Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 03.06.2016 në 10.06.2016, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Rixos Libertas

Rixos Libertas

Adresa: Liechtensteinov Put 3, 20000, Dubrovnik,Dubrovnik And Riviera,Croatia
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Sugjerime Nga Amara Travel
1,232.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

 Rixos Libertas  eshte nje hotel I cili lidh bukurine natyrore dhe ate historike te gadishullit te Lapadit dhe Dubrovnikut. Hoteli ndodhet 2 min larg nga qendra e qytetit , 5 min nga qyteti I vjeter dhe 22 min larg nga aeroporti. 

Distancat

  Loading Reviews...
  Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

  Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

  Adresa: Donje Celo bb | Kolocep Island, Dubrovnik 20221,Dubrovnik And Riviera,Croatia
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Muaj Mjalti
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1,463.00 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  I vendosur ne ishullin Kolocep rreth 30 min larg me varke nga Dubrovniku ne nje mjedis te qete dhe te mrekullueshem natyror. Resorti eshte rinovuar ne vitin 2013 dhe ofron 144 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne  dhe komode. Hoteli eshte i pershtashem vetem per te rritur.

  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1,463.00 €

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Hotel Epidarus

  Hotel Epidarus

  Adresa: Od Žala 1, 20210, Cavtat, Croatia
  Femijet deri ne moshen 15 Vjecare
  Sugjerime Nga Amara Travel
  924.00 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...
  The Iberostar Epidaurus hotel, ndodhet ne Cavtat ne jug te Kroacise. I dizenjuar vecanerisht per familjaret me femije, ky hotel paqesor ndodhet ne breg te detit. Hoteli ka 312 te shperndara ne 5 ndertesat dhe te gjitha ofrojne pamje te mrekullueshme te detit Adriatik.

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 1 km
  Loading Reviews...
  Splendid Hotel Dubrovnik

  Splendid Hotel Dubrovnik

  Adresa: Masarykov put 10, Lapad, 20 000 Dubrovnik, Croazia
  800.80 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Splendid hotel ndodhet ne gjitin e Lapadit , 15 min larg nga qyteti i vjeter dhe 30 min larg nga aeroporti. I vendosur ne pjesen me te bukur te qytetit hoteli ofron 59 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode. 

  • Dhome dyshe me ballkon nga pamja nga deti

   Mengjes + darke
   800.80 €

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Hotel Park

  Hotel Park

  Adresa: S.F. Krsinica 102, 20260 Korčula, Croatia
  393.80 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel park eshte i vendosur ne Korcula vetem 5 min larg qendres se qytetit  dhe shume prane detit. Hoteli ofron  135 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode.

  Distancat

   Loading Reviews...
   Maestrali Hotel Adriatic

   Maestrali Hotel Adriatic

   Adresa: Masarykov put 9, Lapad, 20 000 Dubrovnik, Croatia
   462.00 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Hotel Adriatik eshte nje hotel modern i cili ndodhet ne gadishullin e Lapadit, 30 min larg nga aeroporti, 5 min larg nga qyteti i vjeter  dhe vetem pak metra larg nga plazhi.  Ne dispozicionin tuaj do te jene 158 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komforte. Hoteli eshte pak minuta larg nga shetitorja e Lapades prane se ciles do te gjeni restorante, kafe si dhe qendra tregtare. 

   Distancat

    Loading Reviews...
    Hilton Imperial Dubrovnik

    Hilton Imperial Dubrovnik

    Adresa: Marijana Blazica 2, Pile, 20000 Dubrovnik, Croatia
    Pushime Verore
    Pushime Dimerore
    Cifte dhe te rinjte
    Pushime Luksoze
    Wellness & Spa
    Muaj Mjalti
    Sugjerime Nga Amara Travel
    Rezervime Te Hershme
    4,127.20 €
    Cmimi total per 7 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    Hilton imperial eshte nje hotel i cili ndodhetpak metra larg nga porti i Piles, 30 min larg nga qendra e qytetit dhe eshtevendi ideal i cili ju jep mundesine te eksploroni  qytetin e vjeter te Dubrovnikut nje pasuri eUNESCO-S dhe ofron pamje te mrekullueshme te detit Adriatik.

    Distancat

     Loading Reviews...
     Hotel Vis

     Hotel Vis

     Adresa: Marsarykov put 4, Dubrovnik, 20000, Croatia
     646.80 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Hotel Vis  ndodhet rreth 15 min larg nga qyteti I vjeter dhe shetitorja si dhe vetem 35 min larg nga aeroporti I Dubrovnikut. Hoteli oofron 152 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare.

     Distancat

     • Stacioni I autobusit: 10 m
     • Distance nga deti: 0 m
     • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4 km
     Loading Reviews...
     Hotel Marko Polo

     Hotel Marko Polo

     Adresa: Setaliste F. Krsinica 102, 20260 Korčula, Croatia
     642.40 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Marco Polo hotel ndodhet ne ne qender te Korcules rreth nje ora e 20 min larg nga aeroporti I Dubrovnikut si dhe ju mund te beni shetitje me varke ne te cilat mund te vizitoni dhe idhujt perreth. Hoteli ofron 103 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne.

     Distancat

      Loading Reviews...
      Importanne Hotel Ariston

      Importanne Hotel Ariston

      Adresa: Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20000 Dubrovnik, Croatia
      Pushime Verore
      Pushime Dimerore
      Cifte dhe te rinjte
      Sugjerime Nga Amara Travel
      Rezervime Te Hershme
      1,193.50 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...

