Pushime Dimerore

Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Zgjidh numrin minimal të yjeve:

zgjidhdest

Kolasin
Kolasin ski ne malin Bjelasica 950 m mbi nivelin e detit, 215 km larg nga Tirana lexo me shume…
 

Bansko
Bansko mund te shijoni sportet dimerore , shoqerur me jeten e gjalle te nates, rreze malit Pirin. lexo me shume…
 

Mavrovo
Mavrove shijoni bukurite natyrore te liqenit, parkun kombetar dhe argetohuni ne pisten e skive lexo me shume…
 

Perse te Rezervoni Pushime Dimerore me Amara Travel?

Destinacionet e skive me te kerkuara ne Ballkan dhe me tej
Jo vetem hotele, por edhe vila apo apartamente i gjeni online me cmime reale .
Profesioniste te vertete ju asistojne pergjate perzgjedhjes se hoteleve.
Cmimet me konkuruese ne treg dhe ofertat me te mira ne cdo kohe

Oferta speciale për Pushime Dimerore

All Seasons Club Bansko

All Seasons Club Bansko

Saint Ivan Area, 2770 Bansko
për 7 netë
p.P. 188,16 €
Apartments Jagoš Vukićević

Apartments Jagoš Vukićević

për 7 netë
p.P. 186,00 €
Apartments Lux

Apartments Lux

Luka Peličica, 81210 Kolašin, Montenegro
për 7 netë
p.P. 138,60 €
Apartments Radović

Apartments Radović

për 7 netë
p.P. 103,95 €
Bansko Royal Towers

Bansko Royal Towers

Yavorov str., 2770 Bansko
për 7 netë
p.P. 196,00 €
Belmont Hotel

Belmont Hotel

Georgi Nastev St., 2270 Bansko
për 7 netë
p.P. 221,38 €

Sugjerimet e Amara Travel për Pushime Dimerore

Villa Bjelasica

Villa Bjelasica

Biocinovici, 81210 Kolašin, Montenegro
për 7 netë
p.P. 243,50 €
Bianca Resort & Spa

Bianca Resort & Spa

Beppler & Jacobson Montenegro” DOO Mediteranska br.2 P.O.BOX 44 85 310 Budva
për 7 netë
p.P. 471,90 €
Hotel Radika

Hotel Radika

Leunovo, 1256 Mavrovo
për 7 netë
p.P. 346,50 €