Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Xheko Imperial

Xheko Imperial

Adresa: Rr ”Ibrahim Rugova”, Nr.56/H2, 1019, Tirane, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Udhëtim historik dhe kulturor
910.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Xheko Imperial Hotel, ngjitet në gamën me të lartë. Me një kombinim të rafinuar të luksit dhe traditës, Xheko Imperial Hotel i ofron klientelës së saj një konfort të veçantë. 29 dhoma nga të cilat 15 janë dhoma Deluxe dhe Imperiale që e bëjnë Xheko Imperial Hotel unik. Xheko Imperial Hotel ju ofron një bar elegant, një restorant të mrekullueshëm, një sherbim të shkëlqyer, e gjitha kjo e shoqëruar me një luks imperial. Shijoni një përvojë fantastike të kuzhinës në tarracën panoramike të xheko imperial 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 500 m
 • Aeroporti: 29 km
Loading Reviews...
Mondial

Mondial

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë 1023
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Udhëtim historik dhe kulturor
560.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Pasi nje jave te gjate  pune  eshte e rendesishme te kaloni nje fundjave relaksuese  dhe ne ju ftojme cdo te shtune ne restorant Paulo te shijoni nje darke nen tingujt e muzikes live. Mirsevini ne Hotel Mondial nje nga hotelet me prestigjioze me kater yje. Me arkitekturen e tij unike Hotel Mondial i projektuar në mënyrë origjinale , me paisje bashkohore  ku kombinohet në mënyrë perfekte eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi neoklasik duke krijuar nje atmosferë ekskluzive kosmopolitane. I vendosur ne zemer te Tiranes, Hotel Mondial eshte i pozicionuar fare prane shëtitores kryesore bizneseve dhe qendrave komerciale.

Distancat

 • Aeroporti: 11 km
 • Distance nga qendra: 900 m
Loading Reviews...
Iliria Tirana

Iliria Tirana

Adresa: Elbasan Street, 00355/1010 Tirana, Albania
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
532.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I ndërtuar në një zonë të rrahur dhe elegante të Tiranës, ngjitur me bukurinë e Parkut Kombëtar, ky hotel synon ta bëjë qëndrimin tuaj të këndshëm që në çastin e mbërritjes në të. Duke qënë shumë pranë Ambasadave ai eshte një vend thuajse i perkryer per të gjithë ata që vinë per të punuar ne njërin nga këto institucione. Hotel Iliria, i ndërtuar në vitin 1996, ka bere një rikonstruksion të përgjithshëm në vitin 2007.

Distancat

 • Distance nga qendra: 2 km
Loading Reviews...
Te Stela Resort

Te Stela Resort

Adresa: Autostrada Tirane - Durres, km 7, Tirana 1000
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
Aktivitete - Sporte
553.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Stela i projektuar ne menyre origjinale, me paisje bashkohore ku kombinohet ne menyre perfekte eleganca dhe thjeshtesia, duke krijuar nje atmosfere ekskluzive kosmopolitane. Ne zemer te Tiranes, i pozicionuar fare prane sheshit Skenderbej dhe vendodhjes kryesore te bizneseve dhe qendrave komerciale, Hotel Stela eshte ideal per komoditetin tuaj.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 11,5 km
 • Portet: 34,3 km
 • Distance nga qendra: 8,9 km
 • Largesia nga qendra Historike: 8,9 km
Loading Reviews...
Arvi

Arvi

Adresa: Lagja 1, Rruga Taulantia, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Cifte dhe te rinjte
Udhëtim historik dhe kulturor
Hoteli ne qytet
462.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel ARVI, me 9 kate, ndodhet në një nga zonat më të bukura të Durrësit, me një pamje panoramike nga secila dhomë.

Me një restorant elegant, Wi-Fi dhe parkim falas, Hotel Arvi ofron pamje panoramike nga të gjitha dhomat e tij me ajër të kondicionuar. Hoteli është në distancë në këmbë nga institucionet administrative, të biznesit dhe kulturore të qytetit.


Hoteli është afër Portit të Durrësit, përgjatë trotuarit Taulantia.

Dhomat janë të gjitha të ndriçuara mirë falë dritareve të tyre të mëdha. TV satelitor dhe një minibar janë pajisje standarde, dhe secila dhomë ka gjithashtu një banjo private të pajisur me tharëse flokësh.

Distancat

 • Distance nga deti: 100 m
 • Distance nga qendra: 900 m
 • Amphitheatre of Durrës: 300 m
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 25 km
Loading Reviews...
Bel Conti

Bel Conti

Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
357.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...
Vetëm disa hapa larg plazhit privet me rërë, Hotel Bel Conti në Durrës ofron dhoma të arreduara me një ballkon. Brendësitë moderne të hotelit strehojnë një restorant elegant dhe një bar. Free Wi-Fi në vende publike dhe parkim falas private janë dhënë.
Të gjitha dhomat një TV dhe një minibar. Gjithashtu tualetet janë te kompletuara dhe me tharëse flokësh.Të gjitha dhomat kanë një TV  me kanale kabllore.
Recepsioni i  hotel Bel Conti operon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë me mundësi për mëngjes në dhomë. Shërbimet e pastrimit kimik dhe hekurosjes, si dhe shkëmbimi valutor, janë në dispozicion në hotel.
Vizitorët mund të marrin me qira jet ski 500 m nga hoteli.Distancat

 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 12 km
 • Amphitheatre of Durrës: 9 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 25 km
Loading Reviews...
Leonardo

Leonardo

Adresa: Kavaja's Rock, 2008 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
560.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Leonardo ndodhet 9 km nga qendra e Durrësit ,perpara hotelit ndodhet plazhi i tij privat. Hoteli disponon 107 dhoma, prej te cilave 93 dhoma dopio, treshe dhe teke si dhe 14 suita. Të gjitha dhomat dhe suita jane te paisura me ajer te kondicjonuar, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, internet WiFi, ballkon  dhe një kasaforte.

Distancat

 • Aeroporti: 35 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 9 km
Loading Reviews...
Aragosta

Aragosta

Adresa: Lagjia 1, rruga Taulantia, Currila, Durres, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
Hoteli ne qytet
399.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Aragosta eshte klasifikuar me 4 yje dhe ndodhet ne pjesen me atraktive te qytetit te vjeter te Durresit. Nje pozicion ne harmoni me aromen e detit dhe gjelbrimin e kodres ku ndodhet edhe Pallati i Mbretit Zog I. 

Dhomat e hotelit jane te dizenjuara me stil modern, me kombinime dhomeash te pershtatshme si per qendrime me qellim biznesi ashtu dhe per pushime familjare. 

Qetesia nepermjet izolimit akustik si dhe temperatura konstante e ambientit ju sigurojne nje qendrim teper komod. Mengjesi eshte nje eksperience e vecante ne Hotel Aragosta. Veranda buze detit e ben ate te mrekullueshem.

Hoteli eshte ne nje pozicion strategjik ne qytetin e vjeter te Durresit dhe ka 300m afer nga Muzeu Arkeologjik, 100m nga Universiteti Aleksander Mojsiu, 700m nga Amfiteatri Romak i Durresit dhe 800m nga Torra Veneciane, Bashkia Durresit, Xhamia, Qendra e qytetit si dhe Porti Detar.


Distancat

 • Aeroporti: 40 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Regina Blu

Regina Blu

Adresa: Radhime, 9401 Radhimë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Pushime ne Plazh
490.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Nga pozicioni i saj në kodër me pamje nga deti i shkëlqyeshëm Jon, Regina ka plazhin e vet privat përgjatë Gjirit të Vlorës, vetëm pak metra larg. Mysafirët mund të pushojnë ose në ballkonet e tyre panoramike, ose në tarracën e madhe të diellit, pranë pishinës së hapur me shezllone dhe cadra dielli.
Secila nga dhomat me ajër të kondicionuar në Hotel Regina është e pajisur me një TV satelitor dhe një minibar. Banjat en-suite kanë një dush modern.
Restoranti në vend shërben gatime shqiptare dhe italiane të shoqëruara me verëra cilësore. Ekziston edhe një bar koktej dhe një dyqan dhuratash.
Në sezonin e lartë hoteli ofron akomodim me paketë All inclusive që përfshin mëngjes, drekë, darkë, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, akses në plazhin privat dhe pishinë, përdorim të cadrave dhe shezlongëve, parkim falas dhe WiFi.

Distancat

 • Distance nga deti: 10 m
 • Distance nga qendra: 13 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 160 km
Loading Reviews...
New York

New York

Adresa: Uji i Ftoht, 9400 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
280.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel New York 4* ndodhet në pjesën më të bukur të gjirit të Vlorës, i njohur si Uji i Ftohtë, vetëm 2 km larg qendrës së qytetit. Hoteli ofron një pishinë të jashtme sezonale për fëmijë dhe të rritur, një bar, një restorant, një piceri, një shesh lojërash për fëmijë dhe një tarracë kopshti, një parking dhe një plazh privat me guralecë. Pa pagesë Wi-Fi është në dispozicion në të gjithë pronën.

Të 85 dhomat ku nuk pihet duhan në hotelin e Nju Jorkut kanë një ballkon me pamje nga deti ose mali i Shushicës. Ato kanë ajër të kondicionuar, TV satelitor LCD, minibar, telefon për t'u lidhur me recepsionin, kasafortë, tharëse flokësh, gardërobë, tavolinë dhe banjo private me dush.

