Gold Hotel

Gold Hotel

Adresa: Rr: Aleksander Moisiu, Vlore - Shqiperi
Best Location
Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel Gold Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 500 m
  • Aeroporti: 149 km
  • Portet: 4,4 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 5,2 km
  • Largesia nga qendra Historike: 5,5 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
  • Ngrohje
  • Tavoline pune/shkrimi

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Best Location
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   Akomodim me mengjes
   280,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite me dy dhoma gjumi

   Akomodim me mengjes
   455,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe

   Akomodim me mengjes
   350,07 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore