Elysium Hotel

Elysium Hotel

Adresa: Dhermi, Vlore, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 100 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Twin mountain view

   Akomodim me mengjes
   355,95 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   395,50 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Corner pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   401,38 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superiore pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   474,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Deluxe pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   593,18 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dhermi