Anastasia Resort And Spa

Anastasia Resort And Spa

Adresa: Nea Skioni - Kassandra, Chalkidiki,Halkidiki,Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Anastasia Resort And Spa:

  AnastasiaResort Hotel eshte nje hotel i ri dhe  luksoz , ndodhet ne Neo Skioni ne Halkidiki. Hoteliperbehet nga 4 ndertesa dy-kateshe te vendosura ne mes te gjelberimit teullinjve, limoneve dhe portokalleve mesiperfaqe prej 30000 m2, vetem disa hapa larg bregut te mrekullueshem te deti teAegean. Ofron 114 dhoma ne total te arreduara ne menyre moderne dhe elegante. Hotelieshte i nje standarti  me 5* duke juofruar pushuesve nje cilesi te larte sherbimi dhe mikpritje . Ketu do te kenimundesi pafund argetimi sic jane praktikimi i sportit tuaj  te preferuar ne  ambjentet e tyre sportive,kujdesi ndaj trupit dhe lekures ne qendren e fitnesit dhe Spa-ve hamamit, saunave, muzike dhe animacione per territur dhe femije qe ju ne asnje moment te mos ndjeni monotoni. Natyra ne ketezone eshte mbreslenese dhe deti mjaft i paster. Ky hotel nuk do ishte i plotenese nuk do te ofronte dhe nje ushqim te mire dhe cilesor per pushuesitt. Ketudo te gjeni nje game te gjere produktesh ushqimore dhe gatimesh  speciale te llojeve te ndryshme. Baret dhe restorantet : Restoranti Kryesor ihoteli -  sherben pjatat   trandicionale greke ne  bufe te hapur ne ambjentet e brendshme ose ne tarracen e tij duke shijuar ushqimin me pamjen relaksuese ne sfond. Bari ipishines- eshte vendi  ideal per te shijuar pijen  tuaj te preferuar  dhe duke shijuar  qetesine e diteve te pushimit.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 90 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Sallon bukurie
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • Shapka

  Shënime

  • Anastasia Resort And Spa

   Hotel i ri, hapur ne  vere 2014 .

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki