Morina Palace

Morina Palace

Adresa: Dhërmi, Himarë, Albania.
Morina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina PalaceMorina Palace
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 201 km
  • Portet: 7,24 km
  • Distance nga deti: 50 m
  • Distance nga qendra: 5,7 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Animacione per te rritur
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Internet
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Kasaforte ne recepsion
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
  • Ngrohje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Twin Room me pamje nga mali

   Akomodim me mengjes
   632,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standart me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   949,20 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Delux me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   1.028,30 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite Me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   1.977,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament Me pamje nga mali

   Akomodim me mengjes
   1.977,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite Presidenciale me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   2.373,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dhermi