Grand Blue Fafa Resort

Grand Blue Fafa Resort

Adresa: Rruga Golem, Golem 1000
Grand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa ResortGrand Blue Fafa Resort
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Restorant à la carte
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Shesh per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Exclusive 2

   Mengjes + dreke+ darke
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres