Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.12.2016 në 04.12.2016, +2 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Bianca Resort & Spa

Bianca Resort & Spa

Adresa: Beppler & Jacobson Montenegro” DOO Mediteranska br.2 P.O.BOX 44 85 310 Budva
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
Sugjerime Nga Amara Travel
204.00 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Kompleksi eshte i rrethuar nga 11Ha pyje me pisha dhe ka pamje te mahnitshme te Malit Bjelasica. Te gjitha dhomat dhe ambjentet publike kane pamje nga majat e mbuluara me bore dhe pyjet me pisha. Bianca resort & Spa eshte jashtezakonisht terheqes ne shume drejtime. Projekti arkitektonik i hotelt eshte i bazuar ne idene e shtepise malore te gjuetise. Me dekorin e saj unik Bianca Resort dominon qytetin e Kolashinit. 

Distancat

 • Largesia Nga qendra e Skive: 1 km
Loading Reviews...
Hotel Čile

Hotel Čile

Adresa: 81210 Kolašin Montenegro
112.00 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Cile eshte nje hotel me 3 yje ne Kolashin, Mal te Zi, nje qytet ne pjesen veriore te vendit. Ky hotel familjar ndodhet ne nje rruge te qete i vendosur ne qender te qytetit eshte vetem dy minuta ne kembe nga sheshi kryesor. Hoteli ka 15 dhoma, te gjitha te pajisura me dush/vaske, tharese, TV satelitor, ngrohje qendrore, etj. Restoranti a la carte i hotelit ofron kuzhine kombetare dhe evropiane. Pjatat e rekomanduara jane trofte e mbushur me dy lloje djatherash dhe kacamaku malazez. Restoranti ka fituar medaljen e arte ne Faestivalin e 4-rt nderkombetar te gastronomise ne Novi Sad. Hoteli ofron aktivitete te ndryshme si gjate sezonit te dimrit ashtu edhe gjate sezoneve te tjera. Stacioni i autobusit ndodhet 500m larg, ndersa stacioni i trenit 1,5 km larg. Podgorica ndodhet 70 km larg hotelit.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 500 m
 • Largesia Nga qendra e Skive: 8,5 km
Loading Reviews...
Villa Bjelasica

Villa Bjelasica

Adresa: Biocinovici, 81210 Kolašin, Montenegro
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Apartamente & vila
400.00 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

E rrethuar nga mallet e Bjelasices, Sinjajevina dhe Komovi, Vila Bjelasica eshte e vendosur ne nje distance prej 3 km nga qendra e Kolashines. Me nje palester dhe nje sauna, ofron internet WiFi dhe parking falas si dhe dhoma me ballkone. Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV kabllor dhe DVD player, secila me banjo private. Vila disponon nje kopesht dhe nje verande per te gjithe pushuesit e saj. Gjithashtu ka nje tavoline bilardoje. Savardak restoranti prej druri ne forme koni qe sherben kuzhine tradicionale ndodhet 100m larg. Parku kombetar Biogradska Gora dhe liqeni Biogradsko te konsideruara si 3 xhunglat e fundit ne Evrope jane ne nje distance prej 16 km secila. Manastiri Moraca i ndertuar ne shek e 13 eshte ne nje distance prej 25km. Stacioni i trenit te Kolashines eshte 3km larg dhe aeroporti i Podgorices 25km.

Distancat

 • Aeroporti: 70 km
 • Distance nga qendra: 3 km
 • Largesia Nga qendra e Skive: 2 km
Loading Reviews...
Dream House Hotel

Dream House Hotel

Adresa: G.Pazanj, 81210 Kolašin, Montenegro
292.00 €
Cmimi total per 2 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Dream House Hotel & Spa ka një restorant, bar, një lounge. Dream House ofron dhoma familjare, gjithashtu një kënd lojrash për fëmijë. Hoteli përmban një recepsion 24 orë, transferta në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

Dhomat në hotel janë të pajisura me TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kuti depozitash dhe një banjo me dush, pantofla dhe tharëse flokësh. Dream House Hotel & Spa ofron disa dhoma me pamje nga lumi.

Dream House Hotel & Spa ofron një mëngjes kontinental ose à la carte.Distancat

  Loading Reviews...

  Lloji I sherbimit

  Filtro sipas cmimit

  Sipas yjeve

  Zgjidh numrin minimal të yjeve:

  Lloji I Akomodimit

  Facilitetet