotel luksoz ne gjirin Houlakia ne ishullin grek magjiplote Cyclades e Mykonos. Dhomat dhe suitat luksoze te San Marco Hotel & Villas jane projektuar me stil dhe njekohesisht ofrojne hapesira ideale per t'u çlodhur. 

    Distancat

     Loading Reviews...
     Saint John Villas & Spa

     Saint John Villas & Spa

     Adresa: Agios Ioannis, Agios Ioannis Mykonos, 84600, Greece
     Pushime Verore
     Cifte dhe te rinjte
     Wellness & Spa
     Muaj Mjalti
     Sugjerime Nga Amara Travel
     Apartamente & vila
     1,905.12 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     I shtrire mbi 20.000-metra katrore, Saint John Hotel Villas & Spa permban nje pishine infinity me pamje te hapur ne plazhin e tij privat. Dhoma me dush spa, restorantet dhe baret te famshme presin mysafiret. Dhomat elegante ofrojne pamje nga deti apo kopshti. Dhomat luksoze jane te pajisura telefon, ajer te kondicionuar dhe ngrohje, TV satelitor, radio, mini frigorifer, kasaforte dhe tharese flokesh. Nje piano bar, 3 restorante dhe 2 bare te tjera te ofrojne opsione te ndryshme ngrenie dhe pije nga te zakonshmet tek me romantiket. Spa & Beauty Centre Aphrodite ofron 5 dhoma trajtimesh. Paisjet e fundit te teknologjise perfshijne sauna, hamam dhe pishina te brendshme me ngrohje. Aeroporti eshte 4 km larg, dhe Porti i ri eshte 6 km larg. Qyteti aktiv I Choras eshte 4 km larg. Parking privat falas eshte ne dispozicion.

     Distancat

      Loading Reviews...
      Petinos Hotel

      Petinos Hotel

      Adresa: Platis Yialos Beach, Platis Yalos, 84600, Greece
      Pushime Verore
      Cifte dhe te rinjte
      Muaj Mjalti
      Sugjerime Nga Amara Travel
      1,315.44 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...

      Rinovuar teresisht Hoteli Petinos prezanton mjedise te reja dhe mikpritese ku bien ne sy elementet e arkitektures te dallueshme, tradicionale cikladike. Ne afersi te plazhit kozmopolitan te Platis Gialos dhe vetem nje udhetim te shkurter me autobus ne qytetin kryesor te Mykonos, Chora, Hotele Petinos do te plotesoje pritshmerite tuaja per relaksim dhe kenaqesi. Brenda ambienteve luksoze te hotelit ju do te gjeni lobin e madh per relaksim, nje dhome TV, internet kafe, kopesht te madh, si dhe bar dhe restorant te cilat jane plotesisht me ajer te kondicionuar.

      Distancat

       Loading Reviews...
       Petinos Beach Hotel

       Petinos Beach Hotel

       Adresa: Beach, Platis Yalos, 84600, GreeceBeach, Platis Yalos, 84600, Greece
       Pushime Verore
       Cifte dhe te rinjte
       Muaj Mjalti
       Sugjerime Nga Amara Travel
       2,063.88 €
       Cmimi total per 7 netë
       për 2 persona
       Me Shume Info...

       Petinos Beach hotel eshte nje kompleks mbreselenes me 5 yje ne Mykonos. Hoteli i sapo rinovuar eshte thjeshte nje nga parajsat me te bukura ne rajon. Me arkitekturen terheqese dhe ambjentet e brendshme luksoze, pershtatet lehte me stilin tradicional arkitekturor dhe karakterin e Mykonos. 

       Distancat

        Loading Reviews...
        Leto Hotel

        Leto Hotel

        Adresa: Polykandrioti, Mýkonos City, 84600, Greece
        Pushime Verore
        Cifte dhe te rinjte
        Sugjerime Nga Amara Travel
        2,063.88 €
        Cmimi total per 7 netë
        për 2 persona
        Me Shume Info...

        Hotel Leto eshte unik ne ishullin e Mikonos per vendodhjen e tij ne shtrirjen e ngushte te portit te vjeter mu ne qender te gjirit te Choras ne qender te kryeqytetit. Hoteli eshte i ndertuar me stil neo-klasik dhe konsiston ne 25 dhoma te mobiluara me shije, te cilat kane ballkon me pamje nga porti i Mikonos dhe deti magjepses Egje.

        • Dhome dyshe Standarte me pamje nga deti

         Akomodim me mengjes
         2,063.88 €
        • Dhome dyshe Superior me pamje nga deti

         Akomodim me mengjes
         2,661.12 €

        Distancat

         Loading Reviews...

         Lloji I sherbimit

         Filtro sipas cmimit

         Sipas yjeve

         Zgjidh numrin minimal të yjeve:

         Lloji I Akomodimit

         Facilitetet