      Ariston hotel eshte hoteli me i rendesishem pjese e grupit Importanne Resort. Hoteli ndodhet ne pjesen me te bukur  te gadishullit te Lepades rreth 10 min larg nga qyteti I vjeter dhe rreth 30 min larg nga aeroporti. Pushuesit kane mundesi te clodhen ne mjediset e hotelit si dhe te njihen me historikun, kulturen dhe natyren e bukur te qytetit.

      Distancat

      • Stacioni I autobusit: 20 m
      • Distance nga deti: 0 m
      • Distance nga qendra: 4,5 km
      • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4,5 km
      Loading Reviews...
      Royal Princess

      Royal Princess

      Adresa: Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20 000 Dubrovnik, Croatia
      Pushime Verore
      Pushime Dimerore
      Pushime Luksoze
      Wellness & Spa
      2,156.00 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...

      Royal princess eshte nje hotel luksoz i cili eshte ndertuar ne vitin 2012 dhe ndodhet ne gadishullin e Lapadit vetem pak metra larg detit Adriatik, 7 min larg nga qendra e qytetit si dhe 30 min larg nga aeroporti.  Hoteli eshte i pershtur per shijet dhe kerkesat e gjithesecilit si dhe  ve ne dispozicionin tuaj nje staf miqesor dhe te perkushtuar. 

      Distancat

      • Stacioni I autobusit: 30 m
      • Distance nga deti: 0 m
      • Distance nga qendra: 4,5 km
      • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4,5 km
      Loading Reviews...
      Hotel More

      Hotel More

      Adresa: Ul. Kardinala Stepinca 33, Lapad, 20000 Dubrovnik, Croatia
      Pushime Verore
      Pushime Dimerore
      Cifte dhe te rinjte
      Pushime Luksoze
      Wellness & Spa
      Muaj Mjalti
      Sugjerime Nga Amara Travel
      1,193.50 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...
      Hotel More eshte nje hotel me 5 yje i vendosur ne gjirin e Lapadit , nje nga vendet me te bukura ne Dubrovnik. Hoteli eshte me pamje te mrekullueshme nga deti Adriatik,  i rrethuar nga bimet e larta dhe natyra fantastike e qytetit. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj  47 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode.

      Distancat

      • Stacioni I autobusit: 20 m
      • Distance nga qendra: 3,5 km
      • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 3,5 km
      Loading Reviews...
      Neptun Hotel

      Neptun Hotel

      Adresa: Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20000 Dubrovnik, Croatia
      1,232.00 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...

      Neptun hotel ndodhet ne gadishullin e Lapadit, rreth 10 min larg nga qyteti i vjeter, i rrethuar nga pemet e gjelbra dhe ujerat e kaltra te Adriatikut. Ne hotel ju do te gjeni pishine te jashtme, pishine te brendshme, kopesht, qender spa-je dhe sauna ne te cilat do te beni trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren tuaj. Gjithashtu ju do te keni mundesi te zhvilloni aktivite sportive si tenis, ciklizem si dhe sportet e ujit. Per femijet hoteli ofron nje kendlojerash ne te cilin ata mund te luajne dhe argetohen. 


      Distancat

      • Stacioni I autobusit: 10 m
      • Distance nga deti: 0 m
      • Distance nga qendra: 4,5 km
      • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4,5 km
      Loading Reviews...
      Hotel Cavtat

      Hotel Cavtat

      Adresa: Tiha 8 20210 Cavtat, Croatia
      800.80 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...

      Hotel Cavtat ndodhet ne gjirin e Tiha, ne brigjet e detit Adriatik. Pervoja unike e pushimit dhe relaksimit të plotë gjatë qëndrimit tuaj, stafi miqësor do të beje qe ju të ktheheni perseri, numri i madh i mysafirëve tashmë kthehet çdo vit në dhomën e tyre të preferuar. Hotel Cavtat ofron mikpritjen tradicionale kroate të kombinuar me standardet e shërbimit të lartë dhe me cilësi. Hotel Cavtat është vendi ideal për të shijuar një pushim të qetë dhe relaksues bregdetar.

      Distancat

      • Distance nga deti: 0 m
      Loading Reviews...
      Hotel Osmine

      Hotel Osmine

      Adresa: Put Osmina b.b., 20232 Slano, Croatia
      1,079.54 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...

      Hotel Osmine eshte nje hotel me 3 yje u cili ndodhet ne gjirin e Slanos  prane detit Adriatik. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj nje plazh privat, pishine te jashtme, kopesht si dhe do te keni mundesi te zhvilloni aktivitete te ndryshme sportive si  tenis, bilardo, canoeing, ciklizem etj. Per femijet hoteli ofron nje kendlojerash si dhe animacione te ndryshme. Ju mund te zhvilloni dhe ture te ndryshme ne te cilat mund te vizitoni vendet me pasuri historike, kulturore dhe natyrore te Slanos dhe vendeve perreth.

      • Dhome dyshe superior

       All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
       1,079.54 €

      Distancat

       Loading Reviews...

       Lloji I sherbimit

       Filtro sipas cmimit

       Sipas yjeve

       Zgjidh numrin minimal të yjeve:

       Lloji I Akomodimit

       Facilitetet