Shpella Guesthouse

Shpella Guesthouse

Adresa: RRuga Fushe, Fushe -Thethi
Theth
Parametrat e kërkimit:
 • Shpella Guesthouse:

  Vendosur në një shtëpi tradicionale prej guri, Bujtina Shpella Theth e vendosur në zemër të fshatit Theth, në Alpet Shqiptare. Me pamje nga mali dhe gjelbërimi përreth, bujtina gjithashtu ofron ushqim tradicional të freskët dhe organik. Prona ofron dhoma të dekoruara me elementë prej guri dhe tavane druri. Ofrohet kuzhina tradicionale, me përbërës që merren me dorë nga kopshti. Ekzistojnë një larmi zgjedhjesh, duke filluar nga buka e pjekur në furrë, djathi dhe produktet e tjera të freskëta, mjalti, frutat dhe perimet. Ujëvara e Syrit të Kaltër dhe burimi i ujit mund të arrihet në disa minuta më këmbë larg. Pamjet si Kulla dhe kisha lokale janë vendosur të vendosura vetëm hapa larg pronës. Parkimi privat falas është në dispozicion. Vizitoret mund të gëzojnë aktivitete të ndryshme në rrethinë, duke përfshirë çiklizmin dhe peshkimin.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
  • Ngrohje

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Theth
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Twin

   Akomodim me mengjes
   276,85 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe

   Akomodim me mengjes
   316,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe

   Akomodim me mengjes
   355,95 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Shkoder