Bougainville Bay Apartaments

Bougainville Bay Apartaments

Adresa: Rruga Butrinti Bougainville Bay, 9701 Sarandë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 271 km
  • Portet: 2,8 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 1,8 km

  Plazhe:

  • Plazh shkembor

  Pajisjet e dhomave:

  • Ajer I kondicionuar
  • Wi-Fi pa pagese
  • banje/tualet
  • tharese flokesh
  • Televizion satelitor
  • Ballkoni
  • kasaforte
  • Frigorifer
  • Kuzhine
  • Ngrohje

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Pershkrim I objektit:

  • Restorant
  • Cadra dhe shezlonge ne plazh
  • Wi-Fi pa pagese
  • Sauna
  • Pishine e jashtme
  • Shezlongje dhe cadra ne pishine
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda