Vila Falo

Vila Falo

Adresa: Rruga Gjergj Simon Sina, Voskopoje
Voskopoje
Vila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila FaloVila Falo
Parametrat e kërkimit:
 • Vila Falo:

  Vila Falo ndodhet në zemer te Voskopojes. Hoteli  ofron pamje spektakolare të Maleve të Voskopojes. Hoteli eshte i dekoruar me kujdes per t'u dhene mysafireve nje fryme  te veçante ne harmoni me natyren.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Shesh per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
  • Ngrohje
  • Tavoline pune/shkrimi

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Voskopoje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korce