Heaven Beach Resort & Spa (adult only +16 vjec)

Heaven Beach Resort & Spa (adult only +16 vjec)

Adresa: Kizilagac Mevkii Manavgat / Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
Inaguruar 2014
Parametrat e kërkimit:
 • Heaven Beach Resort & Spa (adult only +16 vjec):

  Nje resort i mrekullueshem i ndodhur ne mes te gjeleberimit ne zonen Turistike te Mangavatit vetem 10 min nga qyteti antik i Sides dhe vetem nje ore larg aeroportit  te Antalias. Hoteli eshte i ri dhe eshte  hapur ne vitin 2014 dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj duke ju ofruar kushte te luksoze per te gjitha moshat e reja, ciftet, femiljaret dhe femijet.  Hoteli disponon 197 dhoma ne total me kushte luksoze dhe te arreduara ne menyre elegante. Dhomat jane te ndara ne : dhome standarte , dhom tripple , Suite senior, Suite presidenciale. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje si terrene sportive, sportet e ujit, qender fitnesi, sauna, spa , banjo turke me cmime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj, animacione, show dhe spektakle pergjate gjithe qendrimit tuaj ne kete hotel, pishine e brendeshme dhe e jashtme per te rritur dhe femije si dhe shezlongje dhe cadra pergjate pishines dhe ne breg te detit duke ju dhene kenqesi dhe clodhje me panoramen e mrekullueshme te detit mesdhe ne sfond.  Hoteli eshte i pershtatshme per te gjitha moshat si: te rinjte , familjaret dhe femijet e tyre. Baret dhe restorantet – Hoteli operon me sherbimin ultra  all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion duke ju ofruar nje shumllojshmeri perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombatare. Restoranti kryesor-sherben  vaktet kryesore dhe te ndermjetme  ne bufe te hapur duke ju ofruar mundesi zgjedhje nga guzhina turke dhe ajo nderkombatare. Turkish a la carte restorant – sherben darken tuaj me pagese extra  nga ora 19.00.21.00 ne ambjente luksoze dhe me pamje nga deti dhe pishina me specialitetet me te mira nga guzhina turke. Mediterran a la carte restorant – sherben darken me  gatimet me te mira nga guzhina mesdhetare. Asian a la carte restorant – sherben darken tuaj me specialitetet me te mira nga guzhina Aiatike. Hoteli ofron 6 bare per te shijuar pijen tuaj te preferuar. Loby bar , beach bar , disco bar , particerie bar - sherbejne pije te ndryshme vendase dhe te importit , te ngohta dhe te ftohta , alkolike dhe joalkolike  si dhe kokteile me fruta dhe shije te ndryshme, akullore dhe embelsira.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 65 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 10 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Baby Cot
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Inaguruar 2014
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Deluxe me pamje nga kopshti

   Ultra all inclusive
   1.395,56 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   1.438,28 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superiore me pamje nga deti me jacuzzi

   Ultra all inclusive
   1.566,56 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side