Euphoria Palm Beach Resort

Euphoria Palm Beach Resort

Adresa: Kızılagac Turizm Bölgesi P.K. 146 Manavgat, 07600 Kizilagac, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Euphoria Palm Beach Resort:

  Euphoria Palm Beach resort ndodhet  ne zonen turistike te Mangavatit  ne Side vetem disa metra larg nga plazhi i tij privat me rere te arte qe laget nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe. Aeroporti i Antalias eshte vetem nje ore larg dhe qyteti turistike historik dhe kulturor i Sides eshte 10 min larg.  Hoteli  eshte ndertuar ne vitin 2012 eshte eshte i rrethuar nga pemet e palmave qetesi dhe kenaqesi per te gjithe pushuesit e saj duke ju ofruar nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 586 dhoma luksoze te arreduara ne menyre elegante dhe moderne. Nderkohe qe ju qetsoheni ne dhomat tuaja te bukura ju gjithashtu mund te argetoheni dhe clodheni ne pishine e madhe dhe akuaprkun, animacione dhe show pergjate gjithe qendrimit tuaj ne kete hotel , terrene sportive ne breg te detit dhe ne fusha te posacme profesionale , sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit qe duan te provojne adrenalinen dhe te eksplorojne boten ujore dhe nenujore, qendra e fitnesit , spa-ja , saunat dhe jakuzit do ju japin kenaqesi dhe clodhje deri ne detaj. Hoteli eshte i preferuar nga te rinjte, familjaret dhe femijet .Baret dhe restorantet – hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje game te gjere perzgjedhjesh nga guzhina turke dhe ajo nderkombatare. Aspendos restoranti kryesor- ka nje kapacitet prej 1000 personash dhe ofron vaktet kryesore dhe te ndermejtme ne bufe te hapur  sipas guzhines tradicionale turke. Snack restorant – ndodhet ne breg te detit dhe sherben ushqime te shpejta si piza , sanduic etj .  La Roseta a la carte restorant – hapet ne oren 19.00-21.30 dhe sherben darken tuaj me specialitetet e guzhines italiane. El torido restorant a la carte –  hapet ne oren 19.00-21.30 dhe sherben darken tuaj me specialitetet e guzhines meksikane. Tugra restorant a la carte  - hapet ne oren 19.00-21.30 dhe sherben darken tuaj me specialitetet e guzhines aziatike dhe ofron nje pamje te mrekullueshme nga deti dhe zones perreth. Poseidon restorant a la carte – hapet ne oren 19.00-21.30 dhe sherben darken tuaj me gatime me baze peshku dhe prodhime deti. Lobby bar , pool bar , bach bar , disco bar , activity bar , relax bar - sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkolike dhe joalkolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 75 km
  • Portet: 0 m
  • Distance nga qendra: 18 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Kanoe
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.200,68 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.680,59 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side