Hotel Grint

Hotel Grint

Adresa: Bulevardi i pishave, Golem
Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint Hotel Grint
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • tre vaktet e perfshira pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Akses per karrige me rrota
  • Recepsion per makine me qira
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Shesh per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres