Dream World Aqua

Dream World Aqua

Adresa: Evrenseki Mahallesi, Sahil Caddesi Nr. 30 - Evrenseki Side Antalya, 07600 Side, Turkey
Inaguruar 2015
Dream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World AquaDream World Aqua
Parametrat e kërkimit:
 • Dream World Aqua:

  Dream World hotel  ka nje arkitekture te vecante dhe luksoze i cili ndodhet ne qender te Evrenseki –Side vetem 350 metra larg plazhi i tij privat dhe vetem 50 min larg nga aeroporti i  Antalias.  Hoteli eshte ndertuar ne vitin 2013 dhe ka nje  kapacitet prej  232 dhoma te arredura ne menyre moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te kaluar pushime te sa me komode dhe te clodhese.  Dhomat jane te ndara ne : standart double (25 m2) dhe dhoma familjare (45 m2).Ne dispozicionin tuaj jane : pishina e jashtme, pishina e brendeshme dhe akuaparku , terrenet aportive , sportet e ujit, qendrat e fitnesit dhe Spa-se me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj, animacione ne det dhe ne pishime si dhe show dhe spaktakle pergjate gjithe qendrimit tuaj, Wifi ne lobi dhe ne plazh, cadra dhe shezlongje  pergjate pishinave dhe ne breg te detit. Baret dhe restorantet : Hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben gatime dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion. Restoranti kryesor - hapet nga ora 07.00-21.30 dhe sherben vaktet kryesore ne bufe te hapur me mundesi zgjedhje nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Pastiseria bar -sherben embelsira, caj dhe kafe pergjate dites. Restorantet a la carta ju ftojne te shijoni darka me gatime speciale nga guzhina otomane, italiane dhe kineze. Keto restorante jane luksoze dhe hapen nga ora 19.00-21.30.  Snack bar - sherben dreken me gatime te shpejta pergjate drekes. Loby bar, pool bar , beach bar -  sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkoolike dhe joalkoolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 60 km
  • Distance nga deti: 700 m
  • Distance nga qendra: 12 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Barke Kajak me qira
  • Akuapark
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Qender Fitnesi
  • Live Music
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong
  • Golf miniature

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Librari

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Inaguruar 2015
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 371,78 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 837,49 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side