Guests mund të fillojë ditën e tyre me një shuplakë mëngjes çdo mëngjes. Përveç kësaj, hoteli ofron akomodim me gjysmë pansion ose suplement të plotë (dreka dhe darka shërbehen me porcione).

Hotel New York është një 3-minuta në këmbë nga stacioni i autobusit lokal dhe parkim falas private ndodhet në vend. Aeroporti i Tiranës është afërsisht 2 orë me makinë nga Vlora.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 2 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 160 km
Loading Reviews...
Bologna

Bologna

Adresa: Ismail Qemali Street, 9400 Vlorë, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Udhëtim historik dhe kulturor
Hoteli ne qytet
371.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Bologna eshte hoteli i pare privat ne Vlore, i hapur ne 1994 dhe i restauruarne vitin 2012. Hoteli ndodhet vetëm 250 metra larg detit dhe ofron 37 dhoma moderne me pamje nga deti. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV kabllor, banjo me dush dhe tharese flokesh dhe nje zone ndenje me tavoline dhe karrike.

Distancat

 • Distance nga deti: 200 m
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Coral Hotel & Resort

Coral Hotel & Resort

Adresa: Rr. Vlore - Rradhime (Jonufer) , 9405 Radhimë, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Rezervime Te Hershme
Pushime ne Plazh
406.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Coral Hotel & Resort 4* ndodhet në bregdetin Jon, 10 km nga qendra e Vlorës dhe 4.5 km nga fshati Radhime, pranë plazhit privat me guralecë. Hoteli ka gjithçka për pushime të këndshme verore: akomodim të rehatshëm me shuplakë mëngjes, recepsion 24 orë, çadra dhe shezlonge falas në plazh, pishinë të hapur, restorant a la carte me tarracë me pamje nga deti, një bar plazhi, një kënd lojrash për fëmijë, parkim falas dhe WiFi.

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 8 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 155 km
Loading Reviews...
Vlora International

Vlora International

Adresa: Skele Vlore, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
448.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Vlora International i vendosur ne qendren e qytetit, 50 m nga deti eshte vendi ideal per te shijuar pamjet fantastike e gjirit te Vlores. Hotel Vlora International ofron komoditet dhe kenaqesi per turistet, gjithashtu dhe per vizitoret e biznesit qe zgjedhin Vloren per te permbushur kerkesat e tyre. 

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 2 km
Loading Reviews...
Tirana International

Tirana International

Adresa: Tirana city center (Skenderbeg Square), 1001 Tiranë, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
646.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Tirana Internacional Hotel & Conference Centre është “Hoteli dhe Qendra e Konferencave” e vetme, më e madhe dhe më prestigjoze në Shqipëri, i pozicionuar në Sheshin Qëndror të Tiranës. Duke kombinuar një pozicion vërtet strategjik dhe një pamje mbresëlënëse të kryeqytetit të Shqipërisë. I rinovuar plotësisht në Gusht 2015, ky hotel me 4 yje, ofron luksin dhe shërbimin e tij më të mirë. 

Distancat

 • Aeroporti: 25 km
 • Distance nga qendra: 0 m
 • Largesia nga qendra Historike: 0 m
Loading Reviews...
Vola

Vola

Adresa: Street Butrinti, 1st km, 1000 Sarandë, Albania
Pushime Verore
Pushime Dimerore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Pushime ne Plazh
Hoteli ne qytet
245.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I rinovuar në vitin 2023, hotel Vola 3*+ ndodhet në Sarandë, në fillim të rrugës që lidh Sarandën me Butrintin. Pajisjet e hotelit përfshijnë një recepsion 24 orë, një bar-restorant, një pishinë të hapur në tarracë me pamje nga deti, parkim falas dhe Wi-Fi.
Hoteli ka gjithsej 40 dhoma, duke përfshirë dhoma standarde për 2-4 persona dhe dhoma luksoze për çifte. Çdo dhomë ka një ballkon, një kondicioner, TV, një mini-frigorifer, një gardërobë dhe një banjo private me dush dhe peshqir. Pothuajse të gjitha dhomat kanë pamje të mrekullueshme të detit Jon.
Mëngjesi kontinental ofrohet çdo mëngjes në barin e hotelit.
Hoteli nuk ka plazh privat, por plazhi më i afërt është vetëm 50 m larg hotelit. Cadrat dhe shezlongët janë në dispozicion me pagesë shtesë.
Qendra e Sarandës është rreth 1.5 km larg nga Vola 3*+. Aty mund të gjeni stacionin e autobusëve me linja të ndryshme të brendshme dhe portin e trageteve me lidhje me ishullin e Korfuzit dhe aeroportin e tij ndërkombëtar. Vendi arkeologjik i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO ndodhet në një distancë prej 19 km.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 1,5 km
 • Portet: 2 km
 • Distance nga deti: 100 m
 • Distance nga qendra: 1,5 km
 • Largesia nga qendra Historike: 19 km
 • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 256 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet