Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Arion Hotel Loutraki

Arion Hotel Loutraki

Adresa: Osiou Patapiou 1, Loutráki, 20300, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
332.64 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Arion Hotel eshte i vendosur 50m nga Ujerat Termale te Lutrakit, 20m nga plazhi dhe shume afer tavernave dhe dyqaneve kryesor ne Lutraki.  Hoteli ka 26 dhoma te gjitha te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, minibar, Banjo me tharese flokesh dhe dush si dhe ballkon. Hoteli ofron mengjes me bufe te hapur dhe interenet WiFi falas ne te gjitha ambjentet e hotelit.

Distancat

 • Distance nga deti: 30 m
Loading Reviews...
Central Hotel

Central Hotel

Adresa: Eleftheriou Venizelou 35, Loutráki, 20300, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
378.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Central Hotel eshte nje hotel me menaxhim familjar I cili eshte I vendosur ne qender te qytetit te Loutrakit, vetem 30m nga plazhi. Hoteli ka 24 dhoma te dekoruara ne menyre moderne dhe te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, minibar, banjo me tharese flokesh dhe dush, internet WiFi falas, ballkon. Restorante, bare dhe dyqane te ndryshme ndodhen ne nje distance prej 40m larg nga hoteli. Qyteti Korinthos eshte 8km larg. Parking falas eshte i disponueshem prane hotelit.

Distancat

 • Distance nga deti: 50 m
Loading Reviews...
Club Hotel Loutraki

Club Hotel Loutraki

Adresa: Poseidonos 48, Loutráki, 20300, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
975.24 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Club Hotel Loutraki ndodhet ne rrethinat e Loutrakit shume afer kanalit te famshem te korinthit. Hoteli eshte prona me luksoze ne zone per kompleksin me 5 yje me 275 dhoma perfshire 20 stile te ndryshme suitash. Hoteli ka nje mini-klub per femije, pishine per te rritur dhe per femije, pishine te mbyllur dhe Kazinon me te madhe ne Evrope. Hoteli gjithashtu ofron lehtesira dhe sherbime te tjera per ta bere pushimin tuaj sa me te kendshem dhe te paharrueshem.

Distancat

 • Distance nga deti: 100 m
 • Distance nga qendra: 15 km
Loading Reviews...
Ilion Hotel

Ilion Hotel

Adresa: 50, Elefheriou Venizelou, Loutráki, 20300, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
257.04 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I vendosur  vetem 200m nga plazhi I bukur I Loutrakit, I cili eshte shume I frekuentuar gjate sezonit te veres Ilion hotel ofron mundesi akomodimi te ndryshme. Hoteli ofron 24 dhoma te rehatshme dhe te dekoruara kendshem, secila me banjon e vet private me dush/vaske, TV, ajer te kondicionuar dhe ballkon me pamje nga malet magjepses. Hoteli ndodhet shume afer plazhit te bukur.  Hoteli ka nje dhome ku sherbehet mengjesi  dhe nje bar ku sherbehen pije te ndryshme ne nje ambjent relaksues per kenaqesine tuaj. Sherbime dhe lehtesira te tjera ofrohen nga hoteli per te bere qendrimin tuaj sa me te rehatshem.

Distancat

 • Aeroporti: 80 km
 • Distance nga deti: 100 m
Loading Reviews...
Loutraki Hotel

Loutraki Hotel

Adresa: El. Venizelou 19, Loutráki, Peloponnese, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
241.92 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Loutraki ofron akomodim edhe per pushuesit qe nuk duan te lene pas kafshet e tyre shtepiake.  Cdo dhome eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, TV, minibar, tharese flokesh etj. Disa nga dhomat kane nje ambjent ndenje. Internet WiFi eshte i disponueshem ne te gjitha ambjentet. Hoteli ndodhet ne nje distance te shkurter nga restorante, bare dhe dyqan te ndryshme.  Aeroporti me i afert eshte Eleftherios Venizelos i cili ndodhet 85km larg. 

Distancat

 • Distance nga deti: 300 m
Loading Reviews...
Mantas Bay - Apartments

Mantas Bay - Apartments

Adresa: Vouliagmeni Lake GR 203 00, Loutraki
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
Apartamente & vila
453.60 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Mantas Bay apartments eshte nje kompleks I ri I vendosur vetem 15 minuta larg qytetit te Loutrakit, prane lienit Heraion Vouliagmeni, pjese e nje peisazhi magjik, i rrethuar nga male me gjelberim. Kompleksi konsiston ne 10 bungalo me hapesire te projektuara me elemente te arkitektures tradisionale greke.  Te gjitha njesite akomoduese jane te pajisura me nje kuzhine te kompletuar plotesisht, oxhak, ajer te kondicionuar, TV satelitor etj. Beach Bar-Tavern ofron pije te ndryshme dhe koktej ekzotike si dhe nje larmishmeri specialitetesh nga kuzhina nderkombetare. Sherbime dhe facilitete te tjera ofrohen ne kompleks per te bere qendrimin tuaj sa me te rehatshem.

