Hotel Elesio

Hotel Elesio

Adresa: Mali i Robit, Durres.
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • tre vaktet e perfshira pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
  • Ngrohje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • 10% zbritje per te gjitha rezervimet deri me 31 Maj per periudhen 1 Qershor - 31 Gusht

   Dhome dyshe

   Mengjes + darke
   411,60 EUR
   399,84 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 1 person
 • Oferte Speciale

  10% zbritje per te gjitha rezervimet deri me 31 Maj per periudhen 1 Qershor - 31 Gusht 1.6.2020 - 1.9.2020

  • Dhome dyshe

   Mengjes + darke
   548,80 EUR
   493,92 EUR
   7 ditë
   2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres