Royal Holiday Palace

Royal Holiday Palace

Adresa: Lara Turizm Merkezi, Antalya
Parametrat e kërkimit:
 • Royal Holiday Palace:

  Nje hotel i mrekullueshme i ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj. Hoteli eshte  ndertuar ne vitin 2011 dhe ka nje siperfaqe prej 53000 m2  vetem 20 min larg nga aeroporit i Antalias dhe vetem disa metra larg bregut te detit mesdhe. Ne dispozicionin tuaj jane 500 dhoma ne total te ndara ne: 363 Superiore, 48 Duplex, 56 Familjare, 8 Suita, 23 Deluxe Suite, 2 King Suite. Dhomat jane te arredura me kushte luksoze dhe jane mjaft cilesore. Ne dispozicion te pushuesve jane:  pishina  te jashtme dhe te brendshme, qender per masazhe, qender wellness, turkish haman, sauna, banjo turke, banjo me avull, qender fitness, tenis,  terrene sportive ne breg te detit dhe ne fusha te posacme profesionale si: beach volleyball, basketball, darts. Sportet e ujit si zhytje, lundrime etj per te ekspoluar zonen e bukur perrreth.  Nje vemendje te vecante i kushtohet dhe femijeve duke ju vene ne dispozion kendin e tyre te lojrave, pishinen per femije, rreshitese dhe miniklubin per tu argetuar dhe per te kaluar pushime te paharrueshme. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj.  Restorantin kryesor - sherbehen vaktet kryesore dhe te ndermjetme ne bufe te hapur duke ju ofruar mundesi perzgjedhjesh ne gatime. Ne dispozicionin tuaj jane gjithashtu dhe restorantet e la carta Restorant A la Carte qe jane ne extra pagese dhe hapen nga ora 19.00-21.30. Italian a la carte restorant – sherben gatime speciale nga guzhina italiane. Far east a la carte restorant – sherben gatimet me te mira nga guzhina e lindjes. Mexican a la carte restorant – sherben gatime specale nga guzhina meksikane. Fish a la carte restorant – sherben gatime speciale me baze peshku dhe prodhime deti. Lobby bar, pool bar, amphi bar, disko bar, pier bar, snack barsherben embelsira, caj, kafe dhe te gjitha llojet e pijeve vendase dhe importit, alkolike dhe joalkolike , te ngrohta dhe te ftohta, kokteile te ndryshme shumengjyreshe etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 12 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 22 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Kalerim mbi kale
  • Club disko
  • Parashute
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • Akuapark
  • Jeep Safaris
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Kurse per kercim latin
  • Live Music
  • Lunapark
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong
  • Golf miniature

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Librari
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Banje per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Ngrohes dhe sterilizues per Biberon dhe shishe
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • hekur per hekurosje
  • Wi-Fi me pagese
  • Shapka
  • Frigorifer

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Superiore standarte me pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Superiore standarte me pamje pjeserisht nga deti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome dyshe Superiore Standarte pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome familjare Me pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome familjare Sea view

   Ultra all inclusive
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lara / Kundu