Distancat

 • Distance nga deti: 70 m
 • Distance nga qendra: 6 km
Loading Reviews...
Mantas Hotel

Mantas Hotel

Adresa: Damaskinou 1 , Loutráki, 20300, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
415.80 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Mantas Hotel ndodhet shume afer qendres se Loutrakit dhe ne nje distance te shkurter ne kembe nga restorantet, baret dhe dyqanet e ndryshme. Hoteli ndodhet 70 m nga plazhi i Loutrakit dhe 30m nga qendra tregtare e qytetit. Hoteli disponon 52 dhoma secila e dekoruar me nje stil te vecante. Dhomat jane me hapesire dhe te gjitha te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, Wifi falas, kasaforte, banjo te medha me tharese flokesh etj.  Restoranti i hotelit ofron nje larmishmeri te madhe specialitetesh me bufe te hapur si dhe ushqime dietike dhe vegjetariane me kerkese. Lobi Bar kafeteria ofrojne pije te ndryshme gjate gjithe dites deri ne oret e vona te nates. Mini pishina dhe jacuzzi ofrojne argetim pa fund dhe palestra e pajisur ju ndihmon per te mbajtur trupin tuaj ne forme edhe gjate pushimeve tuaja. Klubi i nates i cili eshte i hapur nga qershori deri ne Tetor ofron nete argetuese me pije e kokteje te ndryshme.

Distancat

 • Distance nga deti: 70 m
 • Distance nga qendra: 6 km
Loading Reviews...
Mantas Seaside Boutique Hotel

Mantas Seaside Boutique Hotel

Adresa: 11 Damaskinou Str. GR 203 00, Loutraki
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
415.80 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Mantas Bpotique Hotel ndodhet ne afer plazhit, afer qytetit vetem 60m nga bulevardi kryesor dhe afer cdo sherbimi qe mund keni nevoje. Dyqanet dhe supermarketet jane ne nje distamce te shkurter ne kembe. Dhe sigurisht sic sugjeron dhe vete emri ndodhet afer detit. Paisjet moderne te hotelit, pamja e pabesueshme nga ballkonet dhe pamaja e mrekullueshme nga kopshti I tarraces e bejne nje nga hotelet me te privilegjuara ne zone. Dhomat e dekoruara me stil jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, minibar, kasaforte, internet WiFi, banjo me Jacuzzi, tharese flokesh dhe peshore personale. Mengjesi sherbehet cdo dite nga ora 07:00-10:30 ne kopshtin e tarraces me nje pamje panoramike. Shijoni kafene apo pijen tuaj perballe detit duke pare blune e pafund te gjirit Korinthian. Pushuesit mund te gezojne te gjitha sherbimet dhe lehtesirat qe ofrohen ne Hotel Manta si pishina, palestra restorantet etj.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Petit Palais Hotel

Petit Palais Hotel

Adresa: G.Lekka 48 str., Loutráki, 20300, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
362.88 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne nje nga pejsazhet me te bukura te Mesdheut me histori, kulture te mrekullueshme dhe njerez me bujari te madhe. Hoteli ndodhet jo me shume se 10m larg detit dhe disponon 36 dhoma te rehatshme. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, TV, minibar dhe ballkon me pamje nga gjiri i Korinthit. Snack Bar i hotelit sherben pije te ndryshme dhe ushqime te lehta gjate gjithe dites deri ne oret e vona te mbremjes. Hoteli ka nje kend lojrash per femije ne ambjentet e brendeshme te tij. 

Distancat

 • Distance nga deti: 10 m
Loading Reviews...
Plaza Hotel Loutraki

Plaza Hotel Loutraki

Adresa: 25is Martiou 32, Loutráki, 20300, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
340.20 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Plaza ne loutraki me vendosgjen e ti j ideale afer qendres dhe shume afer plazhit eshte vendi perfekt per pushuesit qe kerkojne te eksplorojne bukurite e vendit perreth. Hoteli  disponon 27 dhoma te dekoruara me stil dhe te pajisuara me ajer te kondicionuar, TV satelitor, telefon, minibar, banjo me dush e tharese flokesh, internet WiFi etj. Bari i hotelit sherben pije te ndryshme gjate gjithe dites. Aktivitetet ne hotel perfshijne terapi ne ujerat termale, sporte ujore dhe aktivitete malore. Hoteli ofron internet WiFi falas ne te gjitha ambjentet e tij dhe parking falas prane hotelit. Sherbime dhe lehtesira te tjera ofrohen nga hoteli per te bere qendrimin tuaj sa me te kendshem.

Distancat

 • Aeroporti: 8 km
 • Distance nga deti: 20 m
 • Distance nga qendra: 18 km
Loading Reviews...
Possidonion Hotel

Possidonion Hotel

Adresa: 203 00, Agiou Ioannou 14, Λουτράκι 203 00, Greece
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
219.24 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Possidonion eshte nje hotel relativisht I vogel I cili ndodhet ne qender te qytetit te Loutrakit dhe plazhi qendror ndodhet ne nje distance et shkurter ne kembe. Hoteli ofron dhoma me paisje dhe dekor modern. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, kasaforte, TV satelitor, telefon, banjo me vaske/dush, tharese flokesh, internet WiFi, ballkon etj. Hoteli ofron mengjes me bufe te hapur cdo dite ne sallen e mengjesit. Bari i hotelit ofron pije te ndryshme gjate gjithe dites. Hoteli ndodhet rreth 100m nga deti, 100km nga aeroporti nderkombetar i Athines dhe 84km nga qyteti i Athines.

Distancat

 • Distance nga deti: 200 m
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet